Magneslife Strong - Nutrend

Výrobca: Nutrend

Magneslife Strong je shot obsahujúci 375 mg horčíka v dobre vstrebateľnej forme. Ten prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania, správnej látkovej výmene, ktorá je dôležitá pre tvorbu energie a fungovanie svalov. V zložení nájdete aj vitamín B6.

Magneslife Strong - denná dávka horčíka, ktorá prispieva k správnemu fungovaniu svalov

Magneslife Strong je malý shot, v ktorom sa nachádza 375 mg horčíka v dobre vstrebateľnej forme. Ten prispieva k správnej látkovej výmene, ktorá je dôležitá pre tvorbu energie. Navyše má vplyv na zníženie únavy a vyčerpania, správne fungovanie svalov a syntézu bielkovín. To ocení športujúca aj nešportujúca časť populácie, ktorá túži po udržaní či raste svalovej hmoty. Tento efekt je totiž cieľom ako pri chudnutí, tak aj pri naberaní svalov.

V zložení shotu nájdete veľkú dávku vitamínu B6, a naopak takmer žiadny cukor (menej ako 0,3 g), vďaka čomu ho môžete užívať aj pri držaní diéty.

Magneslife Strong - Nutrend

Magneslife Strong a jeho výhody

• obsahuje 375 mg horčíka v dobre vstrebateľnej forme
  • obsahuje menej ako 0,3 gramov cukru
  • súčasťou shotu je aj vitamín B6
  • prispieva k správnemu fungovaniu svalov
  • prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania

Voda, citronan horečnatý, regulátor kyslosti kyselina citrónová, konzervanty kyselina sorbová a benzoan sodný, sladidlo acesulfam K, pyridoxín hydrochlorid, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy.

Počas prípravy na dlhotrvajúci fyzický výkon užívajte produkt 2 - 3 dni pred očakávanou záťažou, večer pred spaním. Pri dlhotrvajúcom alebo náročnom výkone majte dávku vždy pri sebe a použite v prípade potreby.

Užívajte maximálne 1 shot denne, a to vyliatím obsahu fľaštičky do úst, alebo zriedením jej obsahu s vodou. Pred použitím nezabudnite pretrepať. Po otvorení okamžite spotrebujte. Prípadný mierny sediment je prirodzenou vlastnosťou výrobku a nie je jeho závadou.

Nutričné hodnoty100 ml1 dávka (25 ml)
Horčík 625 mg = 167 % * 375 mg = 100 % *
Vitamín B6 16,7 mg = 1193 % * 10 mg = 714 % *
Cukry <0,5 g <0,3 g
* Referenčná hodnota príjmu.

Výživový doplnok so sladidlami. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určené pre deti. Uchovávajte mimo dosahu detí! Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, chráňte pred mrazom. Neprekračujte stanovenú dennú dávku.
EAN 8594014862089
Štítky produktu Vegan
Hlavná kategória Magnézium
Bez umelých sladidiel nie
Bez GMO nie
Vegánsky áno
Forma tekutý
HS kód 22021000: - Vody, vrátane minerálnych vôd a sýtených vôd, obsahujúce pridaný cukor alebo ostatné sladidlá alebo ochucujúce látky
Distribútor Win, s.r.o., Československej armády 1, 03601 Martin, Slovakia
Ostatné kategórie RTD nápoje
Športová výživa
Proti kŕčom
Ostatné RTD nápoje
Minerály

Recenzie od zákazníkov Magneslife Strong - Nutrend

Prezeráte si:Magneslife Strong - Nutrend

Velmi dobry produkt, pri svalovych krcoch ktore obcas mavam po tazkom treningu noh nemozem zaspat. Ked si vsak dam tento magnezium shot, do 10 min zaspim a v noci sa nebudim na ziadne krce. Za mna palec hore!

Balenie (ml) Príchuť Hodnotenie Cena Špeciálna cena Skladom
20 x 60 ml bez príchute