Proteín mliečny Smooth 1000g - Myprotein

Hodnotenie:
100 % of 100
100 % (1)
Výrobca: Myprotein

Mliečny proteín Smooth je koncentrát mliečnej bielkoviny získanej z prefiltrovaného a odstredeného mlieka. Obsahuje 20% srvátkových proteínov a 80% kazeínu. V žalúdku sa absorbuje pomaly, čo možňuje prísun aminokyselín po dlhšie dobu. Je to ideálny nočný proteín alebo proteín medzi jedlami. Má výborný aminokyselinový profil, je bohatý na BCAA, vápnik a je GMO free.

Dlhodobo nedostupný

Mliečny proteín Smooth: krémový nočný proteín z mlieka

Mliečny proteín Smooth je koncentrát mliečnej bielkoviny získanej z prefiltrovaného a odstredeného mlieka. Tento mliečny proteín je zdrojom srvátkových proteínov a kazeínu v rovnakom pomere, ktorý sa prirodzene vyskytuje v mlieku (Kazeín 80% a 20% srvátky). Má veľmi dobrú konzistenciu a neutrálnu chuť. Vyrába sa použitím najnovšej techniky pri nízkych teplotách, ktorá zabraňuje denaturácii. Chuť tohto proteínu je veľmi neutrálna, dokonca viac ako chuť iných mliečnych bielkovinových produktov. Vďaka tomu môže byť konzumovaný v rôznych formách, ako napríklad bielkovinové nápoje a jogurty.

 mliečny proteín smooth myprotein

 

Milk Protein Smooth sa v žalúdku absorbuje pomaly, čo umožňuje prísun aminokyselín po dlhšie časové obdobie. To z neho robí ideálny proteínový doplnok medzi jedlami a pred spaním. Počas spánku telo zvyčajne pociťuje nedostatok živín. Trvalý prísun bielkovín zabraňuje poškodeniu tkaniva v priebehu noci. Má vynikajúci aminokyselinový profil a je obzvlášť bohatý na rozvetvené aminokyseliny (BCAA). Obsahuje veľmi málo tuku a zároveň je vynikajúcim zdrojom vápnika. Tento produkt je tiež bez GMO.

 

Pre koho je Mliečny proteín Smooth určený?

Pre každého, kto vykonáva dlhodobo fyzický tréningový plán. Telo potrebuje správny druh živín, aby bolo možné vykonávať a zvládať tréningový plán. Ako doplnok stravy odporúčame konzumovať pred spaním alebo medzi jedlami 2-3 krát denne.

 

Mliečny proteín Smooth a jeho výhody

 • skvelá chuť
 • podporuje nárast svalovej hmoty
 • zlepšuje regeneráciu
 • má skvelý aminokyselinový profil
 • obsahuje pomaly stráviteľný bielkoviny
 • ideálny proteín pred spaním
 • má výbornú rozpustnosť
 • má nízky obsah tuku a sacharidov
 • obsahuje micelárny kazeín
 • má vysoký obsah vápnika
 • je GMO free

 mliečny proteín smooth myprotein

 

Zloženie

Proteínový mliečny koncentrát, kakaový prášok (čokoládová príchuť), kyselina citrónová (malinová príchuť), emulgátor (sójový lecitín), sladidlo (sukralóza), farba (chinolín [banánová príchuť], karmoisin [malinová príchuť], červená repa [jahodová príchuť]).

 

Dávkovanie

Zmiešajte 300-400 ml vody alebo mlieka s 1 odmerkou proteínu a užívajte 2-3x denne. Pre optimálne výsledky užívajte krátko pred spaním. Môžete konzumovať medzi jedlami alebo podľa potreby.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť čokoláda)1 dávka (30 g)
Kalórie 111 kcal
Bielkoviny 25 g
Sacharidy 1,9 g
   z toho cukry 1,3 g
Tuky 1,9 g
   z toho nasýtené 1,3 g

 

Detail produktu
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Právna kategória výrobku doplnok stravy
Hlavná kategória Proteíny
Recenzie od zákazníkov Proteín mliečny Smooth 1000g - Myprotein
Write Your Own Review
Prezeráte si:Proteín mliečny Smooth 1000g - Myprotein
Vaše hodnotenie
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď