Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

L Tyrosine 500 g - Myprotein

Výrobca: Myprotein
Hodnotenie:
100 %
L Tyrosine je veľmi účinná aminokyselina, ktora dodáva organizmu energiu a podporuje neurotransmittery. Zvyšuje motiváciu a stimuláciu pre fyzický výkon.
Dlhodobo nedostupný

Tyrozín

Tyrozín je jednou zo základných aminokyselín, ktorá je východiskovou látkou nervového prenášača dopamínu, norepinefrínu a epinefrínu, ďalej je prekurzorom hormónu štítnej žľazy.

Pri trvalo zvýšenej ako fyzickej tak aj psychickej aktivite v organizme dochádza k deficitu týchto neurotransmiterov (prenášačov nervových vzruchov), čo znižuje schopnosť koncentrácie, tak aj celkovú výkonnosť a dostavujú sa stavy trvalej únavy. Napomáha teda k zvýšeniu mentálnej aktivity. Ďalšie funkcie tejto aminokyseliny je jej spoluúčasť na mechanizme, ktorý napomáha zvyšovať využívanie energie z tukového tkaniva.

Výskumy dokázali, že fyzická námaha (napr. tréning) výrazne znižuje hladinu neurotransmitterov v mozgu. Je možné, že pokles ich hladiny je príčinou stavu pretrénovania.

Tyrozín ako energetický stimulant pôsobí aktívne na produkciu aj činnosť neurotransmitterov už pri užití dávky 2-3 g. Jeho význam sa prejaví najmä v prípadoch, keď sa cítite vyčerpaní a nechce sa vám trénovať, alebo keď sa vám zdá, že výkonnosť stagnuje a nie je možné zvýšiť intenzitu cvičenia. V takýchto prípadoch stimuláciou tyrozínu dosiahnete zrýchlenie regenerácie, zvýšenie sily a výkonnosti a tým účinnosť vášho tréningu. Samozrejme tyrozín nie je dopingová látka.

 

Výhody

  • Zvýšenie motivácie a stimulácie pre fyzický výkon
  • Urýchlenie regenerácie
  • Zvyšovanie fyzickej výkonnosti

 

Odporúčané dávkovanie

Užite 0.5 - 1 g pred tréningom, neprekračujte viac ako 2,5 g denne. Rozpúštajte vo vode, alebo v ovocnej šťave.

 

Nutričné informácie

Nutričné hodnoty1 dávka (1 g)
L-tyrozín 1 g

 

Zloženie

Tento produkt je 100 % L tyrozín.

Recenzie od zákazníkov

L Tyrosine 500 g - Myprotein

Write Your Own Review
Prezeráte si:L Tyrosine 500 g - Myprotein
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

L Tyrosine 500 g - Myprotein

Napíšte otázku
Napísať odpoveď