Kyselina hyalurónová - OstroVit

Výrobca: OstroVit

Kyselina hyalurónová patrí do základnej výbavy každého človeka, ktorý túži po zdravej, mladistvej a hydratovanej pleti pôsobiacej sviežim dojmom. Rovnako tak je však dôležitá aj pre vzhľad vlasov či zdravie kĺbov. Jej úlohou je totiž udržiavať vodu v bunkách. Podiel kyseliny hyalurónovej s vekom v tele klesá, a tak je na mieste jej pravidelné doplňovanie.

Kyselina hyalurónová na podporu mladistvého vzhľadu pokožky, vlasov a zdravia kĺbov

Kyselina hyalurónová je látka, ktorá sa prirodzene vyskytuje v našom tele. Jej hlavnou úlohou je udržiavať vodu v bunkách organizmu. Vďaka tomu je spájaná napríklad so schopnosťou vyplniť vrásky, lepšie hydratovať pleť a dodať jej celkovú sviežosť a mladistvý vzhľad. To ocenia najmä ženy, ktorých pokožka pôsobí strhaným a unaveným dojmom. Kyselina hyalurónová však nie je prínosom iba pre pokožku. Rovnako tak sa nachádza aj v bunkách vlasov. Jej príjem sa tak spája s lepšou vyživenosťou jednotlivých prameňov a tiež ich lesklým a zdravým vzhľadom.

Kyselina hyaluronová má však vplyv aj na zdravie pohybového aparátu. Je totiž nevyhnutnou súčasťou chrupaviek, ktoré vďaka hydratácii udržuje pružné a v lepšej kondícii. Môže vám tak spríjemniť každý krok. Nevýhodou kyseliny hyalurónovej je fakt, že sa s pribúdajúcim vekom znižuje jej podiel v organizme. Je tak na mieste jej pravidelné doplňovanie.

Pokiaľ chcete podporiť svoju krásu, vzhľad pokožky, vlasov alebo funkciu pohybového aparátu, mali by ste kyselinu hyaluronovú pravidelne doplňovať.

Kyselina hyalurónová a jej výhody

• pomáha udržiavať vodu v bunkách
  • prirodzene sa vyskytuje v organizme
  • je spájaná so schopnosťou vyplniť vrásky a hydratovať pokožku
  • je súčasťou vlasov a chrupaviek
  • užívajú ju ľudia, ktorí chcú podporiť mladistvý vzhľad pokožky a zdravia vlasov
  • je populárna u ľudí, ktorí chcú podporiť funkciu chrupaviek
  • má formu praktických tabliet
  • môžu ju užívať aj vegáni

Objemové činidlo: maltodextrín; škrob, kyselina hyalurónová (hyaluronát sodný), protihrudkujúce látky: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý.

Užívajte 1 - 2 tablety denne, najlepšie s jedlom.

Nutričné hodnoty 1 tableta
Kyselina hyalurónová (hyaluronát sodný)  70 mg

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sójové bôby, pšenicu, vajcia, kôrovce, zeler, horčicu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neužívajte výrobok ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergickí na niektorú zo zložiek výrobku. Výrobok nesmú užívať deti, tehotné a dojčiace ženy. Balenie uchovávajte dobre uzavreté na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Hlavná kategória Vlasy, nechty a pokožka
Vegánsky áno
Zmes číry