Marine Beauty - BeastPink

Výrobca: BeastPink

Marine Beauty je prvotriedny morský kolagén spracovaný tak, aby si zachoval všetky svoje unikátne vlastnosti. Spolu s kyselinou hyalurónovou a vitamínmi E, B2 a C prispieva k tvorbe kolagénu a udržaniu zdravej pokožky. Zároveň je obohatený o minerály, ako zinok, meď a jód, ktoré sú známe svojimi účinkami pre sviežu pleť a krásnu pokožku.

Marine Beauty ponúka kvalitný morský kolagén obohatený o kyselinu hyalurónovú, vitamíny a minerály pre krásnu, zdravú a elastickú pokožku

Marine Beauty obsahuje unikátny morský kolagén z rýb NATICOL®, ktorý bol enzymaticky spracovaný tak, aby si zachoval všetky svoje blahodárne vlastnosti. Je obohatený o kyselinu hyalurónovú, ktorá sa prirodzene nachádza vo viacerých tkanivách, najmä však v pokožke, vlasoch a kĺboch. V Marine Beauty nájdete aj vitamín C, pretože len tento vitamín umožňuje správne vstrebávanie a normálnu tvorbu kolagénu. Vitamín B2, známy ako riboflavín, prispieva k udržaniu zdravej pokožky a spolu s vitamínom E chránia bunky pred oxidačným stresom.

Všetci dobre vieme, že o pokožku a pleť je potrebné starať sa aj zvnútra. Preto sme Marine Beauty doplnili aj o najdôležitejšie minerály, ktoré sú efektívne v boji za krásnu, sviežu a elastickú pleť. Ide o zinok, meď a jód. Zinok udržiava zdravé vlasy, nechty a pleť, meď podporuje pigmentáciu pokožky a jód sa postará o jej zdravie. Morský kolagén Marine Beauty s komplexom účinných látok je preto jasnou voľbou pre všetky ženy, ktoré túžia po bezchybnej pleti a zdravej pokožke.

Marine Beauty - BeastPink

Marine Beauty a jeho výhody

• obsahuje kvalitný morský kolagén NATICOL®
  • je doplnený o kyselinu hyalurónovú
  • nájdete v ňom vitamíny C, E a B2
  • je obohatený o minerály zinok, meď a jód
  • podporuje správnu tvorbu kolagénu
  • udržiava zdravú pokožku a pleť
  • chráni bunky pred oxidačným stresom
  • prispieva k zdravej pigmentácii pokožky

Rybí kolagén NATICOL®, hyaluronát sodný (kyselina hyalurónová), vitamín C (kyselina L-askorbová), vitamín E (DL- alfa tokoferylacetát), vitamín B2 (riboflavín), glukonát zinočnatý, glukonát meďnatý, jodid draselný, NU-MAG (ryžový extrakt), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), želatínová kapsula (želatína, Allura červená AC-FD&C červená 40*, oxid titaničitý).

*Môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť detí.

Užívajte 2 kapsule denne.

Nutričné hodnoty2 kapsule*RI
Rybí kolagén NATICOL® 900 mg  -
Kyselina hyalurónová  100 mg -
Vitamín C (kyselina L-askorbová) 50 mg 62,5 %
Vitamín E (DL-alfa-tokoferylacetát) 8 mg 66,7 %
Vitamín B2 (riboflavín) 4 mg 285,7 %
Zinok 3,2 mg 32 %
Meď 1 mg 100 %
Jód 50  μg 33,3 %

*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/2000 kcal)

Doplnok výživy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Alergény: Alergény sú v zložení vyznačené tučne.

Hlavná kategória Vlasy, nechty a pokožka
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Forma kapsulovaný
Vegetariánsky nie
Recenzie od zákazníkov Marine Beauty - BeastPink
Prezeráte si:Marine Beauty - BeastPink

Musím povedať, že som bola úplne skeptická voči tomuto prípravku. No už počas používania som nerozumela ale nechty také pevné ako nikdy (dĺžka pomaly ako keď som mala gélové nechty). Čo sa týka vlasov jedno veľké WAU. Nie len rýchlejšie rastú ale čo je hlavné, sú hustejšie a to viditeľne. Nikdy som nebola zástancom takýchto vecí a gumenných cukríkov atď a práve preto to píšem.

Kapsule Cena Špeciálna cena Skladom
120 kaps. 13,95 € 10,95 €
Užívanie
Dobrý deň, chcem sa spýtať ci sa môže popri tomto produkte piť colla Pink alebo iba jedno z toho.
Užívanie
Dobrý deň, môžete doplnky užívať po jednom napríklad marine beauty ráno a colla pink večer. Produkty však obsahujú vysoké dávky kolagénu, preto je vhodnejšie doplnky striedať.

Paula, team GymBeam

Zloženie kolagénu
Dobrý deň, môžem sa opýtať, ktorý kolagén by ste odporučili z hľadiska jeho zloženia či skôr cola Pink alebo Marine Beauty. Ďakujem za odpoveď.
Zloženie kolagénu
Dobrý deň, oba produkty sú efektívne a kvalitné, rozdiel je iba v zdroji kolagénu, Colla Pink obsahuje kolagén z hovädzích bielkovín a Marine Beauty z morských rýb.
Ladislav, Team GymBeam
Užívanie s iným produktom
Chcela by som sa spýtať či popri tomto produkte môžem užívať aj kys. hyaluronovú čo máte v ponuke. Ďakujem
Užívanie s iným produktom
Dobrý deň, áno, pokojne môžete :)

Obsah kolagénu
Koľko kolagenovych peptidov obsahuje jedna dávka ?
Obsah kolagénu
Dobrý deň, produkt obsahuje Rybí kolagén NATICOL® - na jednu dávku - 900 mg