Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Kinetic BCAA - SAA - 300 g - Neon Sport

Kinetic BCAA SAA™ predstavuje úplne novú kombináciu BCAA v pomere 3:1:1 a 4g SAA, vďaka čomu je komplexný aminokyselinový produkt. Naviac, obsahuje karnitín tartrát a Raw kokosový koncentrát pre maximálnu bunkovú energiu. Napomáha udržiavať vašu silu aj pri tých najťažších tréningoch.

Dlhodobo nedostupný

Kinetic BCAA SAA: komplexný amino produkt, ktorý pomáha udržiavať vašu silu a lepší výkon

Kinetic BCAA SAA™ predstavuje úplne novú kombináciu "starej školy" a "novej školy" aminokyselín. Kinetic ™ kombinuje 3:1:1 pomer BCAA a 4g SAA (Sequenced aminokyselín a Silk Protein Peptidy) komplexný aminokyselinový produkt. Naviac, Kinetic ™ ponúka karnitín tartrát a Raw kokosový koncentrát pre maximálnu bunkovú energiu. Prináša skutočne bezkonkurenčný amino produkt.

 

Kombináciou BCAA a SAAs využíva KINETIC to najlepšie z oboch svetov, čím napomáha udržiavať vašu silu aj pri tých najťažších tréningoch. Pre ešte lepší výkon boli do vzorca pridané bonusové aminokyseliny. Vyskúšajte najlepší aminokyselinový produkt skvelej chuti!

 

Kinetic BCAA SAA

 

Aké účinné zložky Kinetic BCAA SAA obsahuje?

  • L-alanín a glycín: podporujú prirodzené energetické hladiny v tele.

  • L-treonín: esenciálna aminokyselina, ktorá zlepšuje vstrebávanie živín.

  • L-valín: patrí medzi BCAA, valín hrá dôležitú úlohu v dodávaní energie do svalov.

  • L-serín: neesenciálna aminokyselina, ktorá hrá dôležitú úlohu v metabolizme a niektorých funkcií centrálneho nervového systému.

  Kinetic BCAA SAA

 

Zloženie

Kyselina citrónová, kyselina jablčná, prírodné a umelé príchute, kremičitan vápenatý, sukralóza, acesulfam draselný, oxid kremičitý.

 

Dávkovanie

Jednu odmerku (10 g) užívajte 20 minút pred tréningom a ihneď po jeho skončení. Pri náročnom výkone môžete dávku popíjať počas tréningu.

 

Tabuľka nutričných informácií

Nutričné hodnoty (príchuť fruit punch)1 odmerka (10 g)
L-Alanine1800 mg
L-Leucine1500 mg
Glycine1420 mg
L-Valine680 mg
L-Isoleucine500 mg
L-Serine500 mg
L-Carnitine Tartrate250 mg
Raw Coconut Water Extract250 mg
Vitamín C100 mg
L-Threonine100 mg

 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečný žiarením. Uskladňujte mimo dosahu detí!

Alergénové upozornenie: vyrobené v zariadení, ktoré tiež spracováva produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, pšenicu, kôrovce, rybí tuk, lieskové orechy a arašidy.

Recenzie od zákazníkov

Kinetic BCAA - SAA - 300 g - Neon Sport

Write Your Own Review
Prezeráte si:Kinetic BCAA - SAA - 300 g - Neon Sport
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Kinetic BCAA - SAA - 300 g - Neon Sport

Napíšte otázku
Napísať odpoveď