Multivitamín A-Z - Bodylab24

Výrobca: Bodylab24

Multivitamín A-Z sú vegánske tablety, ktoré slúžia k celkovej podpore zdravia a vitality. V zložení nájdete všetky vitamíny rozpustné v tukoch (A, D, E, K), vitamín C a taktiež kompletný B komplex. Doplnok je vhodný pre každého, kto chce mať istotu, že prijíma dostatok všetkých dôležitých látok, ktoré telo potrebuje.

Dlhodobo nedostupný

Multivitamín A-Z obsahuje všetky vitamíny potrebné pre podporu celkového zdravia a vitality

Multivitamín A-Zvegánske tablety obsahujúce všetky dôležité vitamíny, ktoré naše telo potrebuje pre správne fungovanie. V jednej dávke tak nechýbajú funkčné množstvá všetkých vitamínov, a teda tých rozpustných v tukoch (vitamín A, D, E, K), ale taktiež tých rozpustných vo vode (B komplex a vitamín C). Príjem multivitamínu môže byť skvelou voľbou pre každého, kto si nie je istý, že stravou zvláda pokryť odporúčané denné množstvo všetkých vitamínov. Každý z nich v tele plní dôležitú funkciu, takže by sme ich význam rozhodne nemali podceňovať. Napríklad vitamín D vplýva na správnu funkciu imunity, rovnako ako vitamín A, ktorý okrem toho prispieva k udržaniu dobrého zraku a zdravia pokožky. Vitamín E má navyše vplyv na ochranu buniek pred oxidačným stresom a vitamín K prispieva k správnej zrážanlivosti krvi.

Dôležitú rolu v organizme má však tiež vitamín C, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu imunity, tvorbe kolagénu, správnemu fungovaniu metabolizmu, nervového systému a psychiky. V zložení nájdete taktiež kompletný B komplex. Vitamíny B1, B2 a B3 prispievajú k optimálnemu fungovaniu metabolizmu, ktorý je dôležitý pre tvorbu energie. Vitamíny B6 a B12 vplývajú na zníženie únavy a vyčerpania

Nezáleží na tom, či ste športovec alebo strávite celé dni kancelárskou prácou. Dostatočný príjem všetkých vitamínov je nevyhnutný pre správne fungovanie nášho tela. Multivitamín vo forme tabliet tak môže byť skvelým doplnkom pre každého, kto ich príjem nedokáže pokryť stravou.

Multivitamín A-Z a jeho výhody

• obsahuje všetky dôležité vitamíny
  • podporuje celkové zdravie a vitalitu
  • prispieva k správnej funkcii imunity, nervového systému a psychiky
  • pomáha znižovať únavu a vyčerpanie
  • ovplyvňuje metabolizmus a pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom
  • je vo forme praktických tabliet
  • je vhodný pre vegánov
  • ideálny pre každého, kto nezvláda doplňovať všetky vitamíny stravou

Vitamín C (kyselina L-askorbová), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), maltodextrín, vitamín B3 (nikotínamid), stabilizátor (sodná soľ karboxymetylcelulózy), vitamín B5 (D-pantothenát vápenatý), vitamín E (DL-alfa-tokoferyl-acetát), objemová činidlá (hydroxypropylmetylcelulóza, polyvinylpyrolidón), barviva (uhličitan vápenatý, oxid železitý), vitamín A (retinyl-acetát), vitamín D3 (cholekalciferol), protihrudkujúce činidlo (horečnaté soli mastných kyselin), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B2 (riboflavín), protihrudkujúce činidlo (oxid kremičitý), vitamín B1 (tiamín hydrochlorid), vitamín K1 (fylochinón), vitamín B9 (kyselina pteroylmonoglutámová), vitamín B12 (kyanokobalamín), vitamín B7 (D-biotín).

Užívajte jednu tabletu denne a zapite dostatočným množstvom vody.

Nutričné hodnoty 1 tableta *RI%
Vitamín A 800 μg 100 %
Vitamín D3 20 μg 400 %
Vitamín E 10 mg 83,3 %
Vitamín C 250 mg 312,5 %
Vitamín B1 3,3 mg 300 %
Vitamín B2 4,2 mg 300 %
Vitamín B3 48 mg 300 %
Vitamín B5 20 mg 333,3 %
Vitamín B6 4,2 mg 300 %
Vitamín B7 150 μg 300 %
Vitamín B9 600 μg 300 %
Vitamín B12 μg 400 %
Vitamín K1 100 μg 133,3 %

*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

Výživový doplnok. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Uchovávajte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.

Štítky produktu Vegan
Hlavná kategória Multivitamíny