Multivitamín Vita Pink - BeastPink

Výrobca: BeastPink

Multivitamín Vita Pink je jedinečná zmes vitamínov, minerálov a aktívnych zložiek vyvinutá špeciálne pre ženy. Vďaka unikátnemu zloženiu tak vyhovuje ich každodenným potrebám a pokrýva dennú potrebu živín. Jedinečná zmes obsahuje optimálnu dávku vitamínov C, E, D3, vitamínov skupiny B a minerálov, ktoré ženské telo neodmysliteľne potrebuje.

Multivitamín Vita Pink je jedinečný komplex vitamínov, minerálov a aktívnych látok vyvinutý špeciálne pre ženy

Multivitamín Vita Pink je komplex vitamínov, minerálov a aktívnych zložiek, určený na pokrytie dennej potreby živín každej ženy. Táto unikátna zmes obsahuje optimálnu dávku vitamínu C, ktorý sa postará o zdravie imunitného systému, zubov, ďasien a pokožky. Vitamín E zase chráni bunky pred oxidačným stresom, ktorý je spôsobený vplyvom voľných radikálov. Vitamíny skupiny B zas prispievajú k správnej látkovej premene, zachovávajú zdravie pokožky, zraku a sú účinné v boji proti únave a vyčerpaniu.

O zdravie vlasov, nechtov a pokožky sa pak postará zinok, ktorého zastúpenie je skutočne vysoké. Zinok spolu so selénom navyše zohráva dôležitú úlohu pre správne fungovanie reprodukčného systému a plodnosti. Horčík efektívne napomáha v boji proti únave či stresu, čím podporuje fyzický výkon a postará sa aj o správnu funkciu psychiky a svalov. Komplex vitamínov a minerálov dopĺňajú aj aktívne zložky, ako ovocie Acai, extrakt zeleného čaju a tropického ovocia Garcínia kambodžská.

multivitamín vitapink - beast pink by gymbeam

VitaPink a jeho účinky pre zdravie ženy

• komplex vitamínov a minerálov pre ženy
  • posilňuje imunitný systém
  • pomáha v boji proti únave a stresu
  • podporuje zdravie nechtov, vlasov, zubov a pokožky
  • zvyšuje hladinu energie
  • chráni bunky pred oxidačným stresom

Pre koho je Multivitamín Vita Pink určený?

Vhodný pre všetky vekové kategérie.

Magnézium citrát, acai 10:1 (Euterpe oleracea) (plod), vitamín C (kyselina L-askorbová), zelený čaj 95% (Camellia sinensis), zázvorový extrakt 6% (Zingiber officinalis), extrakt z garcínie kambodžskej (Garcinia cambogia) (50% kyselina hydroxycitrónová - HCA), kyselina hyalurónová, fumarát železnatý, ginkgo biloba extrakt, oxid zinočnatý, vitamín D3 (cholekalciferol), vitamín A (retinylacetát), vitamín E (DL- alfa tokoferylacetát), vitamín B1 (tiamín mononitrát), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B3 (nikotínamid), vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B9 (kyselina pteroylmonoglutámová), vitamín B12 (kyanokobalamín), selenomethionín, vitamín K2 (menachinón-7), protihrudkujúce činidlo (fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý), želatínová kapsula (želatína, Allura červená AC-FD&C červená 40*, oxid titaničitý). *Môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť detí.

Odporúčame užívať 2 kapsuly denne.

Nutričné hodnoty 2 kapsule *RI
Horčík 42 mg 11,2 %
Železo 9,2 mg 65,7 %
Zinok 15 mg 150 %

*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/2000 kcal)

Výživový doplnok. Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte odporučenú dennú dávku.

Kapsule 120 kaps.
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Vegetariánsky nie
Forma kapsulovaný
Hlavná kategória Multivitamín

Recenzie od zákazníkov Multivitamín Vita Pink - BeastPink
Prezeráte si:Multivitamín Vita Pink - BeastPink

som maximalne spokojna, vlasy aj nechty mi rastu rychlejsie a navyse mam aj denny prijem potrebnych vitaminov

Kapsule Cena Špeciálna cena Skladom
120 kaps. 19,95 € 12,50 €
Vita pink
Dobrý deň, liečim sa na epilepsiu, chcem sa spýtať či užívanie týchto vytamínov Vita pink nemá nepriaznivé účinky na toto ochorenie, v minulosti som multivitamíny z lekárne užívala a boli mi doporučované. ale neviem ako je to s touto značkou. Ďakujem
Vita pink
Dobrý deň, pri akýchkoľvek zdravotných problémoch odporúčame konzultovať užívanie výživových doplnkov s ošetrujúcim lekárom.

Paula, team GymBeam
balenie
Dobrý deň,s produktom som spokojná nedávno som si ale objednala a dnes prišiel vyzeral inak tak som sa pozrela dnu a bola tam vysypaná jedna kapsula znehodnocuje to tak balenie? Ja som to len odprašila od toho a dala do prázdneho produktu čo som už doužívala.Ešte sa chcem spýtať ja užívam 1 kapsulu denne zvyčajne po jedle má sa to pred alebo po alebo je to jedno.Vopred ďakujem za odpoveď a prajem pekný deň.
balenie
Dobrý deň. Produkt sa neznehodnocuje a môžete ho užívať v priebehu dňa ( po obede alebo po raňajkách ).

Lukáš, team GymBeam
Užívanie Vita Pink
Dobrý deň,
prosím Vás môže sa produkt Vita Pink užívať aj večer? Neovplyvní spánok?

Za odpoveď vopred ďakujem.
Užívanie Vita Pink
Dobrý deň, áno može sa užívať kedykoľvek kedže sa jedná o komplex jedinečných vitamínov, minerálov a aktívnych látok, ktoré zabezpečia, že sa budete cítiť zdravá, krásna a fit v každom veku.

Vojtech, tím GymBeam
Užívanie pre deti
Prosím sú vhodné tieto vitamíny pre 14 ročné dievča?
Užívanie pre deti
Dobrý deň, v prípade maloletých odporúčame konzultáciu s lekárom prípadne zákonným zástupcom, ktorý zhodnotí, či je potrebné užívať doplnky výživy aj v tomto veku. Podľa legislavíty však nemôžeme doporučovať doplnky mladším ako 18 rokov.

Počet kalórii v tabletke
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na počet kalórii na jednu dávku multivitaminu, dakujem.
Počet kalórii v tabletke
Dobrý deň, samostatné vitamíny a minerály nemajú žiadnu energetickú hodnotu. Energetickú hodnotu môže mať len želatínová kapsula, v tomto prípade ide o zanedbateľné množstvo.

Paula, team GymBeam

Položky 1 až 5 z celkového počtu 7