L-Karnitín 110 000 GymBeam + Synefrín 90 tabliet

L-Karnitín 110 000  od Gymbeam-u je vysokoúčinný prírodný spaľovač tuku, ktorý má najvyššiu koncentráciu látky L-Carnitin. V 0,5 litri nájdete až 110 000 mg účinnej dávky L-karnitín base Podporuje odbúravanie tukov, zvyšuje výkonnosť a zlepšuje regeneráciu.

Spaľovač tuku Synefrín je vysokoúčinný výživový doplnok určený na redukciu hmotnosti. Stimuluje termogenézu (tvorbu tepla v organizme), čím zvyšuje energetický výdaj, dokonca aj bez fyzickej záťaže. 

Nie je na sklade

 

L-Karnitín 110 500 ml - Gymbeam

Poctivý L-Karnitín 110 000 s najvyššou koncentráciou karnitínu

L-Karnitín je prírodná látka, ktorá sa považuje za jeden z najúčinnejších prírodných spaľovačov tuku. Táto životne dôležitá látka je základnou zložkou transportného systému, ktorého úlohou je dopraviť tuky do bunkových mitochondrií, kde dochádza ku spaľovaniu a odbúravaniu tukov. Počas spaľovania tuku sa mastné kyseliny premieňajú na množstvo energie, ktorú je možné využiť na tréningu.

 

Okrem toho, že je L-Karnitín výborným spaľovačom nechceného tuku, podporuje tiež kardiovaskulárny systém, výkonnosť, regeneráciu, a naopak, eliminuje tvorbu kyseliny mliečnej a zmierňuje únavu organizmu. Poctivý L-Karnitín 110 000 od Gymbeam má v porovnaní s ostatnými produktmi tohto typu dve dôležité výhody, prvou je, že neobsahuje žiadne zbytočné konzervanty, a druhou, že má vysokú koncentráciu látky L- Carnitín, až 22 000 mg v 100 ml, čo je extra porcia.

 

Čo hovoria na L-Karnitín štúdie?

Štúdie ukázali, že kombinácia L-Karnitínu, samozrejme len ako výživového doplnku- nie ako náhrada stravy, s akoukoľvek fyzickou aktivitou, vedie k strate nadbytočných kilogramov a úprave hmotnosti. Výsledky testov poukázali na fakt, že L-Karnitín urýchľuje spaľovanie tukov zo stravy, a znižuje tiež pocit hladu.

 

Pre koho je L-Karnitín určený?

Poctivý L-Karnitín je určený pre všetkých ľudí, ktorí sa chcú zbaviť nadbytočných kilogramov, pretože slúži ako aktívna podpora spaľovania tukov. Taktiež je vhodný pre športovcov na zvýšenie energie a sily.

 

Výhody L-Karnitínu 110 000

  • čisto prírodná aktívna látka L- Carnitín,
  • obsahuje najvyššiu koncentráciu L- Carnitínu v jedne dávke- až 2 200 mg,
  • je ľahko vstrebateľný,
  • efektívne spaľuje tuky a produkuje energiu,
  • zvyšuje športový výkon,
  • podporuje zdravie kardiovaskulárneho systému,
  • podporuje regeneráciu a zmierňuje únavu organizmu,
  • neobsahuje zbytočné konzervanty.


Zloženie

Čistená voda, L-Carnitin, kyselina citrónová, aróma, kyselina sorbová, benzoan sodný, sladidlo- acesulfam K, sukralóza.

 

Dávkovanie

Odporúčaná denná dávka je 10 ml, a to 30 minút pred tréningom alebo medzi hlavnými jedlami. Obsah odmerky je možné vypiť priamo alebo zriediť nesladeným nápojom. Pred použitím nezabudnite pretrepať.

 

Podrobnosti o produkte

L-Karnitín vynašli ruskí vedci v roku 1950 a od tej doby sa považuje za jednu z najefektívnejších metód pre podporu výdrže, spaľovania tukov a regenerácie medzi tréningami. Aj z týchto dôvodov sa stal základným výživovým doplnkov pre športovcov, atlétov, kulturistov, ale aj bežných ľudí, ktorí sa snažia zbaviť nechcených kilogramov a dbajú o svoje zdravie. Aj keď je užívanie tohto výživového doplnku najúčinnejšie hlavne počas cvičenia, nie je stimulant, a preto ho možno užívať aj večer. Poctivý L- Karnitín 110 000 je jednoznačne správnou voľbou, ak bažíte po kvalitnom L-Karnitíne s vysokou koncentráciou tejto účinnej látky. 

 

Nutričné hodnoty

Nutričné hodnoty spaľovač tukov L-Karnitín 110 000 Gymbeam

Synefrín

Synefrín je vysoko funkčnou látkou, ktorá je efektívna pri redukcii hmotnosti. Tento spaľovač tuku je založený na princípe stimulácie termogenézy, a tvorí teda teplo v organizme, čím sa zvyšuje energetický výdaj aj bez fyzickej záťaže. Samozrejme, ak tento spaľovač tuku doplníte aj o akýkoľvek fyzickú aktivitu spojenú so správnym stravovaním, vaše úbytky hmotnosti a odbúravanie tukov bude rýchlejšie. Synefrín zvyšuje bazálny metabolizmus, ktorý určuje koľko kalórii spáli vaše telo v pokojnom stave počas jedného dňa.

Pre koho je Synefrín určený?

Synefrín odporúčame užívať športovcom, ale aj bežným ľuďom, ktorí túžia po strate nadbytočných kilogramov.  

 

Výhody spaľovača tukov Synefrín

- podporuje rýchlu a efektívnu redukciu hmotnosti
- účinné spaľovanie tukov
- termogénny a lipotropný účinok (tuk premieňa na tepeplnú energiu nielen v pokoji, ale aj pri fyzickej aktivite) 
- úbytok na hmotnosti aj bez fyzickej aktivity
- zvyšuje energeticky výdaj v priebehu dňa 
- stimulačný účinok

 

  
 

Synefrín od BodyFit Nutrition odporúčajú aj naši úspešní reprezentanti v oblasti fitness, a to vicemajster v juniorskej kulturistike Mgr. Ladislav Korsch a súťažiaca vo fitness bikiny Michaela Lehotská.

 

 tento doplnok odporúča vicemajster sveta v kulturistike Ladislav Korsch

Zloženie Synefrínu

synefrin (Citrus aurantium), mikrokrištalická celulóza, deliaca látka: stearan horečnatý, sorbitol, fosforečnan vapenatý

 

Synefrín spaľovač tukov

 

Odporúčane dávkovanie Synefrínu

Synefrín odporúčame užívať 1- 3 tablety denne, najlepšie pred fyzickym výkonom. 

 

Podrobnosti o produkte

Spaľovač tukov Synefrín sa radí medzi stimulačné látky na prírodnej báze. Získava sa z citrusových plodov a má termogónny účinok, čo znamená, že pri ňom telo zo seba vydá viac energie aj bez fyzickej záťaže. Synefrín je najpredávanejším spaľovačom tuku práve vďaka svojim efektívnym účinkom, prírodnej báze a výhodnej cene. Pre zvýšenie účinkov a rýchlejšie straty na hmotnosti odporúčame tento spaľovač doplniť o pohyb a pravidelnú stravu.

 

 

Tabuľka nutričných hodnôt

 Odporúčaná dávka 

 1 tableta

Nutričné hodnoty (odporúčaná dávka)              

Kalórie

41kJ/1kcal

Tuk

< 10mg

Karbohydráty

0,37g

Protein

15mg

Synephrine(Citrus aurantlum)

10mg

 

 

 

 

 

Recenzie od zákazníkov

L-Karnitín 110 000 GymBeam + Synefrín 90 tabliet

Write Your Own Review
Prezeráte si:L-Karnitín 110 000 GymBeam + Synefrín 90 tabliet
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena N/A
Top In Category N/A
Coefficient for product sorting N/A
Príchuť unflavored
Hmotnosť balenia N/A
Balenie Nie