Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Kreatín Mega Creatine 150 kaps - Scitec Nutrition

Hodnotenie:
100 %

Mega Creatine je 100% čistý kreatín monohydrát vo forme kapsúl. Kreatín je prirodzenou zložkou svalovej hmoty, kde hrá zásadnú úlohu pri prenose a zachovaní energie. Podporuje rast sily a svalovej hmoty, lepšiu regeneráciu a výkonnosť. Má antikatabolický efekt a potláča produkciu kyseliny mliečnej. 

Na sklade
Špeciálna cena   15,10 € Bežná cena:   0,00 € Poštovné od 1.90 €
(poštovné ZDARMA pri objednávke nad 70.00 €)

Mega Creatine - kreatín monohydrát vo forme kapsúl, ktorý podporuje rast svalovej hmoty, lepšiu regeneráciu a zvýšenie sily a výkonnosti

Mega Creatine je 100% čistý kreatín monohydrát vo forme kapsúl. Kreatín je prirodzenou zložkou svalovej hmoty, kde hrá zásadnú úlohu pri prenose a zachovaní energie. Pre svoje výrazné anabolizujúce účinky sa stal veľmi obľúbeným doplnkom výživy. Kreatín monohydrát odštartoval revolúciu v športovej výžive na začiatku 90. rokov, pretože bol objavený ako prvý prírodný prostriedok s podobnými účinkami ako steroidy. Doplnením čistého kreatín monohydrátu, vaše svaly udržia viac kreatín, čím podporujú rast a zvýšenie sily. Žiadna iná látka nepomáha svalom pracovať dlhšie a ťažšie. Jeden z dôvodov je, že potláča produkciu kyseliny mliečnej. 


mega creatine kreatín scitec

 

Molekuly kreatínu sú zásobárňami energie. Zväčšujú objem buniek a podporujú proteínovú syntézu. Táto obsahová zmena zapríčiňuje značné zvýšenie svalovej hmoty, sily ako aj výkonnosti. Kreatín môže mať okrem športových tiež zdravotné využitie (napríklad pri kontaktných športoch, znižuje následky mozgových poranení). Táto molekula je životne dôležitá, jej nedostatok z dôvodov absencie prirodzenej tvorby môže spôsobovať ťažké ochorenia.

 

Mega Creatine a jeho výhody

  • čistý kreatín-monohydrát vo forme kapsúl
  • podporuje rýchly nárast sily a svalovej hmoty
  • má anabolický a anti-katabolický efekt
  • podpruje regeneráciu
  • podpruje proteínovú syntézu
  • podporuje zväčšovanie objemu buniek
  • podporuje zlepšenie výkonnosti

 

Zloženie

MicronTec (mikronizovaný kreatín monohydrát), Carrier (stearát horečnatý), Želatína (kapsuly).

 

Dávkovanie

Pre dosiahnutie priaznivých účinkov kreatínu sa odporúča užívať 3-5 g kreatínu denne, preto na prázdny žalúdok užite 3-5 kapsúl (v závislosti od vašej hmotnosti) denne s dostatočným množstvom tekutiny. Najlepšie po tréningu so sacharidovým jedlom. Pre doplnenie kreatínových zásob svalstva je potrebné 30-dňové užívanie produktu. 

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (5 kaps)
Kreatín monohydrát5000 mg
 z toho kreatín4420 mg

 

Upozornenie

Produkt nie je plnohodnotnou náhradou pestrej stravy, užívajte len pre doplnenie výživy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Pred užívaním konzultujte so svojím lekárom. Ustanovená odporúčená dávka sa nesmie presiahnuť. Produkt sa nesmie užívať ako náhrada pestrej stravy. Produkt sa musí uskladňovať mimo dosahu malých detí. Skladujte na suchom, chladnom a tmavom mieste.

Recenzie od zákazníkov

Kreatín Mega Creatine 150 kaps - Scitec Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Kreatín Mega Creatine 150 kaps - Scitec Nutrition
Vaše hodnotenie
Otázky od zákazníkov

Kreatín Mega Creatine 150 kaps - Scitec Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď