Myo Max Professional - Scitec Nutrition

Výrobca: Scitec Nutrition

MyoMax Professional je anabolizér svalovej hmoty, ktorý zvyšuje vysokú intenzitou a výkonnosť. Myo Max obsahuje na 40g srvátkovej bielkoviny, 9g aminokyselín, v 1 dávke viac ako 12g BCAA, 12g glutamínu, 7.5g čistého kreatín-monohydrátu, ale tiež arginín a taurín. Zvyšuje nielen výkonnosť, ale tiež skracuje dobu regenerácie.

Dlhodobo nedostupný
 

Myomax Professional: univerzálny anabolizér svalovej hmoty

MyoMax Professional je anabolizér svalovej hmoty, ktorý zvyšuje vysokú intenzitou a výkonnosť. Slovo anabolick&yacute, je odborným fyziologickým výrazom pre metabolické procesy, počas ktorých telo niečo buduje. Je to nový, technologicky vyspelý výrobok "všetko v jednom", ktorý je ideálnym a univerzálnym doplnkom výživového programu s maximálnymi účinkami. Užívajte tento prípravok a buďte pripravení k rastu!

 

Obsahuje 40 g najkvalitnejšieho srvátkového proteínového koncentrátu a izolátu (CFM WPI), ktoré sú výdatným zdrojom proteínových mikrofrakcií. Ďalších 9 g aminokyselín zvyšuje obsah proteínu na 49 g a zabezpečuje dostatok dusíka pre vaše svaly. Obohatením o náš BCAA XPRESS Essential Amino Matrix získava Myomax™ Professional viac ako 12 g BCAA v 1 dávke, ktoré sa pri tréningu spotrebujú ako prvé a sú rozhodujúce pri riadení proteosyntézy.


myomax profesional


Myomax Professional obsahuje aj 12 g glutamínu v 1 dávke, aminokyseliny s najväčším zastúpením vo svaloch, zohrávajúcej dôležitú úlohu pri raste buniek a posilnení imunitného systému. Používa sa zdokonalená forma glutamínu - slávny G-BOMB super glutamine matrix, zabezpečujúca pre organizmus viac foriem glutamínov, stabilnejších a s lepšou biologickou hodnotou. Obsahuje tiež 7,5 g najčistejšieho kreatín-monohydrátu a dextrózu pre vytvorenie optimálneho prostredia pre využitie kreatínu. Kreatín je vo forme známej ATTACK! Multi-vector creatine matrix.

 

Nájdete v ňom aj arginín, ktorý je prekurzorom oxidu dusíka (nitric oxide - NO). Je dôležitý pre zásobovanie tkanív krvou a okysličovanie. Zvyšuje výkonnosť pri cvičení a skracuje dobu regenerácie. Namiesto jednoduchého arginínu sa teraz využíva HEMO-NO nitric-oxide-booster-arginin komplex pre maximálny transport živín a kyslíka. Je vylepšený zahrnutím špeciálneho uhľohydrátu zn. Palatinose, ktorý má nízky glykemický index a vstrebáva sa postupne. Zaručuje dodávku dlhotrvajúcej energie a zabraňuje náhlemu poklesu cukru v krvi.

 

Nájdete v ňom aj horúcu novinku - carnosine-booster-beta-alanin, ktorý je efektívnym prostriedkom pre zvýšenie sily a výkonu. To však nie je všetko! S prídavkom taurínu a všetkých potrebných vitamínov sa Myomax Professional stáva kráľom medzi výrobkami fitness-výživy. Neobsahuje aspartám.


myomax profesional


Myomax a jeho účinky:

  • Zaisťuje normálnu svalovú prácu
  • Napomáha syntéze aminokyselín
  • Znižovanie pocitu únavy a vyčerpania
  • Podporuje činnosť imunitného systému
  • Podporuje činnosť nervovej sústavy
  • Optimalizuje krvný tlak a  tvorbu krvi

 

Zloženie

Protein Blend (srvátkový proteínový koncentrát ultrafiltered, Instant WheyProtein Isolate mikrofilter), dextróza, maltodextrín, kreatín matrix (kreatínmonohydrát, kreatín fosfát, kreatín citrát, MicronTec Mikronizovaná CreatineMonohydrate, kreatín pyruvát), Vitargo ® (patentovaný vysokej molekulovej hmotnosti, sacharidov z jačmenného), L-glutamín, aróma (Creamy Vanilla),beta-alanín, Palatinose ™ (isomaltulóza: nízky glykemický index sacharidov), L-arginín bázy, L-leucín, taurín, horčík hydrogénfosforečnan vápenatý, L-alanín,aróma, L-izoleucín, L-Valin, draselný hydrogénfosforečnan vápenatý,dihydrogénfosforečnan draselný, umelé sladidlá (acesulfam K, sukralóza), L-ornitín HCl, alfa ketoglutarát vápenatý, kyselina listová.

 

Dávkovanie

Rozmiešajte 1 odmerku prášku v 500 ml mlieka alebo vody. Veľkosť dávky si voľte podľa telesnej hmotnosti, z ktorej vyplýva vaša potreba kreatínu. Konzumujte 1-2 dávky denne hneď po tréningu, ráno po prebudení, alebo ako náhradu jedného denného jedla.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnotyJedna dávka (132 g)
Kalórie 520 kcal
Kalórie z tukov 45 kcal
Tuky celkom 5 g
Nasýtené tuky 2 g
Cholesterol 60 mg
Sodík 70 mg
Draslík 480 mg
Sacharidy celkom 58 g
Cukry 32 g
Vlákniny 0 g
Bielkoviny 40 g
ATTACK viaczložková kreatínová zmes
tri-kreatín-malát, di-kreatín-malát, MicronTec mikronizovaný kreatín monohydrát, kreatín-etylester, kreatín-orotát 7500 mg
G-BOMB viaczložková glutamínová zmes
actylový analóg glutamínu (N-acetyl-L-glutamín), voľná forma aminokyseliny (L-glutamín), esterifikovaná molekula (glutamín-etyl-ester), stabilný glutamín dipeptid (Alanyl-L-glutamín) 4500 mg
BCAA XPRESS zmes esenciálnych aminokyselín
Izoleucín, Leucín, Valín 2200 mg
HEMO-NO zmes
arginín, arginín alfa-ketoglutarát, arginín alfa-ketoizokaproát, beta-alanín 2000 mg
Taurín, taurín-etyl-ester 1000 mg
Charakteristický aminokyselinový profil v 1 dávke
L-Alanín 2128 mg
L-Arginín 3000 mg
L-Asparágová kyselina 4622 mg
L-Cysteín 1058 mg
L-Glutamín 12004 mg
Glycín 808 mg
L-Hystidín 804 mg
L-Izoleucín 3645 mg
L-Leucín 5332 mg
L-Lyzín 3934 mg
L-Metionín 914 mg
L-Fenylalanín 1454 mg
L-Prolín 2430 mg
L-Serín 2026 mg
L-Treonín 2806 mg
L-Tryptofán 712 mg
L-Tyrozín 1310 mg
L-Valín 3028 mg
Taurín 1000 mg

 

Upozornenie

Informácie pre alergikov: Produkt vyrobený v prevádzke, kde sa spracováva mlieko, sója, vaječné bielka, lepok a arašidy.

Recenzie od zákazníkov

Myo Max Professional - Scitec Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Myo Max Professional - Scitec Nutrition
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 28,95 €
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia N/A
Balenie N/A