Lipo 6 120 kaps - Nutrex

Výrobca: Nutrex

Hodnotenie:
80 %

Lipo 6 je populárny 5-zložkový komplexný spaľovač tukov, ktorý podporuje chudnutie, kontroluje chuť do jedla, zrýchľuje metabolizmus a zvyšuje termogenézu. Vďaka technológií tekutých kapsúl dosahuje vynikajúcu absorpciu a veľmi rýchle výsledky pri znižovaní telesného tuku. Navyše, neobsahuje živočíšne zložky, a preto je 100% kompatibilný aj so stravou vegánov.

Špeciálna cena   19,80 € Bežná cena   29,17 €
Na sklade
Objednajte teraz a bude Vám doručené 20.10.2017 (Piatok)
 

Lipo 6 - najpopulárnejší komplexný spaľovač, ktorý obsahuje 5 účinných zložiek podporujúcich chudnutie a zrýchlenie metabolizmu

Lipo 6 je veľmi populárny 5-zložkový komplexný spaľovač tukov, ktorý podporuje chudnutie, zvyšuje aktivitu bazálneho metabolizmu, ako aj termogenézy. Vďaka technológií tekutých kapsúl dosahuje vynikajúcu absorpciu a veľmi rýchle výsledky pri znižovaní telesného tuku. Jeho zložky, ktoré boli skúmané z hľadiska straty telesnej hmotnosti, zaisťujú rýchle a účinné spaľovanie tukov, kontrolujú chuť do jedla, zrýchlia metabolizmus a dodajú vám energiu, ktorú potrebujete v priebehu náročného dňa. Tento komplexný spaľovač tukov je vhodný pre každého, pretože gramáž s aktívnymi látkami sú nastavené aj pre necvičiacich športovcov. Samozrejme, pre najefektívnejšie účinky je vhodné kombinovať ho s upravenou stravou a pravidelným pohybom. V produkte sa nenachádza žiadna živočíšna zložka. Takto je 100% kompatibilný aj so stravou vegánov.

 

Lipo 6 Nutrex - spaľovač tukov

 

Lipo 6 a jeho výhody

  • komplexný spaľovač tukov
  • obsahuje 5 efektívnych zložiek
  • zaisťuje účinné spaľovanie tukov
  • urýchľuje metabolizmus
  • kontroluje chuť do jedla
  • dodáva energiu
  • je vhodný aj pre mužov, aj pre ženy
 

Dávkovanie

Prvé dva dni užívajte jednu kapsulu ráno a druhú dopoludnia. Po dvoch dňoch môžete dávku zvýšiť a užívať tak dve kapsule ráno a jednu kapsulu doobeda. Každú dávku zapite 2 až 3 dcl vody. Neprekračujte 4 kapsule denne a dodržiavajte pravidelný spánkový cyklus minimálne 6 hodín.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnotyv 1 kaps.
Citrus Aurantium 100 mg
Kofeín bezvodný USP 100 mg
Coleus forkohlii 50 mg
Synthetnic Guggulsterones Z&E 1:1 10 mg
Bioperine® (extrakt z čierneho korenia) 2,5 mg

 

Ďalšie zložky

Glycerol, rastlinná celulóza, voda, sorbitan monooleát, oxid titaničitý.

 

Upozornenie

Tento produkt nie je vhodný pre osoby mladšie ako 15 rokov. Počas užívania dodržiavajte pitný režim a neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy, a tiež pre ľudí, ktorí užívajú lieky obsahujúce inhibitor monoamin, selektívny serotonínový inhibítor alebo iný výrobok obsahujúci zložky so známym stimulačným účinkom. Prípravok obsahuje kofeín. Ak u vás nastanú mdloby, bolesti hlavy, nepravidelný tlkot srdca, dýchavičnosť alebo iné symptómy ihneď prestaňte s užívaním. Produkt sa nepovažuje za náhradu bežnej stravy. 

Recenzie od zákazníkov

Lipo 6 120 kaps - Nutrex

Write Your Own Review
Prezeráte si:Lipo 6 120 kaps - Nutrex
Vaše hodnotenie
Opíšte kód z obrázka
Viac informácií
Príchuť unflavored
Hmotnosť balenia Nie