Lactase Enzyme 100 kaps - Scitec Nutrition

Lactase Enzyme je laktáza- tráviaci enzým, ktorý sa podieľa na trávení mlieka a obsahu laktózy v mliečnych produktoch. Lactase Enzyme je preto ideálnym doplnkom pre tých, ktorí by radi využili pozitívne účinky srvátkovej bielkoviny, kazeínu, kazeinátu alebo iných proteínov, avšak sú citliví na laktózu. 1 kapsula obsahuje 50 mg laktázy.


Špeciálna cena   6,95 € Bežná cena:   8,95 € Poštovné od 1.90 € (poštovné ZDARMA pri objednávke nad 70.00 €)
Skladom

Lactase Enzyme - tráviaci enzým, ktorý sa podieľa na trávení mlieka a laktózy v mliečných produktoch

Lactase Enzyme je laktáza- tráviaci enzým (beta-galaktozidáza), ktorý sa podieľa na trávení mlieka a obsahu laktózy v mliečnych produktoch. Enzým laktáza je dôležitý pre trávenie mliečneho cukru (laktózy) rozdelením jeho dvoch molekúl - glukózy a galakózy, ktoré si zlúčené chemickou reakciou. V dnešnej dobe sa často objavuje precitlivenosť na mliečny cukor - kaktózu. Ľudia, ktorým chýba tento enzým nie sú schopní tráviť laktózu, a to môže viesť k nepríjemným symptómom. Nedochádza k vstrebávaniu laktózy v tenkom čreve, čo vedie k nadúvaniu, bolestiam brucha a hnačkám. Lactase Enzyme je preto ideálnym doplnkom pre tých, ktorí by radi využili pozitívne účinky srvátkovej bielkoviny, kazeínu, kazeinátu alebo iných bielkovín, avšak sú citliví na laktózu. V priemere je k tráveniu 10-13 g laktózy potrebných 2500 FCC jednotiek. Pre osoby s veľmi vysokou citlivosťou na laktózu so 100%-nou potrebou podpory trávenia, sa odporúča ku každému jedlu prijať 10 000 FCC jednotiek. Len 2 kapsule Lactase Enzyme toto množstvo enzýmu zabezpečuje!


Lactase Enzyme - Scitec Enzyme enzým na trávenie laktózy


Lactase Enzyme a jeho výhody

  • laktáza - tráviaci enzým
  • podporuje trávenie mlieka a laktózy
  • odstráni nepríjemné príznaky intolerancie na laktózu
  • 1 kapsula dodá 50 mg laktázy


Zloženie

Mikrokryštalická celulóza (plnidlo), hovädzia želatína, mikrogranulovaná beta galaktozidáza (Tolerase L-laktáza), farbivo oxid titaničitý.


Dávkovanie

Užite 1 kapsulu denne pred každým jedlom, ktoré obsahuje laktózu, vrátane srvátky, kazeínu/kazeinátu a mliečnych proteínových nápojov. (1 kapsula zvyčajne stačí k tráveniu 20-26 g laktózy - toto množstvo laktózy obsahuje 400 ml plnotučného mlieka.)

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (1 kaps)
Laktáza 50 mg (5000 FCC jednotiek)

 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je náhradou vyváženej, pestrej stravy a zdravého životného štýlu! Skladujte mimo dosahu detí!

Informácie pre alergikov: Produkt môže obsahovať stopy mlieka, sóje, vajec, lepku, a tiež arašidov!

Recenzie od zákazníkov

Lactase Enzyme 100 kaps - Scitec Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Lactase Enzyme 100 kaps - Scitec Nutrition
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 8,95 €
Top In Category N/A
Coefficient for product sorting N/A
Príchuť Nie
Hmotnosť balenia Nie
Balenie N/A