Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Kreatín Pure Creatine - Weider

Výrobca: Weider

Kreatín Pure Creatine je exkluzívny kreatín monohydrát s garantovanou čistotou a ochrannou známkou Creapure™. Je mikronizovaný, má veľmi jemnú štruktúru kryštálov (prášok), čoho výsledkom je maximálna využiteľnosť. Kreatín podporuje nárast telesnej hmotnosti, zlepšuje vývoj sily a odolnosti svalov, zlepšuje celkovú kondíciu organizmu, ako aj silovú a tréningovú kapacitu.

Dlhodobo nedostupný

Kreatín Pure Creatine - kreatín monohydrát s ochrannou známkou Creapure™, ktorý podporuje rast svalovej hmoty a pozitívne vplýva na zvýšenie sily a výkonnosti

Kreatín Pure Creatine predstavuje exkluzívny kreatín s garantovanou čistotou, vyrobený pod ochrannou známkou Creapure™. K výrobe tohoto kreatínu sú použité suroviny tej najvyššej kvality a čistoty. Finálny produkt je HPLC testovaný na všetky nežiadúce prímesy (vrátane: kreatinín, diacyndiamide, dihydrotriazin a sodík). Creapure™ je ďalej tzv. mikronizovaný - má veľmi jemnú štruktúru kryštálov (prášok). Výsledkom je maximálna využiteľnosť, ktorá v kombinácii s prvotriednou kvalitou, zaisťuje vynikajúce výsledky.

  Kreatín Pure Creatine - weider

 

Kreatín je prirodzenou zložkou ľudského tela a jeho hlavným účelom je zásobovanie svalu energiou. Veľmi rýchlo sa dá využiť ako priamy zdroj energie pre svalovú prácu rovnako ako je tomu u ATP. Je aj faktorom pri odstraňovaní kyslého prostredia z pracujúcich svalov, čo vedie k lepšej regenerácií a obnove energie. Pravidelným dopĺňaním kreatínu narastá čistá telesná hmotnosť, zlepšuje sa vývoj sily a odolnosti svalov, zlepšuje celkovú kondíciu organizmu a narastá silová a tréningová kapacita.

 

Kreatín Pure Creatine a jeho výhody

  • 100% kreatín monohydrát s ochrannou známkou Creapure™
  • je mikronizovaný - má jemnú štruktúru kryštálov
  • má výbornú využiteľnosť
  • okamžite dopĺňa energiu
  • podporuje tvorbu ATP
  • podporuje zvýšenie sily a výkonnosti
  • pozitívne vplýva na zlepšenie fyzického výkonu
  • podporuje rast svalovej hmoty a urýchľuje jej regeneráciu
 

Zloženie

100% kreatín monohydrát.

 

Dávkovanie

Rozmiešajte jednu dávku (5 g = 1 čajová lyžička) v 2 dcl vody alebo džúsu.Užívajte po dobu 6 týždňov, potom odporúčame pauzu na 2-4 týždne.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (5 g)
Kreatín monohydrát 5000 mg

 

Upozornenie

Doplnok stravy. Vhodné najmä pre športovcov. Nevhodné pre malé deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Nepresahujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určené ako náhrada za rozmanitú výživu. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste.

Alergénové upozornenie: môže obsahovať stopy laktózy, lepku, sóji a vajec.

Recenzie od zákazníkov

Kreatín Pure Creatine - Weider

Write Your Own Review
Prezeráte si:Kreatín Pure Creatine - Weider
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Kreatín Pure Creatine - Weider

Napíšte otázku
Napísať odpoveď