Kĺbová výživa Jointment OS 60 tab - Universal Nutrition

Jointment OS je kvalitná kĺbová výživa, ktorá obsahuje žraločiu chrupavku, glukosamín, chondroitín, MSM, kolostrum, spolu s vápnikom a horčíkom. Obsahuje až 11 účinných látok, ktoré podporujú celkové zdravie kĺbov a kostí, slúžia ako prevencia a zabezpečujú ochranu pred zraneniami, ochoreniami a kostným zápalom.

Dlhodobo nedostupný

Jointment OS - kvalitná kĺbová výživa s 11 účinnými látkami, ktorá podporuje zdravie kostí a chráni ich pred zraneniami, ochoreniami a zápalmi

Jointment OS je moderný kĺbový výživový doplnok, ktorý obsahuje žraločiu chrupavku, glukosamín, chondroitín, MSM, a kolostrum, spolu s vápnikom a horčíkom. Ako starneme, naše kosti a spojivové tkaniva majú tendenciu slabnúť a krehnúť. Neadekvátna kostná suplementácia môže spôsobiť rôzne nepohodlie ako osteoporózu, alebo zníženie kostnej denzity.

Joinment OS Universal

Jointment OS poskytuje vynikajúcu kvalitu formulácie špeciálne navrhnutú pre výživu a ochranu vášho kostrového systému. MSM alebo Metylsulfonylmetán je prirodzene sa vyskytujúca látka, ktorá poskytuje síru pre niekoľko biologických procesov. Žraločia chrupavka je bohatým zdrojom mukopolysacharidov, ako je chondroitín sulfát, vápnik, síra a antioxidanty, ktoré poskytujú nielen podporu kostnej hmoty, ale tiež prispievajú k zníženiu degeneratívnych účinkov voľných radikálov. To sú len dve z 11 účinných látok, ktoré nájdete v Jointment OS.

Jointment OS je obohatený o 9 ďalších účinných zložiek známych pre ich kosti výživné a ochranné vlastnosti. Môžete si byť istí, že Jointment OS efektívne podporuje celkové zdravie kĺbov a kostí, ako aj zabezpečí ochranu proti kostným zápalom, chorobám alebo zraneniam.

Jointment OS a jeho výhody

• patentovaná formula bohatá na vápnik a horčík
  • obsahuje až 11 účinných látok pre zdravie pohybového aparátu
  • podporuje zdravie kostí a kĺbov
  • zabezpečuje ochranu proti kostným zápalom, ochoreniam a zraneniam

Srvátka (mlieko), stearát horečnatý a kyselina stearová. Obsahuje kôrovce.

Ako doplnok stravy užívajte 6 tabliet denne alebo podľa odporúčania lekára.

Nutričné hodnoty1 dávka (6 tab)
Vápnik (ako hydrogénfosforečnan) 257 mg
Horčík (ako oxid) 100 mg
Mangán (ako sulfát) 1 mg
Glukosamín HCl 1,5 g
Metylsulfonylmetán (MSM) 150 mg
Chondroitín sulfát 100 mg
Žraločia chrupavka 100 mg
Kolostrum (hovädzí) 100 mg
Quercetin 100 mg
Kurkuma (koreň) 100 mg
Metionín (ako DL-Metionín) 50 mg

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.

Vyrobené v Spojené štáty
Hlavná kategória Kĺbová výživa