Knäckebroty Volkoren - Wasa

Výrobca: Wasa

Knäckebroty Volkoren chrumkavé krekry z celozrnnej ražnej múky, ktoré poslúžia ako chutný snack alebo alternatíva pečiva. Môžete si ich vychutnať samostatne alebo v kombinácii so šunkou, syrom, zeleninou či obľúbenou nátierkou. Výhodou oproti klasickému bielemu pečivu je, že tieto knäckebroty majú vysoký obsah vlákniny, ktorá pomáha so starostlivosťou o optimálne trávenie.

Knäckebroty Volkoren - krekry z celozrnnej ražnej múky s vysokým obsahom vlákniny, ktoré poslúžia ako snack alebo alternatíva pečiva

Knäckebroty Volkoren ražnou klasikou, ktorá sa podľa rovnakej receptúry pečie už desiatky rokov. Ide o chrumkavé krekry z celozrnnej ražnej múky, ktoré poslúžia ako chutný snack alebo alternatíva bieleho pečiva. Výhodou oproti nemu je, že majú podstatne dlhšiu trvanlivosť aj vysoký obsah vlákniny, ktorá pomáha so starostlivosťou o optimálne trávenie. Navyše sú zdrojom bielkovín, ktoré podporujú rast a udržanie svalov, ale aj zdravie kostí. Vďaka tomu skvele zapadnú do vyváženého jedálnička každého športovca či milovníka zdravého životného štýlu.

Môžete si ich vychutnať samostatne kedykoľvek počas dňa nielen doma, ale aj v škole, práci či na cestách. Skvele sa kombinujú so šunkou, zeleninou, syrom alebo obľúbenou nátierkou. Ich chuť sa dokonale hodí napríklad k tuniakovému šalátu alebo humusu. Milovníci sladkého zas ocenia, že knäckebroty sú výborné aj s džemom, marmeládou, čistým alebo ochuteným arašidovým maslom či obľúbenou lieskovo-čokoládovou nátierkou. Ocení ich každý, kto chce oživiť svoj jedálniček a hľadá zaujímavé alternatívy bežných potravín na jeho spestrenie.

Knäckebroty Volkoren a ich výhody

• sú chrumkavé krekry z celozrnnej ražnej múky
  • poslúžia ako snack alebo alternatíva bieleho pečiva
  • majú vysoký obsah vlákniny, ktorá pomáha so starostlivosťou o optimálne trávenie
  • sú zdrojom bielkovín
  • podporujú rast a udržanie svalov
  • prispievajú k udržaniu zdravých kostí
  • môžete si ich vychutnať samostatne alebo v kombinácii s ďalšími ingredienciami
  • skvele sa hodia k šunke, zelenine, syru či humusu
  • ladia aj s džemom, marmeládou alebo arašidovým maslom
  • ocení ich každý, kto hľadá zaujímavé alternatívy na spestrenie svojho jedálnička

Celozrnná ražná múka, droždie, soľ.

Nutričné hodnoty 100 g
Energetická hodnota 1390 kJ / 330 kcal
Tuky 2 g
 - z toho nasýtené mastné kyseliny 0,4 g
Sacharidy 58 g
 - z toho cukry 1,5 g
Vláknina 20 g
Bielkoviny 10 g
Soľ 1,25 g

Skladujte v suchu, chráňte pred mrazom a priamym slnečným svetlom.

Minimálna trvanlivosť: Uvedená na obale.

Alergénové upozornenie: Obsahuje obilniny obsahujúce lepok.

Hlavná kategória Chlieb a pečivo
Bezlepkový nie
Bez laktózy nie
Forma potraviny