Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Mega Carni-X - Scitec Nutrition

Mega Carni-X je efektívny spaľovač tukov na báze L-Karnitínu. Je dôležitý pre spaľovanie tuku, kardiovaskulárny systém, výkonnosť a regeneráciu. Mega Carni-X napomáha odbúravaniu tuku, zabraňuje tvorbe kyseliny mliečnej, zvyšuje výkonnosť a odďaľuje únavu organizmu.

Dlhodobo nedostupný

Mega Carni-X: L-Karnitínový systém pre odbúravanie tuku a zvýšenie výkonu

Mega Carni-X je efektívny spaľovač tukov na báze L-Karnitínu. L-karnitín má dôležitú úlohu pri odbúravaní tuku a produkcii energie v organizme. Je nevyhnutný pre kyvadlový dopravný systém, ktorý transportuje mastné kyseliny do bunkových mitochondrií, kde dochádza k ich spaľovaniu. Je dôležitý pre spaľovanie tuku, kardiovaskulárny systém, výkonnosť a regeneráciu. Mega Carni-X napomáha odbúravaniu tuku, zabraňuje tvorbe kyseliny mliečnej, zvyšuje výkonnosť a odďaľuje únavu organizmu.

     

Mega Carni-X a jeho výhody

  • efektívny spaľovač tukov
  • podporuje redukciu a spaľovanie tukov
  • znižuje riziko jojo efektu
  • zvyšuje výkonnosť
  • nabudí a bráni únave
  • podporuje regeneráciu

   

Zloženie

L-karnitín, L-tartarát, hovädzia želatína, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý; farbivá: oxid titaničitý, čierný oxid železa , brilantná čierna BN.

 

Dávkovanie

Konzumujte 1 - 4 dávky (1 dávka - 1 kapsula) denne 60 minút pred tréningom alebo pred jedlom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (1 kaps)
L-karnitín L-tartrát 1000 mg

 

Upozornenie

Doplnok stravy. Produkt je určený pre osoby staršie ako 18 rokov. Neužívajte, ak ste alergický na ktorúkoľvek zložku lieku. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Tento produkt nemôže byť použitý ako náhrada pestrej stravy. Po použití vždy uzavrite obal. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu malých detí.

Recenzie od zákazníkov

Mega Carni-X - Scitec Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Mega Carni-X - Scitec Nutrition
Vaše hodnotenie
Product detail
Kategória L-Karnitíny
Otázky od zákazníkov

Mega Carni-X - Scitec Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď