NaNo Vapor Performance Series 477g - MuscleTech

NANO VAPOR® bol vytvorený na základe klinických štúdií, ktoré dokázali, že každá dávka buduje svalovú hmotu, zvyšuje silu, podporuje produkciu oxidu dusnatého a zlepšuje sústredenosť. Taktiež poskytuje okamžitý príval energie.Potravina na splnenie nárokov na výživu pri intenzívnej svalovej námahe, najmä pre športovcov.

35,00 €

24

Nie je na sklade

 

Nano Vapor - MuscleTech

Svalové zisky a nápor energie: Počas posledného cviku vyčerpávajúceho 16-sériového tréningu na hrudník, cvičencov užívajúcich 8000 mg L-citrulín malátu boli schopní zvýšiť počet opakovaní na benchpress o 53%.

Long-Lasting Focus and Clean Energy Boost: Ako prví sme skombinovali 390 mg kofeínu a 150 mg L-theanínu. Táto jedinečná kombinácia zlepšuje koncentráciu až na 90 minút. S kofeínom zažijete tie najlepšie a vysoko intenzívne tréningy.

Najlepšie možný efekt napumpovania: Kombinujeme 8000 mg L-citrulín malátu a 200 mg quercetinu. S L-citrulínom dosiahnete vynikajúcu hladinu arginínu v plazme, ako v porovnaní s väčšou dávkou L-arginine. U quercetinu bolo klinicky dokázané, že zvyšuje kľúčové markery oxidu dusnatého.

Rýchlejší rast svalov: Poskytuje klinicky osvedčenú 5000 mg dávku kreatínu.

Posilnenie svalov: 3200 mg dávka beta-alanínu zvyšuje svalovú silu a zlepšuje proces budovania svalov. Väčšina ostatných predtréningových produktov poskytuje diskutabilné dávky tejto zložky.

Dlhšie a tvrdšie tréningy: 2500 mg dávku betaínu, ktorý bol preukázaný na zlepšenie svalovej vytrvalosti. Väčšina ostatných predtréningových produktov túto účinnú zložku neobsahuje.

 

Odporúčané dávkovanie

NANO VAPOR je veľmi silný produkt. Zhodnoťte svoju toleranciu zmiešaním 1 dávky (1 odmerka) so 120ml studenej vody a vypitie asi 30 minút pred tréningom. Potom zvýšte dávku na 2 a potom 3 dávky rozmiešané v 240-355ml studenej vody pred tréningom. Neprekračujte 3 porcie (3 odmerky) v perióde 24 hodín. Dodržiavajte dostatočný pitný režim.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (12 g)
Kalórie45 kcal
Sacharidy3 g
Cukry0 g
Vitamín C67 mg
Vitamín B60,39 mg
Vitamín B121,2 mcg
Vápnik200 mg
Pump And Performance Complex
L-Citrulline Malate2667 mg
Beta-Alanine (as CarnoSyn®)1067 mg
Quercetin67 mg
Cell Volumization And Growth Matrix
Creatine Monohydrate1667 mg
Taurine1500 mg
L-Aspartic Acid1000 mg
Energy And Focus Complex
Caffeine Anhydrous130 mg
L-Theanine50 mg

 

Zloženie

Glukózové polyméry, prírodné a umelé príchute, uhličitan vápenatý, acesulfam draselný, sukralóza, FD & C Red No 40 Lake, FD & C Red No 40.

 

Upozornenie

UPOZORNENIE ohľadom možných hrudiek v produkte!!! Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovaniu prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke!). Prášok NIKDY nepripravujte mokrou lyžicou! Balenie tiež obsahuje vrecúško so silikagélom, ktorý pohlcuje vlhkosť.

Nie je určené pre osoby mladšie ako 18 rokov. Nepoužívajte, ak ste tehotná, alebo dojčiaca. Prestaňte používať a poraďte sa s lekárom, ak zaznamenáte vedľajšie príznaky. Pred užívaním sa poraďte s vašim lekárom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nesprávne používanie tohto výrobku nezlepší výsledky a nie je odporúčané. Používajte len podľa návodu. Nepoužívajte, ak bolo s balením manipulované. Skladujte na chladnom, suchom mieste.

Recenzie od zákazníkov

Nic moc  overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Xxx dňa 12.10.2015
Vapor na rovynu mna osobne sklamal ocakaval som od neho viacej po jednej odmerke som ho ani necitil po troch odmerkach som ho us pocitil no trening nic moc zazil som aj lepsie nakopavace napr the surs.. stym sa v por neda ani porovnat aspom premna par rokov dozadu som mal vapor staru verziu a to bola pecka toto pokazili velke sklamanie viskusajte a uvidite inym to bude mozno slapat lepsie...
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: NaNo Vapor Performance Series 477g - MuscleTech

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

vyber príchute
  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte NaNo Vapor Performance Series 477g - MuscleTech

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code