STRIX Masážne pomôcky

Masážne pomôcky od výrobcu STRIX je kategória príslušenstva, ktoré slúži na automasáž, uvoľnenie svalov a relaxačné techniky. Pomôcky sa hodia pred tréningom, kedy pomôžu s aktiváciou aj prekrvením svalov a ich prípravou na záťaž. Po cvičení zase podporia regeneráciu natiahnutých svalov. Tieto pomôcky však využije každý, kto sa chce uvoľniť po celom dni v práci alebo na cestách.

 Zobraziť viac

Nájdete tu aj pestrý výber masážnych loptičiek rôznych tvarov a veľkostí. Chýbať nemôže malá loptička, ktorá je ideálna na automasáž chodidiel, predlaktia alebo hĺbkovú masáž chrbta. Pomôže s uvoľnením fascií i stuhnutých svalových uzlíkov alebo spúšťacích bodov (trigger pointov). Na spodnú časť lýtok alebo svaly okolo chrbtice sa hodí zase dvojitá loptička. Masážny ježko premasíruje dlane alebo ťažko dostupné miesta. Na to je vhodná aj masážna tyč, ktorá sa vďaka dlhému tvaru hodí na masáž nôh i chrbta.

A ak si chcete poriadne pretiahnuť chrbát, stavte na podložku na uvoľnenie a masáž chrbta, ktorá má ergonomický tvar a môžete si ju nastaviť do 3 polôh. Po náročnom dni však oceníte aj akupresúrnu podložku alebo celý akupresúrny set. Táto pomôcka má na povrchu ihličky, ktoré dokážu stimulovať akupresúrne body. Vďaka tomu po použití navodzuje pocit relaxácie a uvoľnenia.

 Zobraziť menej
Kategória neobsahuje žiadne produkty.