Liquid Egg White 970 ml - Dr Zaks

Výrobca: Dr. Zak's

Liquid Egg White, tekuté pasterizované vaječné bielka, sú pohodlným spôsobom konzumácie vysoko kvalitnej bielkoviny. Tieto vajcia od sliepok výlučne z voľného chovu neobsahujú žiadne konzervačné látky, len 100% čistý tekutý vaječný bielok. Nie je ich potrebné uskladniť v chladničke a vydržia svieže až 6 mesiacov.

Dlhodobo nedostupný

Liquid Egg White - tekuté vaječné bielka bez konzervantov, ktoré sú skvelým zdrojom bielkovín

Liquid Egg White sú tekuté vaječné bielka, ktoré sú vysoko kvalitnou a osvedčenou bielkovinou. Tieto vajcia od sliepok výlučne z voľného chovu neobsahujú žiadne konzervačné látky, len 100% čistý tekutý vaječný bielok. Sú šetrne spracované a pasterizované proti vzniku mikroorganizmov. Sú preč dni, kedy ste museli oddeľovať žĺtok od bielka a vytvárať neporiadok po kuchyni. Takto pripravené vaječné bielka vo fľaši môžete uskladniť kdekoľvek do komory, nie je ich potrebné uskladniť v chladničke, takže vám ostane viac miesta na lahodné mäso. Ostanú takto svieže dokonca až 6 mesiacov.Takže nech už pripravujete super zdravú omeletu, mega proteínový koktail, Dr Zaks Liquid Egg White sú ideálnym riešením.

liquid egg white tekuté vaječné bielka

Liquid Egg White a ich výhody

• 100% čisté tekuté vaječné bielka
  • len vajcia z voľného chovu
  • žiadne pridané konzervanty
  • trvanlivosť 6 mesiacov od výroby
  • 11 g bielkovín v 100 g produktu

100% pasterizované tektuté vaječné bielka.

Nutričné hodnoty100 ml
Energetická hodnota 209 kJ / 50 kcal
Tuky 0,5 g
   z toho nasýtené tuky 0 g
Sacharidy 1,1 g
   z toho cukry 1,1 g
Vláknina 0 g
Bielkoviny 11 g
Soľ 0,16 g

Skladujte na suchom a chladnom mieste. Nevyžadujú chladničku. Dátum minimálnej trvanlivosti je uvedený na obale. Po otvorení spotrebujte do 48 hodín. Uistite sa, že uzáver je pevne uzavretý pred uložením, aby sa zabezpečila sviežosť.

Právna kategória výrobku potraviny
Hlavná kategória Ostatné fitness jedlo
Ostatné kategórie Fitness jedlo
Ostatné prísady na varenie