Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Mega Omega Olej 500 ml - Myprotein

Výrobca: Myprotein
Hodnotenie:
100 %
Mega Omega olej je bohatým zdrojom omega 3,6,9 mastných kyselín. Podporuje správne fungovanie určitých telesných funkcií. Olej Mega Omega pomáha spaľovať tuky.
Dlhodobo nedostupný

Mega Omega Olej

Mega Omega je zmes za studena lisovaných esenciálnych mastných kyselín (EFA), ktoré pochádzajú z ľanu, konope, tekvica, olivového a prvosienkového oleja. Tieto vysoko kvalitné zdroje poskytujú vysoké hladiny esenciálnych mastných kyselín Omega 3, 6 a 9. Omega 3, 6 a 9, ktoré sú dôležité pre celkové zdravie a pohodu a zároveň udržujú normálne funkcie srdca, mozgu a kĺbov.
Esenciálne mastné kyseliny (EFA), sú potrebné tuky, ktoré ľudia nemôžu syntetizovať a musia byť získané prostredníctvom stravy.Podporují kardiovaskulárne, reprodukčné, imunitný a nervový systém a sú povinné vyrábať a opravovať bunkové membrány, čo umožňuje bunkám získať optimálnu výživu a zároveň pomáha odstrániť škodlivé odpadové produkty. EFA nedostatok je častým problémom celej spoločnosti v dôsledku zlej stravy, preto je MegaOmega ideálnym doplnkom pre tých, ktorých strava postráda Omega oleja.
Štúdie tiež ukazujú, že esenciálne mastné kyseliny môžu znížiť riziko ochorenia srdca a zvýšiť rýchlosť metabolizmu. Ďalšia nedávna štúdia naznačila, že esenciálne mastné kyseliny šetrí sacharidy na energiu a zároveň podporujú spaľovanie tukov.

Výhody

  • bohatý zdroj Omega 3, 6 a 9
  • pomáha podporovať niekoľko zásadných telesných funkcií
  • môže pomôcť telu spaľovať tuky

Odporúčané dávkovanie

Užívajte 5 ml (1 čajovú lyžičku) 1-3 krát denne s jedlom.
Dávkovanie: 5 ml
Počet dávok v balení: 100

Zloženie

Ľanový olej, konopný olej, tekvicový olej, olivový olej, pupalkový olej.

Nutričné Informácie

Zloženie: 5 m
Alpha kyselina linolénová (omega 3): 2500 mg
Kyselina linolénová (Omega 6): 1000 mg
Kyselina olejová (omega 9): 950 mg

Recenzie od zákazníkov

Mega Omega Olej 500 ml - Myprotein

Write Your Own Review
Prezeráte si:Mega Omega Olej 500 ml - Myprotein
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Mega Omega Olej 500 ml - Myprotein

Napíšte otázku
Napísať odpoveď