Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

MySyrup 400 ml - MyProtein

Výrobca: Myprotein

MySyrup je prírodne ochutený sirup bez cukru a tuku,  ktorý je perfektný na ochutenie jedál. Je k dispozícii v piatich skvelých príchutiach, ktoré dodajú vašej strave nový rozmer. Je skvelou alternatívou k štandardným sirupom a tento chutný toping si môžete dopriať bez pocitu viny. 

Dlhodobo nedostupný

MySyrup: sirup s nulovým obsahom cukru a tuku, ktorý si doprajete bez výčitiek

MySyrup je prírodne ochutený sirup s nulovým obsahom cukru a tuku, ktorý je perfektný pre ochutenie jedál, akými sú napríklad ovsené kaše, palacinky alebo jogurty. Dokonca ho môžete pridať aj do svojho obľúbeného proteínu pre ešte lepšiu chuť. Je k dispozícii v piatich skvelých príchutiach: čučoriedka, butterscotch, čokoláda, javorový sirup a malina. Tieto sirupy dodajú vašej strave nový rozmer a sú skvelou alternatívou k štandardným sirupom. Navyše, tento chutný toping si môžete dopriať bez pocitu viny. 

 

Tieto sirupy s nulovým obsahom tuku a cukru sú skvelým spôsobom pre osladenie jedál bez pridania kalórií. Fľaše, v ktorých sú sirupy sú navrhnuté tak, aby sa používali jednoducho a nedošlo k zašpineniu. Aj keď sú všetky suroviny v tomto produkte vhodné pre vegánsku stravu, berte prosím na vedomie, že v rovnakom objekte sa tiež spracúvajú mliečne prášky a v malom rozsahu môže dôjsť k vzájomnej kontaminácii. Toto stanovisko akceptuje Vegan Society.

 

mysyrup myprotein

 

MySyrup a jeho výhody

  • neobsahuje cukor ani tuk
  • neobsahuje zbytočné kalórie
  • praktická fľaša
  • delikátna chuť
  • ideálny ako toping na dezerty, palacinky alebo do ovsenej kaše

 

Zloženie

Čučoriedková príchuť: Voda, zahusťovadlá (karboxymetylcelulóza, Xanthanová guma), Farbivo (Antokyaníny), kyselina (kyselina citrónová), prírodná aróma, sladidlo (sukralóza), Konzervačné látky (sorbát draselný, benzoan sodný).

 

Karamelová príchuť: Voda, zahusťovadlá (karboxymetylcelulóza, Xanthanová guma), prírodná aróma, soľ, kyselina (kyselina mliečna), Farbivo (síran amónny karamel), sladidlo (sukralóza), Konzervačné látky (sorbát draselný, benzoan sodný).

 

Čokoládová príchuť: Voda, zahusťovadlá (karboxymetylcelulóza, Xanthanová guma), prírodná aróma (obsahuje kofeín), Farbivo (Asulphate Amoniak Caramel), kakaový prášok, soľ, kyselina (kyselina mliečna), sladidlo (sukralóza), konzervanty (sorbát draselný, benzoan sodný).

  mysyrup myprotein

 

Javorový sirup: Voda, zahusťovadlá (karboxymetylcelulóza, Xanthanová guma), prírodná aróma, soľ, Farbivo (síran amónny karamel), kyselina (kyselina mliečna), sladidlo (sukralóza), Konzervačné látky(sorbát draselný, benzoan sodný).

 

Malinová príchuť: Voda, zahusťovadlá (karboxymetylcelulóza, Xanthanová guma), Farbivo (Antokyaníny), kyselina (kyselina citrónová), prírodná aróma, sladidlo (sukralóza), Konzervačné látky(sorbát draselný, benzoan sodný).

 

Dávkovanie

Užívajte na dochutenie palaciniek alebo obľúbených dezertov. Skladujte na chladnom mieste mimo dosahu priameho slnečného svetla. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 4 týždňov.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (5 g)100 g
Energetická hodnota 1,1 kJ / 0,3 kcal 22 kJ / 5 kcal
Tuky 0 g 0 g
   z toho nasýtené 0 g 0 g
Sacharidy 0 g 0,2 g
   z toho cukry 0 g 0,2 g
Vláknina 0,1 g 1,1 g
Bielkoviny 0 g 0 g
Soľ 0,01 g 0,27 g

 

Upozornenie pre alergikov

Vyrobené v zariadeniach spracujúcich sóju,v ajcia, lepok a ingrediencie z nich.

Recenzie od zákazníkov

MySyrup 400 ml - MyProtein

Write Your Own Review
Prezeráte si:MySyrup 400 ml - MyProtein
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

MySyrup 400 ml - MyProtein

Napíšte otázku
Napísať odpoveď