MOXY power+ Energy Drink 330 ml - GymBeam

MOXY power+ Energy Drink je funkčný RTD nápoj v plechovke, ktorý vás nakopne energiou pred tréningom, ale aj kedykoľvek počas dňa. Jeho unikátne zloženie obsahuje 2,5 g BCAA, prírodný spaľovač l-karnitín, taurín, vitamín C, vitamíny skupiny B a zvýšený obsah kofeínu - až 180 mg. Nenájdete v ňom žiadne sacharidy, cukor ani tuky, no napriek tomu si zamilujete jeho skvelú osviežujúcu chuť.

MOXY power+ Energy Drink je energetický nápoj bez cukru, ktorý obsahuje 2,5 g BCAA, l-karnitín, taurín, vitamíny a zvýšené množstvo kofeínu

MOXY power+ Energy Drink je energetický nápoj bez cukru, ktorý obsahuje len 13 kalórií. Jeho unikátne zloženie tvorí 2,5 g BCAA, 180 mg kofeínu, prírodný spaľovač l-karnitín, taurín, vitamín C a vitamíny skupiny B. Vyznačuje sa skvelou chuťou a účinkami, ktoré oceníte najmä pred tréningom, v práci, pri šoférovaní alebo popri štúdiu.

BCAA aminokyseliny patria k stavebným časticiam bielkovín, ktoré prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty. Zvýšený obsah kofeínu efektívne podporuje vytrvalosť, športový výkon a zároveň zlepšuje pozornosť a sústredenosť. Komplex vitamínov C a B prispieva k látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, a teda zmierňuje únavu a vyčerpanosť. Doprajte si túto novú energetickú formulu vždy, keď potrebujete nakopnúť a vydať zo seba maximum.

Moxy Power+ Energy Drink - GymBeam

MOXY power+ Energy Drink a jeho výhody:

• funkčný energetický nápoj bez cukru
  • obsahuje 2,5 g BCAA a 180 mg kofeínu
  • je obohatený o l-karnitín a taurín
  • obsahuje tiež vitamín C a vitamíny skupiny B
  • má len 13 kalórií a pritom chutí úžasne
  • oceníte ho pred tréningom, v práci, na cestách alebo kedykoľvek počas dňa

Wild berries: voda, oxid uhličitý, taurín (0,4%), L-leucín (0,38%), kyselina (kyselina citrónová), L-isoleucín (0,19%), L-valín (0,19%), L-karnitín, arómy, koncentrát z čiernej mrkvy, kofeín (0,055%), vitamíny (vitamín C, kyselina pantoténová, vitamín B6, biotín, vitamín B12), sladidlo (sukralóza).

Mango-maracuja: voda, oxid uhličitý, taurín (0,4%), L-leucín (0,38%), kyselina (kyselina citrónová), L-isoleucín (0,19%), L-valín (0,19%), L-karnitín, arómy, kofeín (0,055%), vitamíny (vitamín C, kyselina pantoténová, vitamín B6, biotín, vitamín B12), sladidlo (sukralóza), farbivá: E102, E124. E102, E124: Môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí.

Odporúčaná denná dávka sú 2 plechovky (660 ml).

Nutričné hodnoty (wild berries)1 dávka (330 ml)
Energetická hodnota 56 kJ/13 kcal
Tuky 0 g
Sacharidy 0 g
Cukry 0 g
Bielkoviny 2,48 g
Soľ 0 g
BCAA 2500 mg
L-karnitín 400 mg
Kofeín 180 mg
Vitamín C 79,2 mg
Kyselina pantoténová 5,94 mg
Vitamín B6 1,39 mg
Biotín 49,5 mcg
Vitamín B12 2,48 mcg

Nutričné hodnoty (mango-maracuja)1 dávka (330 ml)
Energetická hodnota 56 kJ/13 kcal
Tuky 0 g
Sacharidy 0 g
Cukry 0 g
Bielkoviny 2,31 g
Soľ 0 g
BCAA 2500 mg
L-karnitín 400 mg
Kofeín 180 mg
Vitamín C 79,2 mg
Kyselina pantoténová 5,94 mg
Vitamín B6 1,39 mgg
Biotín 49.5 mcg
Vitamín B12 2,48 mcg

Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte na suchom a chladnom mieste mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Vysoký obsah kofeínu. Neodporúča sa deťom, tehotným alebo dojčiacim ženám (55 mg/100 ml).

Hlavná kategória BCAA
Štítky produktu Vegan
Právna kategória výrobku Potraviny na osobitné výživové účely
Počet kusov na palete 2376
Počet kusov v balení 24
Forma tekutý
Vegánsky áno
Bez umelých sladidiel nie
Bez plastového obalu áno
Recenzie od zákazníkov MOXY power+ Energy Drink 330 ml - GymBeam

Prezeráte si:MOXY power+ Energy Drink 330 ml - GymBeam

Energetický drink obohatený o BCAA aminokyseliny, ktoré zlepšujú regeneráciu. Taurin pomáha zlepšovať koncentráciu a potláča únavu, zvýšený obsah kofeínu 180 mg stimuluje k lepším výkonom a v kombinácii s L-karnitínom zvyšujú spaľovanie tuku. Obsah drinku dopĺňajú vitamíny skupiny B a C, ktoré sa podieľajú na látkovej výmene a tým efektívnejšej regenerácii. Keďže drink neobsahuje žiadny cukor, je vhodný aj do redukčných diét. Skvelé sú aj príchute mango maracuja a lesné ovocie, ktoré v 330 ml plechovke zabezpečia dokonalú hydratáciu a regeneráciu tela pred a po každom športovom výkone. Určite poteší aj veľmi prijateľná cena, ktorá sa pohybuje na úrovni jedného eura.

Chuťovo dobré ale mala som črevné problémy ďalšie 3 dni. Stravu som mala ako vždy

Príchuť Balenie (ml) Hodnotenie Cena Špeciálna cena Skladom
mango marakuja 24 x 330 ml
mango marakuja 330 ml
lesné ovocie 24 x 330 ml
lesné ovocie 330 ml
MOXY power+ Energy Drink 330 ml - GymBeam
Dobrý deň, prosim Vás viete mi povedať, prečo už nieje možnosť voľby celého balenia. Respektíve, či bude tá možnosť? Na starej verzii stránky to fungovalo.
Viem, že možem zvoliť počet kusov 24, ale vždy som kupoval balenie za výhodnejšiu cenu, tak sa chcem informovať.
Vopred ďakujem za odpoved.
MOXY power+ Energy Drink 330 ml - GymBeam
Dobrý deň, pri vložení počtu kusov 24 a jeho násobkov, sa vám zvýhodnená cena za kus zobrazí priamo v košíku.

Viktória, team GymBeam