Orechy kešu - GymBeam

Orechy kešu sú lahodný snack, ktorý si vás získa veľmi príjemnou maslovou chuťou. Patria k zdrojom zdravých tukov a bielkovín. Neobsahujú žiadnu soľ, ani iné prídavné látky. Môžete si ich vychutnať kedykoľvek počas dňa buď samostatne, alebo ako súčasť rôznych receptov. Sú vhodné na ozdobu raňajkových kaší či koláčov. Skvele chutia aj v jogurtoch, tvarohu či šalátoch.

Orechy kešu - lahodný snack, ktorý je zdrojom bielkovín a získa si vás príjemnou maslovou chuťou

Orechy kešu by nemali chýbať v špajze či kuchyni každého milovníka snackov. Rastú na strome s názvom obličkovec západný (Anacardium occidentale), ktorý sa pestuje v suchých tropických oblastiach. Získajú si vás veľmi príjemnou maslovou chuťou, ktorú si zamilujete. Patria medzi zdroje zdravých tukov a bielkovín, ktoré podporujú rast svalov a zdravie kostí. Aj preto sú obľúbenou súčasťou jedálnička športovcov. Neobsahujú žiadnu soľ ani iné prídavné látky. Váš jedálniček tak hravo obohatia o nenasýtené mastné kyseliny, ktoré sú prospešné pre udržanie normálnej hladiny cholesterolu. To platí v prípade, že vo vašom jedálničku tieto nenasýtené mastné kyseliny nahradia nasýtené tuky.

Okrem toho sú známe aj obsahom ďalších prospešných látok. Samotné kešu si môžete užiť kedykoľvek počas dňa ako snack, napríklad k obľúbenému seriálu. Rozhodne sa však nestratia ani vo vašej kuchyni, ako súčasť rôznych receptov. Hravo vďaka nim ozdobíte raňajkovú kašu alebo koláče. Rozumejú si tiež s jogurtom, granolou, tvarohom či šalátmi. Osobitne vyniknú aj v slaných pokrmoch, ako rizoto, pesto či rôzne nátierky a jedlá ázijskej kuchyne. Nielen vegáni si z nich môžu pripraviť chutné rastlinné mlieko. Lahodné orechy kešu sa tak u vás rozhodne nestratia a je na vás v akej podobe si ich užijete.

Orechy kešu - GymBeam

Orechy kešu a ich výhody

• sú lahodné orechy, ktoré ocení každý milovník snackov
  • majú veľmi príjemnú maslovú chuť
  • patria medzi zdroje zdravých tukov
  • sú známe obsahom prospešných látok
  • neobsahujú žiadnu soľ ani iné prídavné látky
  • sú prospešné pre udržanie normálnej hladiny cholesterolu
  • môžete si ich vychutnať kedykoľvek počas dňa
  • sú vhodné aj do receptov slanej a sladkej kuchyne
  • hodia sa na ozdobu raňajkových kaší, granoly či koláčov
  • skvele vyniknú v jogurtoch, tvarohoch a šalátoch
  • bývajú súčasťou jedál z ázijskej kuchyne
  • poslúžia na prípravu lahodného rastlinného mlieka

Orechy kešu

Nutričné hodnoty 100 g
Energetická hodnota 2314 kJ / 553 kcal
Tuky 43,9 g
   z toho nasýtené tuky 7,2 g
Sacharidy 30,2 g
   z toho cukry 5,9 g
Bielkoviny 18,2 g
Soľ 0,00 g

Skladujte na suchom mieste do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Alergény: Obsahuje orechy. Môže obsahovať stopy lepku, arašidov, sóje a sezamu.

Štítky produktu Vegan
Hlavná kategória Orechy a semienka
Vegánsky áno
Zmes číry
Forma potraviny
Právna kategória výrobku potraviny
HS kód 08013200: -- Vylúpané
Ostatné kategórie Fitness jedlo
Diéty
Bezlepkové produkty
Bezlaktózové produkty
Vegánske produkty
Vegetariánske produkty
Darčeky pre celú rodinu
Na pečenie a varenie

Recenzie od zákazníkov Orechy kešu - GymBeam
Prezeráte si:Orechy kešu - GymBeam

Kešu orechy milujem a nakupujem ich výhradne z tejto stránky. Sú stále čerstvé, jemné a veľmi chutné. Obsahujú zdravé tuky, veľa vlákniny, vitamínov a minerálov, preto veľmi dobre vplývajú na trávenie a podporujú imunitný systém. Najradšej si ich vychutnávam samostatne - jednu hrsť - ako rýchly zdroj energie. Odporúčam tiež pridať do akejkoľvej ovsenej ryžovej alebo pohánkovej kaše, prípadne si nimi ochutiť jogurt. Sú vhodné do mnohých fit-receptov. Rovnako skvelé je aj kešu maslo od GymBeamu. Rozhodne odporúčam.

Balenie (g) Hodnotenie Cena Špeciálna cena Skladom
1000 g
500 g
kešu orechy
sú tieto kešu orechy solene?
kešu orechy
Dobrý deň, tak ako máme uvedené v popise, orechy neobsahujú žiadnu soľ.
Kvalita?
Zaujimalo by ma co je na tychto kesu orieskoch lepsie, ked tolko stoja. Ved lacnejsie sa daju kupit v hocijakom supermarkete v bratislave a na inych internetovych strankach ani nehovorim. Som laik takze neviem si predstavit ake mozu byt rozdieli v jednotlivych kesu orieskoch od inych dodavatelov. Ak by o tomto niekto nieco vedel tak by som sa rad poucil.
Kvalita?
Dobrý deň, cena za 500g je veľmi výhodná, stačí ak si v porovnávači cien, napr. Heuréka vyhľadáte kešu orechy.