Low Carb High Protein Bar 50 g - Weider

Výrobca: Weider

Low Carb High Protein Bar obsahuje 40 % bielkovín v jednej dávke. Táto proteínová tyčinka má zároveň nízky podiel cukrov a len 166 kalórií. Je vhodná na doplnenie bielkovín pre športovcov, ktorí si strážia príjem sacharidov.

Dlhodobo nedostupný

Low Carb High Protein Bar je proteínová tyčinka s obsahom 20 g bielkovín a minimom cukrov a kalórií

Low Carb High Protein Bar je proteínová tyčinka s vysokým obsahom bielkovín až 40 %. Zároveň má nízky podiel cukrov len 1,1 až 1,3 g, v závislosti od príchute, a len 166 kalórií. Obľúbite si ju pre jej vynikajúcu chuť a zloženie, ktoré slúži na doplnenie bielkovín kedykoľvek počas dňa.

Low Carb High Protein Bar 50 g - Weider

Príchuť Late Macchiato: 20% biela čokoláda (sladidlo (maltitol), kakaové maslo, sušené mlieko, emulgátor (sójové lecitíny)), mliečny proteín, hydrolyzát kolagénu, objemové činidlo (polydextróza), zvlhčovadlo (glycerol), sójový proteín, oligofruktózový sirup, kakaové maslo, 1,5% sójové chrumky (sójový izolát, nízkotučný kakaový prášok, tapiokový škrob), nízkotučný kakaový prášok, aróma, soľ, sladidlo (sukralóza).

Príchuť jahoda: Mliečny proteín, 19% čokoláda (sladidlo (maltitol), kakaové maslo, sušené mlieko, kakaová hmota, emulgátor (sójové lecitíny), aróma), objemové činidlo (polydextróza), hydrolyzát kolagénu, zvlhčovadlo (glycerol), sójový proteín, oligofruktózový sirup, kokosový olej, 1,1% lyofilizované jahody, aróma, kyselina (kyselina citrónová), soľ, sladidlo (sukralóza), farbivo (E120).

Konzumujte kedykoľvek počas dňa pre doplnenie bielkovín, maximálne však 4 tyčinky denne. Po rozbalení je tyčinka určená na okamžitú spotrebu.

Nutričné hodnoty (príchuť jahoda)1 dávka (50 g)
Energetická hodnota 695 kJ / 166 kcal
Tuky 4,5 g
   z toho nasýtené mastné kyseliny 2,9 g
Sacharidy 11 g
   z toho cukry 1,3 g
   z toho polyoly 9,2 g
Bielkoviny 20 g
Soľ 0,39 g

Nutričné hodnoty (Late Macchiato)1 dávka (50 g)
Energetická hodnota 690 kJ / 165 kcal
Tuky 4,5 g
   z toho nasýtené mastné kyseliny 2,9 g
Sacharidy 11,3 g
   z toho cukry 1,1 g
   z toho polyoly 9,9 g
Bielkoviny 20 g
Soľ 0,36 g

Proteínová tyčinka s nizkym obsahom sacharidov a cukrov. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Alergénové upozornenie: Môže obsahovať sójové zrná, mlieko alebo výrobky z nich.

Hlavná kategória Proteínové tyčinky
Bez umelých sladidiel nie
Bez GMO nie
Bezlepkový nie