Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Kreatín Creabol 1000 g - PHP

Hodnotenie:
60 %
Creabol je kretín monohydrát, používaný elitnými atlétmi pre zvýšenie podielu čistej svalovej energie, sily a hmoty. Creabol napomáha syntéze ATP, má silný vplyv na anabolizáciu a znižuje únavu po ťažkých tréningoch. Jedná odmerka creabolu obsahuje 5 g kreatínu monohydrátu.
Dlhodobo nedostupný

Creabol - PHP

Kreatín monohydrát je najefektívnejší a najobľúbenejší doplnok stravy používaný elitnými atlétmi pre zvýšenie podielu čistej svalovej hmoty, sily a energie. Náš organizmus sám o sebe vytvára túto zlúčeninu, ktorú používa ako zdroj energie pre svaly. Je produkovaná do pečene, obličiek a transportovaná do svalových vlákien prostredníctvom krvného obehu. Akonáhle dorazí do svaloviny, je přemněněn na kreatín fosfát.

Tento kvalitný kreatín je určený k svalovej regenerácii. Jedná sa o ultimátnej zdroj energie v podobe ATP (adenozín tri-fosfát).

Je vhodné ho kombinovať s niektorým zo sacharidových prípravkov - gainerom pre dokonalé vstrebanie creatin monohydrátu do svalových tkanív. Ak kreatín neužívate spolu s gainerom, pripravte ho v 3dcl. džúsu obsahujúci sacharidy.

 

Výhody

 • napomáhanie syntéze ATP
 • napomáha nabíjaniu svalovej hmoty energiou
 • účinný aj v dobe svalovej horúčky
 • má regeneračné schopnosti
 • pomáha znižovať únavu, zvyšuje hladinu energie a výdrž organizmu
 • má silný vplyv na anabolizáciu

 

Odporúčané dávkovanie

Naberaciu fáza

Počas prvých 7 dní, 3 dávky denne. Jedna dávka - 5g = čajová lyžička. Užívajte denne ráno na lačno, ihneď po tréningu a pred spaním. Po ukončení naberacej fázy je zjavný rýchly nárast energie a sily v dobe tréningu.

Udržiavacia fáza

Táto fáza trvá 21 dní, užívajte 1 dávku denne. Užívajte v tréningový deň 5g ihneď po tréningu. V netréningový deň užite spolu s gainerom alebo pred spaním.
Ak chcete s užívaním kreatínu pokračovať aj po ukončení udržiavacej fázy, začnite opäť naberaciu fázou pre zvýšenie hladiny kreatínu vo svaloch. Po ukončení druhej udržiavacej fázy doporučujeme nahradiť kreatin iným prípravkom, napr. HMB, Tribulus, ZMA.

Užívajte 1 dávku ( 5g), 30 min pred výkonom. Rozmiešajte v 3 dcl. džúsu, ktorý obsahuje sacharidy, popr. v iontovom nápoji.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (5 g)
Kreatín monohydrát 5 g

 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečný žiarením. Uskladňujte mimo dosahu detí!

Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovaniu prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke!). Prášok NIKDY nepripravujte mokrou lyžicou! Balenie tiež obsahuje vrecúško so silikagélom, ktorý pohlcuje vlhkosť.

Alergénové upozornenie: vyrobené v zariadení, ktoré tiež spracováva produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, pšenicu, kôrovce, rybí tuk, lieskové orechy a arašidy.

Recenzie od zákazníkov

Kreatín Creabol 1000 g - PHP

Globálne hodnotenie produktu

60%
60%
Priemer z 1 hodnotenia
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnotenie

overených zákazníkov

0 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

60.0000 %
0 zákazníkov považuje túto recenziu za prínosnú
1 zákazníkov považuje túto recenziu za neprínosnú
mam z neho crevne problemy a vyrazne

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Najprínosnejšia kritická recenzia

Všetky recenzie Kreatín Creabol 1000 g - PHP

 1. 60%

  mucaco

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  dobre
  mam z neho crevne problemy a vyrazne
Write Your Own Review
Prezeráte si:Kreatín Creabol 1000 g - PHP
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Kreatín Creabol 1000 g - PHP

Napíšte otázku
Napísať odpoveď