Kreatín Monohydrát - OstroVit

Výrobca: OstroVit

Kreatín Monohydrát je vysoko kvalitná forma kreatínu obohatená o taurín a vitamín B6. Vďaka tomu nepodporí len váš fyzický výkon, ale aj vašu imunitu a redukuje únavu.

Očakávame: 27. 5. 2022
Nie je na sklade
Predpokladaná cena 14,95 €

Kreatín Monohydrát - kvalitný kreatín obohatený o taurín a vitamín B6

Kreatín Monohydrát na podporu fyzického výkonu, ktorý je obohatený o taurín a vitamín B6. Taurín je neesenciálna aminokyselina, ktorú prirodzene nájdeme v mozgu, svalovom tkanive alebo orgánoch. Jednou z jeho funkcií je napríklad tvorba žlčových solí, ktoré sú potrebné pre štiepenie a spracovanie tukov. Vitamín B6 je zas užitočný pre správne fungovanie imunity, látkovú premenu bielkovín a glykogénu, redukciu únavy a vyčerpania alebo tvorbu červených krviniek. V každej dávke prijmete 2199 mg kreatín monohydrátu, 25 mg taurínu a 2,5 mg vitamínu B6.

Kreatín Monohydrát a jeho výhody

• kvalitný zdroj kreatínu
  • je obohatený o taurín a vitamín B6
  • podporuje zvýšenie fyzického výkonu
  • podporuje funkciu imunity
  • 2199 mg kreatínu v 1 dávke

Kreatín monohydrát, regulátor kyslosti - kyselina citrónová, aróma, taurín, sladidlá: sukralóza, acesulfám K; pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6).

Pridajte 2,5 g (1/2 odmerky) v 100 - 150 ml vody alebo džúsu. Počas tréningových dní vypite dve porcie denne, jednu bezprostredne po prebudení a druhú po tréningu. V dni bez cvičenia vypite jednu porciu za deň po prebudení.

Nutričné hodnoty1 dávka (2,5 g )
Kreatín monohydrát 2199 mg
- z toho kreatín 1935 mg
Taurín 25 mg
Vitamín B6 2,5 mg

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte výrobok ako náhradu za pestrú stravu. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Ak ste alergický na ktorúkoľvek zložku, produkt neužívajte. Deti, tehotné alebo dojčiace ženy nesmú produkt užívať. Nie je vhodný pre osoby s poškodenou funkciou obličiek. Uchovávajte balenie tesne uzatvorené na suchom mieste pri teplote 15 - 25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Uchovávajte mimo dosahu deti.

Produkt sa vyrába v zariadení, ktoré spracováva ďalšie zložky obsahujúce tieto alergény: mlieko (vrátane laktózy), sójové bôby, arašidy, ostatné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, kôrovce, ryby.
Hlavná kategória Kreatín Monohydrát
Štítky produktu Vegan
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Forma práškový
Vegánsky áno
Bez GMO nie
Bez umelých sladidiel nie
Bez plastového obalu áno
Recenzie od zákazníkov Kreatín Monohydrát - OstroVit

Prezeráte si:Kreatín Monohydrát - OstroVit

Ozaj prekvapenie v neviraznom obale .Ochutena verzia tochto vyrobku ma dobru rozpustnost,dobru chut.A prekvapivo dobre ucinky .Po pol hodine uzitia klasickej davky ,nastup ,pocit napunpovania energiov ,suchoty,pri treningu vykon,po treningu pocit uspokojenia a pohody.Odporucam tento vyrobok vyskusat .Kvalitny vyrobok za dobru cenu.

Neodporúčam... Používal som tento kreatín nejakú dobu, nevidel som žiadne výsledky, mal som spôsobené žalúdočné problémy, suchoty... Jediné + je kvalitná chuť a nábeh extrémnej energie väčšinou do pól hodiny. Dalo by sa to zaradiť do kategórie ako preworkout. Strašne neefektívny monohydrát od tejto "no name" značky...

Balenie (g) Príchuť Hodnotenie Cena Špeciálna cena Skladom
500 g zelené jablko