L-Leucine - Myprotein

Výrobca: Myprotein

L-Leucín je najdôležitejšou aminokyselinou z BCAA, ktorá pomáha chrániť svalové tkanivo, telu dodáva energiu pri strese spôsobenom tréningom, chráni svalový glykogén, udržiava pozitívnu dusíkovú bilanciu a zlepšuje mentálnu koncentráciu. Tento produkt je 100% Leucín.

Dlhodobo nedostupný

L-Leucín: najdôležitejšia aminokyselina z BCAA

L-Leucín je esenciálna aminokyselina, ktorú nedokáže ľudské telo vyprodukovať, a preto je potrebné dopĺňať ju prostredníctvom potravín, ako sú orechy, hnedá ryža a výrobky z obilnín, ako pšeničný chlieb, alebo potravinových doplnkov. L-Leucín tvorí asi 8% z celkového množstva všetkých aminokyselín v tele. To znamená, že je štvrtou najkoncentrovanejšej aminokyselinou vo svalových tkanivách. Zároveň je najdôležitejšou z troch základných BCAA.

L-Leucín myprotein

Je nielenže najsilnejší z BCAA aminokyselín, ale tiež tým, čomu sa hovorí "limitujúca živina". To znamená, že ak nemáte dostatok L-leucínu v porovnaní s ostatnými aminokyselinami, vaše telo nevyužije potenciál jedla, ktoré jete a stáva sa "limitujúcim faktorom" pre iné živiny. Ak nemáte dostatok L-leucínu v strave, vaše telo nebude môcť využívať bielkoviny, ktoré mu dodávate, a to bez ohľadu na to, koľko bielkovín konzumujete. Ešte dôležitejšie je, že môžete zbytočne vyhadzovať peniaze za kvalitné potraviny a suplementy, ale ak nemáte v tele dostatok L-leucínu nemusia byť správne využité.

Prečo by mali športovci užívať L-Leucín?

• Pomáha chrániť svalové tkanivo.
  • Dodáva telu energiu pri strese (napr. pri športovom výkone).
  • Chráni svalový glykogén (glukóza, ktorá je uložená vo svalových tkanivách je používaná ako zdroj energie).
  • Udržiava pozitívnu dusíkovú bilanciu.
  • Zlepšuje duševný pokoj a čistotu pri intenzívnom fyzickom výkone.

L-Leucín a jeho výhody

• Pomáha chrániť svalové tkanivo
  • Dodáva telu energiu
  • Môže zvýšiť koncentráciu

100% L-leucín.

Ako doplnok stravy odporúčame konzumovať 2-3 g dvakrát denne. Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov ho užívajte 45 minút pred tréningom a tiež po tréningu. Jedna porcia by mala byť dostatočná pre netréningové dni. Najlepšie užívať na lačný žalúdok.

Prípravok nie je určený deťom do 5 rokov a tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky: Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev. Ako prípravok uchovávať: na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu detí.

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Hlavná kategória Fitlopty a balančné podložky
Recenzie od zákazníkov L-Leucine - Myprotein
Prezeráte si:L-Leucine - Myprotein