Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Multi Active Formula 60 tab - Fitness Authority

Multi Activ Formula je komplexný súbor vitamínov a minerálov. Podporuje krvný obeh a dodáva energiu.
Dlhodobo nedostupný

Multi Active Formula

Multi Active Formula je komplexný súbor vitamínov a minerálnych látok. Produkt bol zložený a primárne určený pre intenzívny tréning športovcov, ktorí potrebujú všetky vitamíny a minerály obsiahnuté v multi active formule.

Výhody

  • podporuje krvný obeh
  • dodáva energiu
  • komplexný súbor vitamínov a minerálnych látok

Vitamíny a Minerály

Ginkgo obsahuje asi 60 účinných látok z ktorých najdôležitejšie sú: bilobalid, ginkgolid, amentoflavon, bilobetin, sekvoiaflavon, kvercetin, kamferol, ginkgetin.

Tekvicové semená obsahujú látky, nazývané cucurbitaceiny, brániace v transformácii hormónu testosterónu do formy dihydrotestosterónu. Ten má na svedomí, že bunky prostaty rastú, čím zapríčiňuje jej nežiaduce zväčšenie.

Žihľava - antioxidant

Vitamín A je potrebný pre normálny rast a vývoj tela, obzvlášť pre zdravé kosti a zuby. Chráni sliznice pred infekciami a je základom pre tvorbu fotosenzitívneho pigmentu dôležitého pre zrak.

Vitamín D má pozitívne účinky na organizmu na imunitu, procesy bunkového delenia, kosti, svaly, mozog a psychiku, krvný obeh, ochorenia ako cukrovka 1.typu, roztrúsená skleróza, porážka

Vitamín E je potrebný pre ochranu buniek a ako antioxidant, je zodpovedný za normálny rast a vývin svalov, funkciu krvného obehu, nervového a zažívacieho systému.

Vitamín C podporuje zdravý imunitný systém a podporuje optimálne fungovanie celého organizmu. 

Vitamín B1 pomáha bunkám tela premieňať sacharidy na energiu a je nevyhnutný pre správnu funkciu srdca, svalov a nervového systému.

Vitamín B2 hrá dôležitú úlohu pri telesnom raste, obnove červených krviniek a uvolňovaní energie zo sacharidov.

Vitamín B6 hrá dôležitú úlohu v metabolizme červených krviniek, pri raste a vývoji kostry.

Vitamín B12 je potrebný k tvorbe červených krviniek a zabezpečeniu normálneho rastu. Tiež je dôležitý pre plodnosť a v priebehu tehotenstva. Dôležitý je aj pre náš imunitný systém.

Odporúčané dávkovanie

Training Day: 2 tablety, počas dňa.
Non-tréningový deň: 2 tablety, počas dňa.

Nutričné Informácie

(1 tableta)

Vitamín A 600 mg Vitamín D je 5 mikrogramov Vitamín E 10 mg Vitamín C 125 mg Vitamín B1 10 mg Vitamín B2 10 mg Vitamín B6 5 mg Vitamín B12 7,5 mg Biotín 150 mg Kyselina listová 200 mg Niacín 15 mg Kyselina pantoténová 6 mg Horčík 75 mg Vápnik 60 mg Draslík 150 mg Zinok 5 mg Železo 1,5 mg Mangán 1,5 mg Meď 255 mg Jód 75 mg Chrome 75 ug Selén 37,5 mg Molybdén 25 mg 83,3 mg citrusových bioflavonoidov Saw palmetto extrakt 40 mg Tekvicové semená extrakt 30 mg Nettle Extract 30 mg Ginkgo biloba 5 mg Kyselina alfa-lipoová 5 mg Extrakt z plodov čierneho korenia Bioperine ® 0,5 mg


Recenzie od zákazníkov

Multi Active Formula 60 tab - Fitness Authority

Write Your Own Review
Prezeráte si: Multi Active Formula 60 tab - Fitness Authority
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Multi Active Formula 60 tab - Fitness Authority

Napíšte otázku
Napísať odpoveď