Kreatín HCl 120 kaps - GymBeam

Kreatín HCl je kreatín hydrochlorid v kapsuliach, ktorý je mimoriadne stabilný, vysoko rozpustný a výborne vstrebateľný. Nemá vedľajšie účinky, ako nadúvanie, kŕče či zadržiavanie vody. Je vhodný pre každého, kto chce dosiahnuť zvýšenie svalovej sily, výkonnosti, vytrvalosti a nárast svalovej hmoty.

Dlhodobo nedostupný
Očakávame: 1. 6. 2022
Predpokladaná cena 10,95 €

Kreatín HCL - mimoriadne vstrebetľný kreatín pre zvýšenie sily, výkonnosti a svalovej hmoty

Kreatín HCL je kreatín hydrochlorid (kreatín naviazaný na kyselinu chlorovodíkovú) v kapsuliach - jeden z najpopulárnejších druhov kreatínu. Táto moderná forma kreatínu je mimoriadne stabilná, odolná voči kyslému prostrediu tráviaceho traktu a vysoko rozpustná.

Nevyžaduje nasycovaciu fázu, je výborne vstrebateľný, a preto je vo väčšom množstve ukladaný vo svaloch. Výrazne zvyšuje úroveň kreatínu vo svaloch vďaka zlepšenej absorpcii a lepšej biologickej dostupnosti. Nemá vedľajšie účinky, ako nadúvanie, kŕče či zadržiavanie vody. Je vhodný pre každého, kto chce dosiahnuť zvýšenie svalovej sily, výkonnosti, vytrvalosti a nárast svalovej hmoty.

Za svoje unikátne vlastnosti vďačí svojmu procesu výroby, kedy z bežnej molekuly kreatínu vzniká soľ pridaním hydrochloridovej skupiny. Tým sa zvyšuje jeho rozpustnosť a biologická dostupnosť. Zároveň sa zefektívňuje cesta, ktorá spôsobuje nahradenie molekulárnych zdrojov energie vo svaloch kreatínom. Lepšia absorpcia zabezpečuje, že sa vyhnete bežným vedľajším účinkom suplementácie kreatínu - nadúvaniu a častému močeniu. Tým, že je kreatín HCL tak ľahko absorbovaný organizmom, nevyžaduje konzumáciu sacharidov na zlepšenie tejto vlastnosti, čo je jeho ďalšou výhodou.

Kreatín HCL GymBeam

Kreatín HCL a jeho výhody

• kreatín HCL - veľmi populárna forma kreatínu
  • veľmi stabilná forma kreatínu
  • výborne sa vstrebáva
  • má dobrú rozpustnosť
  • nevyžaduje nasycovaciu fázu
  • nevyžaduje konzumáciu sacharidov na zlepšenie vstrebávania
  • vyžaduje menšie dávky ako iné formy kreatínu
  • podporuje rast svalovej sily a hmoty
  • podporuje zlepšenie výkonnosti
  • nemá vedľajšie účinky, ako nadúvanie, časté močenie, či kŕče

Kreatín HCl (hydrochlorid), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), želatínová kapsula.

Uživajte 1-2 kapsule 2 krát denne.

Nutričné hodnoty4 kapsule
Kreatín HCl (hydrochlorid) 3200 mg

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Hlavná kategória Kreatín
Forma kapsulovaný
Zmes číry
Vegetariánsky nie
Recenzie od zákazníkov Kreatín HCl 120 kaps - GymBeam
Prezeráte si:Kreatín HCl 120 kaps - GymBeam

Super

Možno je to len moja skúsenosť, no za 24 rokov ma ešte ani raz nepálila záha, až dokým som nevyskúšal Kreatín HCL (kreatín naviazaný na kyselinu chlorovodíkovú). Ako som prestal brať tabletky (podľa odporúčaného dávkovania) do dňa problémy zmizli. Dal som tomu ešte raz šancu o týždeň, no výsledok bol rovnaký. Čiže o tom, že ,,nemá vedľajšie účinky" by som pomlčal.

Kapsule Cena Špeciálna cena Skladom
Ako ho brat
Dobry deň chcel som sa opýtať koľko približne pred tréningom to brat ďakujem za odpoved predom.
Ako ho brat
Dobrý deň, produkt môžete užívať 15-30 minút (1-2 kapsule) pred tréningom.
Ladislav, Team GymBeam
Tehotenstvo
Dobrý deň , z akého dôvodu nie je tento produkt určený pre tehotné ženy ? Suplementácia kreatínu v tehotenstve nie je nebezpečná pre ženu ani dieťa tak sa chcem spýtať či tento produkt obsahuje niečo kvôli čomu by sa v tehotenstve nemal užívať ďakujem
Tehotenstvo
Dobrý deň, mrzí nás to, ale pre tehotné a dojčiace matky sa neodporúčajú doplnky výživy. Z etického hľadiska neboli na týchto ženách vykonané testy, a preto nie sú výsledky pre žiadnu štúdiu. Z toho dôvodu sa doplnky vo všeobecnosti neodporúčajú, jedine po dohode s Vašim gynekológom.
Paula, team GymBeam