Masážny olej Namman Liniment - MUAY

0%
0% (0)
Výrobca: MUAY

Masážny olej Namman Liniment je efektívny prípravok na starostlivosť o pohybový aparát. Po aplikácii prináša hrejivý účinok, na ktorý po chvíli nadväzuje chladivý efekt. Vďaka tomu pomôže pripraviť svaly na športový výkon. Tiež sa hodí po tréningu na uvoľňujúcu dlhotrvajúcu masáž. Dobre sa rozotiera a nezanecháva pocit mastnoty.

Skladom
16,95 €

Masážny olej Namman Liniment pomôže pripraviť svaly na športový výkon a počas dňa sa hodí na uvoľňujúcu masáž

Masážny olej Namman Liniment je účinný prípravok na telo, ktorý využijete pred aj po tréningu. Po nanesení na pokožku prináša hrejivý efekt, na ktorý po chvíli nadväzuje chladivý účinok. Vďaka tomu pomôže pripraviť svaly a celý pohybový aparát na športovú záťaž. Po tréningu sa zase hodí na uvoľňujúcu masáž s dlhodobým účinkom. Pri samotnej aplikácii potom oceníte, že sa výborne rozotiera a nie je mastný. Príjemná vôňa thajských byliniek funguje navyše aj ako aromaterapia.

 

Tento produkt môžete poznať aj ako thajský masážny olej. V obľube ho majú najmä MMA a Muaythai zápasníci, boxeri a ďalší bojoví športovci, ktorí ho využívajú v predzápasových rituáloch. Hodí sa však aj ďalším aktívnym ľuďom, ktorí chcú pripraviť pohybový aparát na záťaž. Využijete ho aj po tréningu alebo počas dňa na relaxačnú masáž alebo v rámci regenerácie.

 

Masážny olej Namman Liniment a jeho výhody

  • funkčný prípravok na starostlivosť o pohybový aparát
  • má hrejivý a po chvíľke chladivý efekt
  • príjemne a sviežo vonia
  • dobre sa rozotiera
  • má nemastné zloženie
  • pomôže pripraviť svaly na záťaž
  • hodí sa na uvoľňujúcu masáž
  • používa sa pred aj po tréningu
  • vhodný aj počas dňa
  • ideálny pre športovcov a aktívnych ľudí

 

Zloženie

Paraffinum Liquidum, voda, alcohol denat, ethyl salicylát, olej z Eucalyptus Globulus, mentol, olej z Cupressus Sempervirens, dimethylsulfon, olej z Eugenia Caryophyllus , olej z Cymbopogon Flexuosus, kafr, olej z Juniperus Communiber, Vanillyl Butyl Ether, výťažok z koreňa Zingiber Officinale, Tokoferyl acetát, výťažok z Capsicum Frutescens, olej zo semien Helianthus Annuus, methylsalicylát. Môže obsahovať: Citral*, Citronellol*, Eugenol*, Farnesol*, Geraniol*, Limonene*,  Linalool*, Benzyl Benzoate*

 

Použitie

Výrobok používajte hlavne pred a po fyzických aktivitách. Aplikujte ho na požadované miesta max. 2-krát denne. Pred použitím masážny olej pretrepte.

 

Obsah  
Olej 120 ml

 

Upozornenie

Výrobok je určený iba na vonkajšie použitie. Skladujte mimo dosahu detí. Nevhodné pre tehotné ženy a dojčiace matky. Zabráňte kontaktu s očami a sliznicou. Nepoužívajte na narušenú pokožku. Ak sa prejaví alergická reakcia na pokožke, prestaňte výrobok používať a vyhľadajte lekára. Nepoužívajte výrobok na celé telo. Skladujte pri teplote pod 25 °C.

 

Detail produktu
EAN 3830083280023
HS kód 33079000: - Ostatné
Distribútor GREET Slovakia s.r.o J. Kozačeka 29/2068 960 01 Zvolen
Netto váha 0.23 kg
Počet kusov na palete 2352 ks
Počet kusov v balení 49 ks
Brutto váha 0.23 kg
Dĺžka 5.00 cm
Šírka 5.00 cm
Výška 13.00 cm
Vyrobené v Slovinsko
Štítky produktu Nové
Právna kategória výrobku príslušenstvo
Hlavná kategória Ostatné rehabilitačné pomôcky
Ostatné kategórie Príslušenstvo
Novinky
Rehabilitačné pomôcky

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov Masážny olej Namman Liniment - MUAY
Write Your Own Review
Prezeráte si:Masážny olej Namman Liniment - MUAY
Vaše hodnotenie
Variants Cena Skladom
single_variant 16,95 €
Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď