Kompresné tričko Gametime Compress Gear Mock Green - Under Armour

Výrobca: Under Armour

Kompresné tričko Gametime Compress Gear Mock Green je ultra pohodlné funkčné tričko z mäkkého materiálu HeatGear. Poskytuje vysokú voľnosť pri pohybe, veľmi rýchlo schne a eliminuje pot. Kompresný materiál urýchľuje regeneráciu pri záťaži, zvyšuje prietok krvi a výkonnosť. Tričko je naviac vybavené ochranou voči škodlivému slnečnému žiareniu.

Dlhodobo nedostupný

Kompresné tričko Gametime Compress Gear Mock Green urýchľuje regeneráciu, zvyšuje výkonnosť, a navyše je vybavené ochranou voči škodlivému slnečnému žiareniu

Kompresné tričko Gametime Compress Gear Mock Green je ultra pohodlné funkčné tričko z mäkkého materiálu HeatGear. Poskytuje vysokú voľnosť pri pohybe, a vďaka 4-way stretch materiálu, je príjemné na nosenie, veľmi rýchlo schne a eliminuje pot. Je vybavené aj technológiou Anti-Odor, ktorá zabraňuje vzniku zápachu a ventilačnými zónami v kľúčovýc miestach. Kompresný materiál urýchľuje regeneráciu pri záťaži, zvyšuje prietok krvi a výkonnosť, zároveň je veľmi pohodlné na celodenné nosenie. Tričko je naviac vybavené ochranou voči škodlivému slnečnému žiareniu.

Aú veľkosť si vybrať?

VeľkosťSMLXLXXL
Šírka hrudníka 86-92 cm 96-102 cm 106-112 cm 116-122 cm 127-132 cm
Obvod pása 72-76 cm 80-85 cm 89-94 cm 99-104 cm 109-116 cm