Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Mega HMB 90 kaps - Scitec Nutrition

Mega HMB je hydroxy-beta-metylbutyrát - metabolit dôležitej aminokyseliny s rozvetveným reťazcom - leucínu, ktorá je príčinou jej anabolického a anti-katabolického efektu. HMB bráni rozpadu svalovej hmoty, pôsobí na zväčšovanie svalovej hmoty a sily, podporuje spaľovanie tuku a pozitívne vplýva aj na imunitný systém. Odporúča sa užívať v čase veľmi náročného tréningu a prísneho diétneho režimu.

Na sklade
Špeciálna cena   19,65 € Bežná cena:   0,00 € Poštovné od 1.90 €
(poštovné ZDARMA pri objednávke nad 70.00 €)

Mega HMB - bráni rozpadu bielkovín, podporuje rast svalovej hmoty a sily, posilňuje spaľovanie tukov a imunitný systém

Mega HMB je hydroxy-beta-metylbutyrát - metabolit dôležitej aminokyseliny s rozvetveným reťazcom - leucínu, ktorá je príčinou jej anabolického a anti-katabolického efektu. Je prirodzenou látkou, ktorá sa v nižších množstvách nachádza v ovocí, ale aj v materskom mlieku. Bolo klinicky overené, že HMB pôsobí na zväčšovanie svalovej hmoty a sily a podporuje spaľovanie tuku pri užívaní v množstve 3 g denne. U športovcov užívajúcich HMB počas troch týždňov bol zaznamenaný 3-krát väčší nárast čistej svalovej hmoty a 2,5- krát vyššia sila než u tých, ktorý doplnok neužívali. Mega HMB obsahuje takmer dvojnásobné množstvo účinnej látky než kapsule HMB. Odporúča sa užívať v čase veľmi náročného tréningu a prísneho diétneho režimu, keď hrozí nástup katabolizmu alebo pretrénovanie.


Mega HMB - scitec

Mega HMB a jeho výhody

  • obsahuje až 900 mg HMB v kapsule
  • podporuje nárast svalovej hmoty
  • zabraňuje rozpadu bielkovín
  • podporuje spaľovanie tuku
  • zvyšuje silu
  • posilňuje imunitný systém
  • nie je stimulantom a nemá hormonálne účinky

 

Zloženie

β-hydroxy β-metylbutyrát monohydrát vápenatý, hovädzia želatína, látka zabraňujúca hrudkovateniu: stearát horečnatý; farbivá: dioxid titaničitý, Brilliant Black BN, oxid čierneho železa.

 

Dávkovanie

Odporúča sa užívať 3 x 1 Mega HMB kapsulu spolu s jedlom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 kaps
HMB900 mg

 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte mimo dosahu detí.

Informácia pre alergikov: Produkt môže obsahovať stopy mlieka, vajec, gluténu, sóje, arašidov, orieškov, rýb a morských plodov.

Recenzie od zákazníkov

Mega HMB 90 kaps - Scitec Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Mega HMB 90 kaps - Scitec Nutrition
Vaše hodnotenie
Otázky od zákazníkov

Mega HMB 90 kaps - Scitec Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď