Marine Mag+ Drink - GymBeam

Marine Mag+ Drink je unikátna instantná zmes horčíka vo forme aquamínu, ktorý pochádza z morskej vody, a vitamínu B6. Pre vytvorenie príjemne sladkej chuti je použitá iba stévia, ktorá má nulovú kalorickú hodnotu. Vďaka obom obsiahnutým látkam Marine Mag+ Drink prispieva k správnemu fungovaniu energetického metabolizmu, optimálnej funkcii psychiky, nervového systému a zníženiu únavy i vyčerpania.

Marine Mag+ Drink obsahuje horčík vo forme aquaminu a vitamínu B6, vďaka čomu sa podieľa na správnej funkcii psychiky, nervového systému a pomáha tiež znížiť únavu aj vyčerpanie

Marine Mag+ Drink je jedinečný instantný nápoj obsahujúci vysoko kvalitný horčík a vitamín B6. Táto forma horčíka v podobe citrátu horečnatého (magnézium citrát) sa získava unikátnou technológiou z morskej vody. Pýši sa vysokou biologickou dostupnosťou, vďaka čomu je horčík veľmi dobre vstrebateľný. Výsledná zmes je navyše perfektne rozpustná v tekutinách.

Magnézium je minerálna látka, ktorá sa v tele podieľa na viac ako 300 dôležitých metabolických procesoch. V prípade jeho nedostatku môžete pociťovať nepríjemné ťažkosti, ako sú svalové kŕče či únava. Jeho dostatočný príjem naopak prispieva k správnemu fungovaniu energetického metabolizmu, funkcii nervového systému a psychiky. Je tak vyhľadávaný najmä ľuďmi, ktorí potrebujú upokojiť myseľ. Horčík navyše pomáha znížiť únavu a vyčerpanie. Rovnaké funkcie plní v organizme aj vitamín B6, ktorý má vplyv na imunitu a hormonálnu činnosť.

Prepracované zloženie ešte umocňuje fakt, že Marine Mag+ Drink je sladený iba stéviou, ktorá má vysokú sladivosť a lahodnú chuť bez kalórií. Nenájdete v ňom žiadny cukor alebo iné umelé sladidlá či farbivá. O výsledný odtieň zmesi sa tak postará napríklad červené farbivo z repy či betakarotén známy v spojitosti s mrkvou. Zmes je vo forme lahodného a dobre rozpustného instantného prášku, ktorý stačí len rozmiešať s vodou. Jednou dávkou tohto nápoja doplníte telu 100 % potrebného denného množstva horčíka aj vitamínu B6. Vďaka svojmu zloženiu je vhodný aj pre vegánov.

Marine Mag+ Drink - GymBeam

Marine Mag+ Drink a jeho výhody

• zmes obsahujúca 100 % dennú dávku horčíka a vitamínu B6
  • obsahuje horčík z mora vo forme dobre vstrebateľného aquamínu
  • pomáha znižovať únavu a vyčerpanie
  • má vplyv na nervový systém a psychiku
  • prispieva k správnemu fungovaniu imunity
  • je sladený iba stéviou
  • neobsahuje umelé farbivá
  • má príjemne sladkú chuť
  • je vo forme dobre rozpustného prášku
  • je vhodný pre vegánov

Aquamín MG (12 % horčík), inulín, arómy, regulátory kyslosti (kyselina citrónová, kyselina jablčná), zahusťovadlo (xantánová guma), farbivá (repa červená, betakarotén), sladidlo (steviolové glykozidy), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid).

Pridajte 1 odmerku (5 g) prášku do 250-300 ml vody a dobre premiešajte.

Nutričné hodnoty5 g*% RI
Aquamín™ 3125 mg -
- Horčík 375 mg 100 %
Vitamín B6 1,4 mg 100 %

* Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ / 2000 kcal).

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Nevhodné pre deti. Tehotné a dojčiace ženy by mali užívanie produktu konzultovať s lekárom. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Hlavná kategória Magnézium
Štítky produktu Vegan
Forma práškový
Vegánsky áno
Bez umelých sladidiel nie
Recenzie od zákazníkov Marine Mag+ Drink - GymBeam

Prezeráte si:Marine Mag+ Drink - GymBeam

Chuťovo výborný drink, len na magnésko trochu predražené.

Chuť fajn, rozpustnosť skvelá, ale... preháňa ma z neho. Skúšal som pred / počas / po jedle, aj ráno / na obed / večer. Stále s rovnakým výsledkom. Vzľadom na zloženie je to pre mňa nepochopiteľné, pretože tam nie sú žiadne alergény. Netuším teda, čím to môže byť spôsobené. Každopádne pre mňa vyhodené peniaze.

Balenie (g) Príchuť Hodnotenie Cena Špeciálna cena Skladom
250 g mango marakuja