Náhrada stravy MRE Lite - Redcon1

Výrobca: Redcon1

Náhrada stravy MRE Lite obsahuje výnimočnú zmes bielkovín z bežne dostupných potravín v podobe hovädzieho, lososového, kuracieho, vaječného, ryžového a hrachového proteínu. Pýši sa tak až 25 g bielkovín, ktoré prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty. V zložení však nájdete aj MCT olej, ktorý môže byť využitý ako pomerne rýchly zdroj energie.

Dlhodobo nedostupný

Náhrada stravy MRE Lite - obsahuje 6 druhov proteínu z bežne dostupných potravín a prispieva tak k rastu a udržaniu svalov

Náhrada stravy MRE Lite obsahuje kvalitnú viaczložkovú zmes živočíšnych a rastlinných bielkovín získaných z bežných potravín. V zložení tak nájdete až 25 g bielkovín pochádzajúcich z hovädzieho, lososového, kuracieho, vaječného, ryžového a hrachového proteínu. Bielkoviny sú totiž dôležité pre rast a udržanie svalovej hmoty, rovnako ako pre udržanie zdravých kostí. Vďaka unikátnej kombinácii niekoľkých druhov proteínu má tento produkt prirodzene vysoké zastúpenie esenciálnych aminokyselín vrátane BCAA, a je tak vhodný aj pre optimalizáciu regenerácie po športovej aktivite.

Náhrada stravy MRE Lite je vlastne "odľahčená" forma Náhrady stravy MRE vďaka ďaleko menšiemu obsahu sacharidov. To z nej robí ideálneho kandidáta pre všetkých, ktorí si strážia príjem makroživín a dbajú na dostatočné množstvo bielkovín. Navyše má nízky podiel cukru a naozaj lahodnú chuť, ktorú si zamilujete. Hodí sa tak kedykoľvek v priebehu dňa pre doplnenie bielkovín alebo nahradenie jedného menšieho jedla napríklad v podobe desiaty.

Náhrada stravy MRE Lite a jej výhody

• je náhrada stravy v dobre rozpustnej práškovej forme
  • obsahuje 6 rôznych zdrojov kvalitných bielkovín
  • prispieva k rastu a udržaniu svalovej hmoty
  • má nízky podiel cukru
  • obsahuje MCT tuky
  • má výbornú chuť
  • je vhodná ako náhrada jedného menšieho jedla
  • hodí sa k doplneniu bielkovín kedykoľvek v priebehu dňa

Príchuť Fudge brownie: Bielkovinová zmes z potravín (hovädzí proteín, lososový proteín, kurací proteín, vaječný albumín, ryžový proteín, hrachový proteín), kakaový prášok (spracované alkáliami), plnotučné mlieko v prášku (pre textúru), maltodextrín, prírodná arómy, soľ, MCT olej (triglyceridy so stredne dlhým reťazcom) (prášok), xantanová guma, celulózová guma, sukralóza, acesulfám draselný.

Príchuť Blueberry cobbier: Bielkovinová zmes z potravín (hovädzí proteín, lososový proteín, kurací proteín, vaječný albumín, ryžový proteín, hrachový proteín), plnotučné mlieko v prášku (pre textúru), prírodné a umelé arómy, maltodextrín, xantanová guma, soľ, MCT olej (triglyceridy so stredne dlhým reťazcom) (prášok), celulózová guma, sukralóza, acesulfám draselný.

Príchuť ovsená kaša s kúskami čokolády: Bielkovinová zmes z potravín (hovädzí proteín, lososový proteín, kurací proteín, vaječný albumín, ryžový proteín, hrachový proteín), plnotučné mlieko v prášku (pre textúru), prírodné a umelé arómy, maltodextrín, xantanová guma, soľ, MCT olej (triglyceridy so stredne dlhým reťazcom) (prášok), celulózová guma, sukralóza, acesulfám draselný.

Príchuť S´mores: Bielkovinová zmes z potravín (hovädzí proteín, lososový proteín, kurací proteín, vaječný albumín, ryžový proteín, hrachový proteín), kakaový prášok (spracované alkáliami), plnotučné mlieko v prášku (pre textúru), prírodné a umelé arómy, maltodextrín, xantanová guma, soľ, MCT olej (triglyceridy so stredne dlhým reťazcom) (prášok), celulózová guma, sukralóza, acesulfám draselný.

Príchuť Jahodový shortcake: Bielkovinová zmes z potravín (hovädzí proteín, lososový proteín, kurací proteín, vaječný albumín, ryžový proteín, hrachový proteín), plnotučné mlieko v prášku (pre textúru), prírodné arómy, maltodextrín, xantanová guma, soľ, MCT olej (triglyceridy so stredne dlhým reťazcom) (prášok), celulózová guma, sukralóza, acesulfám draselný.

Príchuť Vanilkový milkshake: Bielkovinová zmes z potravín (hovädzí proteín, lososový proteín, kurací proteín, vaječný albumín, ryžový proteín, hrachový proteín), kakaový prášok (spracované alkáliami), plnotučné mlieko v prášku (pre textúru), prírodné a umelé arómy, maltodextrín, xantanová guma, soľ, MCT olej (triglyceridy so stredne dlhým reťazcom) (prášok), celulózová guma, sukralóza, acesulfám draselný.

Rozmiešajte 1 odmerku so 120-200 ml vody alebo vášho obľúbeného nápoja.

Nutričné hodnoty (Fudge brownie)1 odmerka (34,6 g)
Sacharidy 4 g
Sodík 230 mg
Draslík 133 mg
Vápnik 97 mg
Železo 2 mg
Nutričné hodnoty (Blueberry cobbler)1 odmerka (32,5 g)
Draslík 32 mg
Vápnik 93 mg
Železo 0 mg
Nutričné hodnoty (Ovsená kaša s kúskami čokolády1 odmerka (32,4 g)
Draslík 31 mg
Vápnik 90 mg
Železo 0 mg
Nutričné hodnoty (S´mores1 odmerka (33,8 g)
Sacharidy 4 g
Bielkoviny 25 g
Sodík 220 mg
Draslík 87 mg
Vápnik 94 mg
Železo 1 mg
Nutričné hodnoty (Jahodový shortcake1 odmerka (32,5 g)
Draslík 33 mg
Vápnik 97 mg
Železo 0 mg
Nutričné hodnoty (Vanilkový milkshake1 odmerka (32,3 g)
Draslík 32 mg
Vápnik 91 mg
Železo 0 mg

Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. CHráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Skladujte mimo dosah detí.

Alergény: Vyrobené v zariadení, ktoré spracováva produkty obsahujúce sóju, pšenicu, mäkkýše, ryby, arašidy a orechy.

Hlavná kategória Náhrada stravy
Metóda spracovania proteínu rôzne spracovanie
Zdroj proteínov iný
Bezlepkový nie