Mix superpotravín Raw Reserve - Amazing Grass

Výrobca: Amazing Grass

Mix superpotravín Green Superfood je ultra prémiová prášková zmes plná superpotravín, biopotravín, antioxidantov a vlákniny. Mix je obohatený aj o zmes tráviacich enzýmov, aktívnych kultúr a prebiotík. Zmes obsahuje až 25 miliárd probiotických látok, ktoré sa efektívne postarajú o zdravý chod tráviaceho traktu. Prirodzene bezlepková zelená zmes plná zdravia neobsahuje žiaden pridaný cukor ani GMO, a je vhodná aj pre vegánov.

Dlhodobo nedostupný

Mix superpotravín Raw Reserve - ultra prémiová zmes plná zdravia s obsahom až 25 miliárd probiotických látok, superpotravín a antioxidantov

Mix superpotravín Raw Reserve je ultra prémiová prášková zmes s obsahom výnimočných superpotravín v tej najvyššej biologickej kvalite. Obsahuje vysoký podiel spiruliny, chlorelly, zeleného jačmeňa a ďalších unikátnych látok. Bohatý obsah antioxidantov z viacerých druhov ovocia a zeleniny robí zo zeleného mixu zdravým nabitú vitamínovú bombu. Mix je obohatený aj o vlákninu a zmes tráviacich enzýmov, aktívnych kultúr, prebiotík a probiotík pre zabezpečenie zdravej črevnej mikroflóry. Zmes obsahuje až 25 miliárd probiotických látok, ktoré sa efektívne postarajú o zdravý chod tráviaceho traktu. Raw Reserve je prirodzene bezlepkový, a vďaka čisto rastlinným ingredienciám je vhodný aj pre vegánov. Navyše, je prirodzene bezlepkový, neobsahuje žiaden pridaný cukor a je bez GMO. Vychutnajte si tento multifunkčný prášok vo vašej obľúbenej šťave alebo proteínovom kokteily a posilnite svoju imunitu!

Mix superpotravín Green Raw Reserve - Amazing Grass

Mix superpotravín Raw Reserve a jeho výhody

• prémiová prášková zmes plná zdravia
  • ingrediencie je v tej najvyššej biologickej kvalite
  • obsahuje výnimočné superpotraviny
  • obsahuje až 25 miliárd probiotických látok
  • má bohatý obsah antioxidantov
  • je obohatený o tráviace enzýmy, probiotiká a prebiotiká
  • obsahuje zmes ovocia a zeleniny
  • je plný vitamínov a minerálov
  • je prirodzene bezlepkový
  • neobsahuje pridaný cukor ani GMO
  • je vhodný aj pre vegánov

BIO zelená pšenica, Amazing Grass  ®  Zmes  rias (BIO Spirulina, BIO Chlorela, E3 Live® Voda z BIO kvetov Aphanizomenon (AFA), BIO Alfalfa (lucerna) BIO zelený jačmeň, BIO kel, BIO kelp (riasa), BIO Bladderwrack (riasa), BIO Dulse (riasa), BIO Maca, BIO koreň lopúcha, BIO zázvor, BIO púpava, BIO aloe vera, BIO kajanská paprika, BIO ľanové semeno, BIO múka z chia semienok.

Zmiešajte jednu odmerku s 230 ml vody, džúsu alebo smoothie.

Nutričné hodnoty 1 dávka (8 g)
Energetická hodnota 125,5 kJ / 30 kcal
Sacharidy 4 g
   z toho cukry 0 g
Vláknina 1 g
Bielkoviny 2 g
Vitamín A 90 mcg
Vitamín C 2 mg
Vitamín K 57 mcg
Vápnik 40 mg
Železo 2,3 g
Sodík 25 mg
Draslík 120 mg

AMAZING GRASS ® Zmes superpotravín

BIO zelená pšenica, Amazing Grass  ®  Zmes  rias (BIO Spirulina, BIO Chlorela, E3 Live® Voda z BIO kvetov Aphanizomenon (AFA), BIO Alfalfa (lucerna) BIO zelený jačmeň, BIO kel, BIO kelp (riasa), BIO Bladderwrack (riasa), BIO Dulse (riasa)

5,4 g

Bylinná & potravinová zmes

1,5 g

EFA Vlákninová zmes

BIO ľanové semeno, BIO múka z chia semienok

700 mg

Zmes tráviacich enzýmov, aktívnych kultúr, prebiotík a probotík

Raw Reserve enzýmováprobiotická zmes ((Bacillus subtilis, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus paracasei, Lactobacillusplantarum, Lactobacillusrhamnosus, Streptococcus thermophiles, celulóza (Aspergillus niger), lipáza (Rhizopus oryzae), amyláza (Aspergillus oryzae, proteáza (Aspergillus oryzae))

331 mg

Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Hlavná kategória Superpotraviny
BIO áno
Vegánsky áno
Forma potraviny