Kreatín Mega Creatine 150 kaps - Scitec Nutrition

Mega Creatine je 100% čistý kreatín monohydrát vo forme kapsúl. Kreatín je prirodzenou zložkou svalovej hmoty, kde hrá zásadnú úlohu pri prenose a zachovaní energie. Podporuje rast sily a svalovej hmoty, lepšiu regeneráciu a výkonnosť. Má antikatabolický efekt a potláča produkciu kyseliny mliečnej. 

13,95 €

9,4

Skladom bude Vám doručené 22.08.2017 (Utorok)

 

Mega Creatine - kreatín monohydrát vo forme kapsúl, ktorý podporuje rast svalovej hmoty, lepšiu regeneráciu a zvýšenie sily a výkonnosti

Mega Creatine je 100% čistý kreatín monohydrát vo forme kapsúl. Kreatín je prirodzenou zložkou svalovej hmoty, kde hrá zásadnú úlohu pri prenose a zachovaní energie. Pre svoje výrazné anabolizujúce účinky sa stal veľmi obľúbeným doplnkom výživy. Kreatín monohydrát odštartoval revolúciu v športovej výžive na začiatku 90. rokov, pretože bol objavený ako prvý prírodný prostriedok s podobnými účinkami ako steroidy. Doplnením čistého kreatín monohydrátu, vaše svaly udržia viac kreatín, čím podporujú rast a zvýšenie sily. Žiadna iná látka nepomáha svalom pracovať dlhšie a ťažšie. Jeden z dôvodov je, že potláča produkciu kyseliny mliečnej. 


mega creatine kreatín scitec

 

Molekuly kreatínu sú zásobárňami energie. Zväčšujú objem buniek a podporujú proteínovú syntézu. Táto obsahová zmena zapríčiňuje značné zvýšenie svalovej hmoty, sily ako aj výkonnosti. Kreatín môže mať okrem športových tiež zdravotné využitie (napríklad pri kontaktných športoch, znižuje následky mozgových poranení). Táto molekula je životne dôležitá, jej nedostatok z dôvodov absencie prirodzenej tvorby môže spôsobovať ťažké ochorenia.

 

Mega Creatine a jeho výhody

  • čistý kreatín-monohydrát vo forme kapsúl
  • podporuje rýchly nárast sily a svalovej hmoty
  • má anabolický a anti-katabolický efekt
  • podpruje regeneráciu
  • podpruje proteínovú syntézu
  • podporuje zväčšovanie objemu buniek
  • podporuje zlepšenie výkonnosti

 

Zloženie

MicronTec (mikronizovaný kreatín monohydrát), Carrier (stearát horečnatý), Želatína (kapsuly).

 

Dávkovanie

Pre dosiahnutie priaznivých účinkov kreatínu sa odporúča užívať 3-5 g kreatínu denne, preto na prázdny žalúdok užite 3-5 kapsúl (v závislosti od vašej hmotnosti) denne s dostatočným množstvom tekutiny. Najlepšie po tréningu so sacharidovým jedlom. Pre doplnenie kreatínových zásob svalstva je potrebné 30-dňové užívanie produktu. 

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (5 kaps)
Kreatín monohydrát5000 mg
   z toho kreatín4420 mg

 

Upozornenie

Produkt nie je plnohodnotnou náhradou pestrej stravy, užívajte len pre doplnenie výživy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Pred užívaním konzultujte so svojím lekárom. Ustanovená odporúčená dávka sa nesmie presiahnuť. Produkt sa nesmie užívať ako náhrada pestrej stravy. Produkt sa musí uskladňovať mimo dosahu malých detí. Skladujte na suchom, chladnom a tmavom mieste.

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Kreatín Mega Creatine 150 kaps - Scitec Nutrition

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Kreatín Mega Creatine 150 kaps - Scitec Nutrition

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

Otázky a odpovede o produkte Kreatín Mega Creatine 150 kaps - Scitec Nutrition

1.
Otázka:
Youngboy:
Dobrý deň, mohli by ste mi napísať dávkovanie k mojej vahe ? Mám 66 kg. Vopred ďakujem
Bola táto otázka pre vás užitočná?
Odpoveď:
GymBeam:

Dobrý deň, odporúčame užívať 3 kapsule denne.

Bola táto odpoveď pre vás užitočná?
2.
Otázka:
Arnold:
Dobrý deň, môžte mi prosím vás napísať dávkovanie tohto produktu v tréningový a netréningový deň? Moja váha je 85 kg . Aké sacharidy by ste k tomu odporúčali ? Vďaka :)
Bola táto otázka pre vás užitočná?
Odpoveď:
GymBeam:

Dobrý deň, z tohto kreatínu Vám odporúčame užívať 5 tabliet každý deň ideálne na lačný žalúdok. Po tréningu je vhodné doplniť sacharidové zásoby tzv. rýchlymi sacharidmi ako napríklad ryža, zemiak, celozrnné pečivo a pod.

Bola táto odpoveď pre vás užitočná?
 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code