Kreatín Monohydrát - Mammut Nutrition

Výrobca: Mammut

Kreatín Monohydrát je obľúbený predovšetkým medzi športovcami, ktorí chcú z tréningu vyťažiť maximum. Pomáha totiž zvyšovať fyzickú výkonnosť v priebehu intenzívneho cvičenia. V jednej dávke nájdete účinné množstvo 5,1 g kreatínu, a navyše 129 mg horčíka. Prispieva tak rovnako k zníženiu únavy a vyčerpania. Kreatín Monohydrát je vo forme rozpustného prášku.

Kreatín Monohydrát s prídavkom horčíka zvyšuje výkon počas krátkych tréningových intervalov

Kreatín Monohydrát vo forme rozpustného prášku patrí medzi najobľúbenejšie doplnky stravy medzi športovcami. Podporuje totiž obnovu zásob ATP vo svaloch, ktoré slúžia ako zdroj energie. Vďaka tomu pomáha zvyšovať fyzickú výkonnosť počas krátkych, po sebe idúcich intervaloch vysoko intenzívneho cvičenia. Tento Kreatín Monohydrát obsahuje v jednej dávke 5,8 g kreatín monohydrátu, z čoho 5,1 g tvorí čistý kreatín. Vďaka tomu jednoducho pokryjete potrebnú dávku 3 g pre dosiahnutie priaznivého účinku. Kreatín dokážeme prijímať aj z potravinových zdrojov. Pre dosiahnutie 5 g tejto látky by sme však museli zjesť približne 1 kg hovädzieho mäsa. Doplnky stravy sa tak považujú za koncentrovanejšie zdroje tejto látky.

Kreatín Monohydrát je v tomto produkte doplnený o horčík, ktorý prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. Zároveň podporuje normálnu činnosť svalov a pomáha zachovať optimálny energetický metabolizmus. Horčík tak hrá vo výkonnosti športovcov dôležitú rolu.

Kreatín Monohydrát vo forme prášku stačí rozmiešať s vodou alebo džúsom a vypiť pred, počas či po tréningu, alebo kedykoľvek v priebehu dňa. Je vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých športovcov. Jeho vlastnosti ocenia predovšetkým tí, ktorí sa venujú silovým športom, HIIT tréningu, crossfitu, atletike, futbalu, hokeju a ďalším aktivitám, kde je dôležitá výbušnosť.

Kreatín Monohydrát a jeho výhody

• obsahuje kreatín monohydrát v práškovej forme
  • jedna dávka má 5,1 g kreatínu
  • zvyšuje fyzickú výkonnosť počas intenzívneho cvičenia
  • je obohatený o horčík
  • prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania
  • podporuje činnosť svalov
  • je vhodný pre športovcov všetkých kategórií

96,3 % kreatín monohydrát, oxid horečnatý.

Denné odporúčané množstvo je 6 g (1 odmerka) spolu s vodou alebo ovocným džúsom.

Nutričné hodnoty 1 odmerka (6 g)
Magnézium 129 mg
Kreatín mohohydrát 5,8 g
    z toho kreatín 5,1 g

Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote 15 - 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Po otvorení balenie spotrebujte do 5 mesiacov.

Hlavná kategória Kreatín Monohydrát
Bezlepkový nie
Bez laktózy nie
Vegánsky áno