Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

MGB6 Shock 80 ml - All Nutrition

Výrobca: All Nutrition

MGB6 Shock Shot je ampulka s dennou odporúčanou dávkou horčíka a vitamínov skupiny B. Horčík znižuje únavu, ovplyvňuje rovnováhu elektrolytov a zlepšuje kvalitu spánku. Vitamíny skupiny B podporujú delenie buniek, zlepšujú funkciu imunitného systému a srdca.

Dlhodobo nedostupný

MGB6 Shock Shot - odporúčaná denná dávka magnézia a vitamínov skupiny B v praktickej ampulke

MGB6 Shock Shot je ampulka s dennou odporúčanou dávkou horčíka a vitamínov skupiny B. Horčík znižuje únavu, slabosti a zvyšuje schopnosť koncentrácie. Ovplyvňuje aj rovnováhu elektrolytov po intenzívnej fyzickej námahe (v dôsledku potenia). Stimuluje obranné mechanizmy tela, chráni srdcový sval pred hypoxiou, reguluje krvný tlak. Zlepšuje kvalitu spánku, čo je prirodzená fáza regenerácie tela. Skupina vitamínov B - vitamíny B6 a B12 sa podieľajú na produkcii normálnych červených krviniek a na správnom fungovaní imunitného systému. Vitamín B12 a kyselina listová sa podieľajú na delení buniek a tiamín (vitamín B1) prispieva k správnemu fungovaniu srdca.

MGB6 Shock Shot

MGB6 Shock Shot a jeho výhody

  • obsahuje odporúčanú dennú dávku horčíka a vitamínov B
  • napomáha pri svalových kŕčoch
  • znižuje únavu
  • udržiava zdravie vlasov, kože a nechtov
  • podporuje správnu funkciu imunitného systému
  • je v praktickej ampulke

 

Zloženie

Voda, citrát horečnatý, regulátory kyslosti: kyselina citrónová, kyselina jablčná, citrát trojsodný; vitamínový mix (pyridoxín hydrochlorid, tiamín hydrochlorid, kyselina listová, kyanokobalamín, nosič: monohydrát dextrózy), arómy, konzervačné látky: benzoát sodný, sorbát draselný; sladidlá: acesulfám draselný, sukralóza; farbivo: brilantná modrá.

 

Dávkovanie

Užívajte 1 shot denne a pred použitím pretrepte.

 

Tablica nutritivnih vrijednosti

Nutričné hodnoty1 dávka (80 ml)
Horčík 375 mg
Vitamín B6 1,4 mg
Tiamín 1,1 mg
Kyselina listová 200 μg
Vitamín B12 2,5 μg

 

Upozornenie

Produkt určený pre fyzicky aktívnych ľudí starších ako 18 rokov. Neužívajte, ak ste alergický na akúkoľvek zložku. Neprekračujte odporúčanú dávku dennej dávky. Výrobok nemožno použiť ako náhradu za pestú stravu. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Recenzie od zákazníkov

MGB6 Shock 80 ml - All Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:MGB6 Shock 80 ml - All Nutrition
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

MGB6 Shock 80 ml - All Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď