Memory & Focus Pack - GymBeam

0%
0% (0)
Výrobca: GymBeam

Memory & Focus Pack prináša za zvýhodnenú cenu starostlivo navrhnutý vianočný balíček na podporu pamäte, koncentrácie a celkového fokusu. Ponúka produkty s obsahom nootropík a adaptogénov, ktoré ocenia manažéri, lekári, študenti, športovci a tiež každý, koho práca či denná náplň vyžaduje vysokú úroveň sústredenia a mentálny výkon. 

Dlhodobo nedostupný

Memory & Focus Pack - balíček na podporu pamäte, koncentrácie a mentálneho výkonu

Memory & Focus Pack je starostlivo navrhnutý vianočný balíček, ktorý za zvýhodnenú cenu rozžiari pod stromčekom oči vašich blízkych. Poteší každého, kto usiluje o podporu pamäte, koncentrácie a celkového fokusu. Ponúka produkty s obsahom nootropík a adaptogénov, ktoré ocenia manažéri, lekári, študenti, športovci a tiež každý, koho práca či denná náplň vyžaduje vysokú úroveň sústredenia a mentálny výkon. 

 

Obsah tohto balíčka otvárajú kapsule FueBrain, ktoré obsahujú 14 účinných látok. Nájdete medzi nimi nootropiká spájané so zlepšením mozgových funkcií, nálady, sústredením a s bdelosťou. K tomu v zložení nájdete aj adaptogény, ktoré môžu pomôcť zvládať stresové situácie a zlepšujú odolnosť organizmu. Ďalej nechýbajú ani vitamíny B6 a B12, ktoré sa podieľajú na znížení únavy a vyčerpania. Vaše zmysly môže potešiť aj BIO Zelený čaj - Sencha, ktorý pochádza z ekologického poľnohospodárstva. Má čisté zloženie bez cukru či iných prídavných látok. Navyše je bohatý na antioxidanty a kofeín, ktorý vás spoľahlivo nakopne pred každou výzvou. Hravo tak poslúži ako ideálny štart do každého dňa, napríklad aj namiesto kávy. 

 

V Memory & Focus Packu nechýbajú ani omega 3 mastné kyseliny s obsahom 8 % EPA a 12 % DHA. Tie si náš organizmus nedokáže vyrobiť sám a v súvislosti s fokusom sú zaujímavé z dôvodu, že DHA podporujú správne fungovanie mozgu. Okrem toho má DHA vplyv aj na udržanie dobrého zraku, ktorý tiež patrí k zmyslom nezbytným pre zachovanie koncentrácie pri rôznych úlohách. 

 

Zabudnúť netreba ani Ginkgo Bilobu + Magnézium v praktickej kapsulovej forme. Samotná Ginkgo Biloba je bohatá na antioxidanty, flavonoidy, terpenoidy a organické kyseliny. Spája sa s vplyvom na kognitívne schopnosti, medzi ktoré patrí napríklad pamäť, učenie, myslenie či schopnosť vnímania a rozhodovania. Je doplnená o horčík, ktorý má široké spektrum účinkov na náš organizmus. V prípade fokusu je zaujímavý hlavne jeho vplyv na zníženie vyčerpania a únavy. Podporuje tiež nervový systém a správne fungovanie psychiky. 

 

Memory & Focus Pack je tak ideálny pre každého, kto chce podporiť svoj mentálny výkon. Či už kvôli práci, štúdiu alebo akejkoľvek dennej náplni, ktorej sa človek venuje a ktorá vyžaduje plne funkčnú koncentráciu a sústredenosť. 

 

Memory & Focus Pack a jeho výhody 

 • obsahuje produkty na podporu pamäte, koncentrácie a celkového fokusu
 • v zložení FueBrain nájdete 14 aktívnych látok, vrátane adaptogénov a nootropík
 • BIO zelený čaj - Sencha je bohatý na antioxidanty a kofeín, ktorý dokáže nabudiť 
 • omega 3 mastné kyseliny podporujú správne fungovanie mozgu a zraku 
 • Ginkgo Biloba je spájaná s vplyvom na kognitívne funkcie, ako pamäť, učenie, myslenie a vnímanie 
 • horčík má vplyv na zníženie vyčerpania a únavy 
 • vybrané produkty ocení každý, kto chce podporiť svoj mentálny výkon 

 

Zloženie Memory & Focus Packu 

 1. FueBrain - GymBeam - 60 kapsúl na zostrenie mozgových aj psychických funkcií v podobe funkčného komplexu nootropík a adaptogénov
 2. BIO Zelený čaj - Sencha - VanaVita - 50 g sypaná čajová zmes bohatá na antioxidanty a kofeín, ktorý dokáže nabudiť 
 3. Omega 3 - GymBeam - 60 kapsúl s obsahom 8 % EPA a 12 % DHA na podporu správneho fungovania mozgu a udržanie dobrého zraku 
 4. Ginkgo Biloba + Magnézium - GymBeam - 90 kapsúl spájaných s vplyvom na kognitívne funkcie a s obsahom horčíka, ktorý podporuje zníženie únavy a vyčerpania
Detail produktu
Vyrobené v EU
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Právna kategória výrobku Potraviny na osobitné výživové účely
EAN 8586024620254
HS kód 21069098: --- Ostatné
Brutto váha 0.45 kg
Hlavná kategória Darčekové balíčky
Ostatné kategórie Darčeky
Darčeky pre ňu
Darčeky pre neho

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov Memory & Focus Pack - GymBeam
Write Your Own Review
Prezeráte si:Memory & Focus Pack - GymBeam
Vaše hodnotenie
Balenie (g) Cena Špeciálna cena Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď