Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Lipo 6 120 kaps - Nutrex

Výrobca: Nutrex
Hodnotenie:
81 %

Lipo 6 je populárny 5-zložkový komplexný spaľovač tukov, ktorý podporuje chudnutie, kontroluje chuť do jedla, zrýchľuje metabolizmus a zvyšuje termogenézu. Vďaka technológií tekutých kapsúl dosahuje vynikajúcu absorpciu a veľmi rýchle výsledky pri znižovaní telesného tuku. Navyše, neobsahuje živočíšne zložky, a preto je 100% kompatibilný aj so stravou vegánov.

Dlhodobo nedostupný

Lipo 6 - najpopulárnejší komplexný spaľovač, ktorý obsahuje 5 účinných zložiek podporujúcich chudnutie a zrýchlenie metabolizmu

Lipo 6 je veľmi populárny 5-zložkový komplexný spaľovač tukov, ktorý podporuje chudnutie, zvyšuje aktivitu bazálneho metabolizmu, ako aj termogenézy. Vďaka technológií tekutých kapsúl dosahuje vynikajúcu absorpciu a veľmi rýchle výsledky pri znižovaní telesného tuku. Jeho zložky, ktoré boli skúmané z hľadiska straty telesnej hmotnosti, zaisťujú rýchle a účinné spaľovanie tukov, kontrolujú chuť do jedla, zrýchlia metabolizmus a dodajú vám energiu, ktorú potrebujete v priebehu náročného dňa. Tento komplexný spaľovač tukov je vhodný pre každého, pretože gramáž s aktívnymi látkami sú nastavené aj pre necvičiacich športovcov. Samozrejme, pre najefektívnejšie účinky je vhodné kombinovať ho s upravenou stravou a pravidelným pohybom. V produkte sa nenachádza žiadna živočíšna zložka. Takto je 100% kompatibilný aj so stravou vegánov.

 

Lipo 6 Nutrex - spaľovač tukov

 

Lipo 6 a jeho výhody

 • komplexný spaľovač tukov
 • obsahuje 5 efektívnych zložiek
 • zaisťuje účinné spaľovanie tukov
 • urýchľuje metabolizmus
 • kontroluje chuť do jedla
 • dodáva energiu
 • je vhodný aj pre mužov, aj pre ženy
 

Dávkovanie

Prvé dva dni užívajte jednu kapsulu ráno a druhú dopoludnia. Po dvoch dňoch môžete dávku zvýšiť a užívať tak dve kapsule ráno a jednu kapsulu doobeda. Každú dávku zapite 2 až 3 dcl vody. Neprekračujte 4 kapsule denne a dodržiavajte pravidelný spánkový cyklus minimálne 6 hodín.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnotyv 1 kaps.
Citrus Aurantium 100 mg
Kofeín bezvodný USP 100 mg
Coleus forkohlii 50 mg
Synthetnic Guggulsterones Z&E 1:1 10 mg
Bioperine® (extrakt z čierneho korenia) 2,5 mg

 

Ďalšie zložky

Glycerol, rastlinná celulóza, voda, sorbitan monooleát, oxid titaničitý.

 

Upozornenie

Tento produkt nie je vhodný pre osoby mladšie ako 15 rokov. Počas užívania dodržiavajte pitný režim a neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy, a tiež pre ľudí, ktorí užívajú lieky obsahujúce inhibitor monoamin, selektívny serotonínový inhibítor alebo iný výrobok obsahujúci zložky so známym stimulačným účinkom. Prípravok obsahuje kofeín. Ak u vás nastanú mdloby, bolesti hlavy, nepravidelný tlkot srdca, dýchavičnosť alebo iné symptómy ihneď prestaňte s užívaním. Produkt sa nepovažuje za náhradu bežnej stravy. 

Recenzie od zákazníkov

Lipo 6 120 kaps - Nutrex

Globálne hodnotenie produktu

81%
81%
Priemer z 22 hodnotení
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnotenie

overených zákazníkov

0 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

100.0000 %
0 zákazníkov považuje túto recenziu za prínosnú
0 zákazníkov považuje túto recenziu za neprínosnú
Top

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Najprínosnejšia kritická recenzia

40.0000 %
0 zákazníkov považuje túto recenziu za prínosnú
0 zákazníkov považuje túto recenziu za neprínosnú
Možno je dobrý spalovač,bohužial ja som sa veľmi zle cítila od neho.Závraty som mala,nespavosť,búšenie srdca,pocit na zvracanie. Aj kedˇ my dodal energiu kvôli nespavosti som aj tak nevládla cvičit.5 dní som som vládala len užívať.Pre ľudí ktorý sú kávičkári 100% neodporúčam.Na flaštičke je napísané,že nesmie sa skombinovať kávou.Ja to mám odskúšané,bez kávy neviem byť. Smola ...

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Všetky recenzie Lipo 6 120 kaps - Nutrex

 1. 100%

  1234

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Jjj
  Top
 2. 40%

  BB

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Neodporúča
  Pre kávičkárov neodporúčam
  Možno je dobrý spalovač,bohužial ja som sa veľmi zle cítila od neho.Závraty som mala,nespavosť,búšenie srdca,pocit na zvracanie. Aj kedˇ my dodal energiu kvôli nespavosti som aj tak nevládla cvičit.5 dní som som vládala len užívať.Pre ľudí ktorý sú kávičkári 100% neodporúčam.Na flaštičke je napísané,že nesmie sa skombinovať kávou.Ja to mám odskúšané,bez kávy neviem byť.
  Smola ...
 3. 100%

  Lenka

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Top
  Lipo som začala používať pred 2 týždňami, schudla som 2 kg pri aktívnom cvičení . Ale tieto tabletky zbožňujem hlavne preto, pretože v živote som nemala toľko energie. Je to úplne super aj čo sa týka energie ktorú vynaložim pri cvičení ba dokonca aj v škole. Dokážem sa celé hodiny sústrediť. Kúpu tohto produktu vôbec neľutujem.
 4. 20%

  motokroska128

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Neodporúča
  pecka!
  Uplne uzasny!! Doporucam kazdemu :) za 3 tyzdne som vdaka nemu dala dole 7 kg! Citim sa vdaka nemu ovela lepsie plna energie a zase mam chut do zivota! :)
Write Your Own Review
Prezeráte si:Lipo 6 120 kaps - Nutrex
Vaše hodnotenie

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Lipo 6 120 kaps - Nutrex

Napíšte otázku
Napísať odpoveď