Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Kre-Alkalyn 120 kaps - Myprotein

Výrobca: Myprotein
Hodnotenie:
100 %

Krea-Alkalyn od spoločnosti Myprotein zvyšuje fizickú výkonnosť v krátkodobých dávkach, ale aj pri vysokej intenzite cvičenia. Balenie obsahuje 120 kapsúl.

Dlhodobo nedostupný

Kre-Alkalyn

Kre-Alkalyn® je novou formou kreatínu vyvinutou na základe dlhoročného intenzívneho výskumu. Ukázal, že štandardný kreatín vykazuje hodnotu pH nižšiu ako 7.0, takže sa pri styku s kvapalinou rýchlo premieňa na kreatinín, látku s vedľajšími účinkami (kŕče, nevoľnosť), ktoré sa dosiaľ pripisovali kreatínu. Kre-Alkalyn® je kreatínom s pH vyšším než 12, čo sa dosiahlo použitím celosvetovo patentovaného výrobného procesu. (chemickými látkami) použitím celosvetového patentovaného výrobného procesu.

Výsledkom je stabilnejšia forma kreatínu (Kre-Alkalyn®), ktorý sa nepremieňa na kreatinín. Kre-Alkalyn® tak zaručuje vyššiu využiteľnosť a všetky pozitívne účinky kreatínu na maximálny svalový rast.

 

Výhody

  • zvyšuje fyzickú výkonnosť v krátkodobých dávkach
  • zvyšuje fyzickú výkonnosť pri vysokej intnezite
 

Odporúčané dávkovanie

Vezmite 1-2 kapsule denne 60-90 minút pred tréningom a 1-2 kapsule ihneď po pre rýchlejšie zotavenie. Pre maximálnu silu, ktorú môžete vziať 6-8 kapsule denne.

 

Nutričné Informácie

Nutričné hodnoty1 dávka (2 kaps)
Kreatín monohydrát1,5 g

 

Zloženie

Kre-Alkalyn ® pH-Correct® Kreatín (kreatín US Patent 6399661), Vegetariánska kapsule (HPMC).

 

Recenzie od zákazníkov

Kre-Alkalyn 120 kaps - Myprotein

Write Your Own Review
Prezeráte si:Kre-Alkalyn 120 kaps - Myprotein
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Kre-Alkalyn 120 kaps - Myprotein

Napíšte otázku
Napísať odpoveď