Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Kreatín CreaCore 280 g - MuscleTech

Výrobca: MuscleTech
Kreatín CreaCore obsahuje dvakrát väčšie množstvo kreatínu Hcl v jednej dávke. CreaCore je prvý produkt s presným pomerom kreatínu a senovky gréckej. Tento kreatín ma lepšie vstrebávanie do svalu, ako bežný kreatín.
Dlhodobo nedostupný

CreaCore - MuscleTech

CreaCore™ je vysoko koncentrovaný kreatín, ktorá obsahuje až 1750 mg kreatínu HCl v jednej odmerke. Taktiež je to prvý kreatín, ktorý využíva vedecky testovanú senovku grécku, čo vedie k zvýšeniu sily a k naberaniu svalovej hmoty bez zbytočného pridania sacharidov. Senovka grécka taktiež podporuje lepšie vstrebávanie kreatínu, podobne ako dextróza.

 

SUPER-KONCENTROVANÁ FORMULA: CreaCore nevyžaduje žiadne nasycovacie fázy a nespôsobuje nadúvanie.

VIAC CREATÍNU: CreaCore prináša viac ako 2 krát viac kreatínu HCl na jednu odmerku pre vynikajúcu účinnosť. Nielenže každé balenie CreaCore poskytuje väčšiu hodnotu, ale tiež prináša lepšie výsledky podporované vedeckým výskumom.

VIAC DÁVOK V BALENÍ: CreaCore prináša takmer dvojnásobné množstvo dávok ako najbližší konkurent kreatín HCl (80 vs. 48 porcií) pre najlepšiu hodnotu. A na rozdiel od iných koncentrovaných kreatínov HCl, ktoré odporúčajú "mikro-dávkovanie" kedy užívate 4 dávky denne, CreaCore prináša viac kreatínu HCl iba v 2 koncentrovaných odmerkách.

ZVÝŠENÝ RAST SVALOV: CreaCore je prvý produkt formulovaný s presným pomerom kreatínu a extraktu zo senovky gréckej (3500 mg: 900 mg) na 2-odmerkovú dávku. V klinickej štúdii z roku 2011 testované osoby výrazne zvýšili silu na benchpresse a drepe a zvýšili podiel svalovej hmoty a to bez pridania dodatočných sacharidov.

VYUŽITIE KREATÍNU SO SENOVKOU GRÉCKOU: Vedci sa domnievajú, že užívanie senovky gréckej v kombinácii s kreatínom môže byť efektívny spôsob, ako zlepšiť vstrebávanie kreatínu do svalu podobne ako s dextrózou, ale bez toho, aby ste museli užívať veľké množstvo jednoduchých sacharidov.

 

Odporúčané dávkovanie 

Zmiešajte 1 dávku (1 odmerku) so 150 ml vody a konzumujte jedenkrát denne. Pre maximálne výsledky užívajte 2 odmerky s 300 ml vody. Počas tréningových dní konzumujte ihneď po tréningu. Rovnako ako u všetkých kreatínových produktov, dodržiavajte dostatočný pitný režim.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť blue raspberry)1 dávka (3,5 g)
Kreatín HCl1750 mg
Extrakt senovky gréckej450 mg

 

Zloženie

Prírodné a umelé príchute, kremičitan vápenatý, sukralóza, kyselina jablčná, acesulfam draselný, FD&C Blue No. 1.

 

Upozornenie

Nie je určené pre osoby mladšie ako 18 rokov. Nepoužívajte, ak ste tehotná, alebo dojčiaca. Prestaňte používať a poraďte sa s lekárom, ak zaznamenáte vedľajšie príznaky. Pred užívaním sa poraďte s vašim lekárom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nesprávne používanie tohto výrobku nezlepší výsledky a nie je odporúčané. Používajte len podľa návodu. Nepoužívajte, ak bolo s balením manipulované. Skladujte na chladnom, suchom mieste. UCHOVÁVAŤ MIMO DOSAHU DETÍ!

Spracované v závode, ktorý tiež spracováva mlieko, vajcia, pšenicu, sóju, arašidy, orechy, ryby a mäkkýše.

Recenzie od zákazníkov

Kreatín CreaCore 280 g - MuscleTech

Write Your Own Review
Prezeráte si:Kreatín CreaCore 280 g - MuscleTech
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Kreatín CreaCore 280 g - MuscleTech

Napíšte otázku
Napísať odpoveď