Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Kreatín Creacore Pro Series 259 g - MuscleTech

Výrobca: MuscleTech

CreaCore Creatine Pro Series je výborný kreatínový doplnok, ktorý obsahuje 2 ultra čisté a koncentrované zdroje kreatínu: kreatín hydrochlorid HCL a kreatín monohydrát. Vďaka tomu produkt podporuje rast svalovej sily, veľkosti a skracuje dobu regenerácie medzi cvikmi. Navyše, neobsahuje žiaden cukor a sacharidy.

Dlhodobo nedostupný

CreaCore Creatine Pro Series: super koncentrovaná kreatínová formula, ktorá kombinuje 2 ultra čisté zdroje kreatínu pre ešte lepší efekt

Kreatín Creacore Pro Series je super koncentrovaný vzorec pre nárast svalovej sily a veľkosti. Fitness nadšenci už dlho používajú kreatín pre jeho schopnosť zvyšovať silu počas výbušných cvičení, ako je napríklad silový tréning. Najnovšia formula od spoločnosti MuscleTech vylepšuje účinky normálneho kreatínu vrátane koncentrovanej verzie s názvom kreatín hydrochlorid (HCL).


CreaCore kreatín využíva technológiu multi zdrojov, čo zabezpečí kvalitnú dávku oboch ultra čistých zdrojom kreatínu. V porovnaní s inými značkami obsahuje dvakrát viac kreatínu v jednej dávke.


Creacore Creatine Pro Series Muscletech

 
S CreaCore Creatine budete potrebovať menej času na regeneráciu medzi svojími cvikmi. Každá porcia poskytuje veľkorysú dávku 750 mg koncentrovaného kreatínu HCL a 750 mg kreatín monohydrát s nulovým obsahom sacharidov a pridaných cukrov.

 

Kreatín CreaCore Pro Series a jeho výhody

  • super koncentrovaná kreatínová formula
  • podpora rastu svalov a zvyšovania sily
  • urýchľuje zotavenie svalov pri cvičení
  • neobsahuje sacharidy a cukry
  • až 750 mg 100% ultra čistého, laboratórne testovaného kreatínu HCL
  • až 750 mg kreatín monohydrátu

 

Dávkovanie

Zmiešajte 1 porciu (2 g) s 120 ml studenej vody raz denne. Pre väčší účinok môžete zmiešať 2 odmerky s 240 ml vody. V tréningové dni užívajte bezprostredne po tréningu.

Creacore Creatine Pro Series Muscletech

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (fruit punch fusion)1 dávka (2 g)
Kalórie 0 kcal
Sacharidy 0 g
   z toho cukry 0 g
Kreatín Hydrochlorid 750 mg
Kreatín Monohydrát 750 mg

 

Ďalśie zložky

Kyselina citrónová, prírodné a umelé arómy, sukralóza, jablčná kyselina, kremičitan vápenatý, oxid kremičitý, acesulfam draselný, FD&C Red No. 40.

 

Upozornenie

Potravina určená pre zvláštnu výživu - vhodná pre športovcov. Ukladajte mimo dosahu detí! Nie je určený pre osoby mladšie ako 18 rokov. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte v suchu a tme pri teplote 5-25 stupňov C. Po otvorení spotrebujte do 120 dní. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobca neručí za škody spôsobené nesprávnym užívaním a skladovaním výrobku. V prípade zdravotných problémov sa pred užívaním poraďte s lekárom. Výrobok je vyrobený v závode so spracovaním mliečnych produktov, sóje a vajec, orieškov a pšenice. 

Recenzie od zákazníkov

Kreatín Creacore Pro Series 259 g - MuscleTech

Write Your Own Review
Prezeráte si:Kreatín Creacore Pro Series 259 g - MuscleTech
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Kreatín Creacore Pro Series 259 g - MuscleTech

Napíšte otázku
Napísať odpoveď