Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Myo Max - Scitec Nutrition

MyoMax je anabolizér svalovej hmoty, ktorý zvyšuje intenzitu a výkonnosť. Dodá vášmu telu až 40 g srvátkových bielkovín (koncentrátu a izolátu), 9 g aminokyselín, 12 g BCAA  a 7,5 g kreatín monohydrátu v jednej dávke. Je to skvelá anabolická formula pre zväčšenie vašich svalov.

MyoMax: anabolická formula pre zväčšenie svalov

MyoMax dodáva 40 gramov bielkovín v dávke z najkvalitnejšieho za chladu spracovaného ultrafiltrovaného srvátkového proteínového koncentrátu a cross-flow mikrofiltrovaného nedenaturovaného srvátkového proteínového izolátu (CFM® WPI), obe bohaté na mikrofrakcie. Pridaných je 9 gramov aminokyselín, čím v jednej dávke máte spolu 49 bielkovín a aminokyselín, zabezpečujúcich nutný dusík pre vaše svaly.

 

MyoMax obsahuje viac ako 12 gramov aminokyselín s rozvetveným reťazom (BCAA), ktoré ako prvé sú použité počas intenzívneho tréningu. Na zlepšenie využitia bielkovín bol pridaný Aminogen – patentovaný matrix bielkovinových enzýmov.

 

myomax

 

V jednej dávke obsahuje 12 gramov glutamínu – najčastejšie zastúpenej aminokyseliny vo svaloch, ktorá hrá kľúčovú úlohu v zabezpečovaní objemu svalovej bunky a pri podpore imunitného systému. Okrem toho obsahuje v jednej dávke 7,5 gramu najčistejšieho nemeckého kreatín monohydrátu a potrebný obsah glukózy a fosfátov na vytvorenie optimálneho prostredia pre jeho zužitkovanie. Obsahuje aj presné množstvo ribózy, ktorá pomáha v syntéze RNA a DNA a ATP, čím zabezpečuje bunkám energiu a urýchľuje regeneráciu. Okrem toho má synergický efekt s kreatínom. Arginín je pridaný ako prekurzor NO a zlepšuje tok krvi. Pridaním taurínu a potrebného množstva vitamínov sa MyoMax stáva kráľom pripravovaných práškových jedál a doplnkov.

 

Zloženie (príchuť čokoláda)

Matrix srvátkového proteínu (ultrafiltrovaný srvátkový proteínový koncentrát a cross-flow mikrofiltrovaný srvátkový proteínový izolát), glukóza, maltodextrín, kreatín monohydrát, kakao, d-ribóza, arginín, Z-Max (glukonát horečnatý, glukonát zinočnatý, dihydrogénfosforečnan draselný, monohydrogénfosforečnan draselný), taurín, L-leucín, L-izoleucín, L-valín, prírodné a umelé arómy, sladidlo aspartam, zmes vitamínov, Aminogen

 

Dávkovanie

Účinky sa najlepšie prejavujú, ak sa užívajú 2 dávky denne. Športovci stredne ťažkej váhy a intenzity trénovania môžu dosahovať veľmi dobré výsledky už pri užívaní jednej dávky denne. Pokročilejší by mali užívať 2 dávky denne. Užíva sa hlavne po tréningu a ráno, alebo ako náhrada jedla. MyoMax pripravíte rozmiešaním vo vode alebo v nízkotučnom mlieku.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (132 g)
Tuky5 g
Sacharidy58 g
Bielkoviny40 g
Kreatín monohydrát7500 mg
Ribóza2200 mg
BCAA12000 mg
Glutamín12000 mg
Arginín3000 mg
Taurín1000 mg
Aminogen100 mg
Z-Max1500 mg

 

Upozornenie

Fenylketonurici pozor: Obsahuje zdroj fenylalanínu! Nevhodný pre fenylketonurikov! Pred používaním sa poraďte s telovýchovným lekárom. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Recenzie od zákazníkov

Myo Max - Scitec Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Myo Max - Scitec Nutrition
Vaše hodnotenie
Otázky od zákazníkov

Myo Max - Scitec Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď