STRIX Na pečenie a varenie

Na pečenie a varenie od výrobcu STRIX je kategória produktov, ktorými môžete obdarovať každého, kto rád varí alebo pečie. Hodia sa na prípravu fitness receptov bohatých na bielkoviny, zdravých jedál, dezertov či snackov. Ak teda máte v okolí niekoho, kto dodržiava zásady zdravého jedálnička alebo by s tým chcel začať, určite tu objavíte niečo, čo mu uľahčí jeho snahu.

Nájdete tu ingrediencie na prípravu hlavných jedál, desiat a olovrantov. Na raňajky sa môžu hodiť bezlepkové ovsené vločky, proteínová granola alebo chrumkavé müsli. Do hlavných jedál sú zase ideálne strukovinové cestoviny, quinoa alebo ZERO prílohy, ktoré skutočne obsahujú minimum kalórií. Oleje v spreji a kvalitné BIO oleje potom pomôžu doplniť zdravé tuky. V priebehu dňa je fajn mať poruke zdravé snacky, ktoré pomôžu prekonať chuť na sladké a nezdravé jedlá. V tom sa osvedčili orechy, semienka, lyofilizované ovocie alebo obľúbené orieškové maslá, ktoré perfektne chutia samotné alebo napríklad na chrumkavom pečive.

Zobraziť viac

Pre tých, ktorí radi pečú zdravé sladké dobroty, máme pripravený skvelý výber múk, dochucovadiel a sladidiel. A mysleli sme aj na tých, ktorí nemajú cez deň veľa času na varenie. Pre nich sme si pripravili zmesi na prípravu proteínového chleba, palaciniek, pizze a ďalších obľúbených jedál. Ktorou zdravou ingredienciou alebo potravinou potešíte svojich blízkych?

Ak sa nemôžete rozhodnúť a hľadáte viac tipov na vianočné darčeky pre mužov, ženy, športovcov či nešportovcov, nájdete ich v našom článku Tipy na vianočné darčeky pre milovníkov fitness a zdravého životného štýlu.

Zobraziť menej
Kategória neobsahuje žiadne produkty.