VanaVita Kaše

Kaše od výrobcu VanaVita je kategória produktov, v ktorej nájdete najobľúbenejšie druhy kaší. Tie sa ideálne hodia na raňajky, desiatu, ale aj pred tréningom či po ňom. Ich veľkou výhodou je rýchla príprava, ľahká stráviteľnosť a zaujímavý podiel komplexných sacharidov a vlákniny. Vďaka tomu spoľahlivo zasýtia a dodajú postupne uvoľňujúcu sa energiu, čo oceníte kedykoľvek v priebehu dňa. Môžete si vybrať medzi ovsenou, ryžovou, pohánkovou alebo proteínovou kašou. Kaše sú vhodné nielen pre športovcov, ale aj pre všetkých ostatných, ktorí sa zdravo stravujú.

 Zobraziť viac

Najobľúbenejšie druhy kaší

 • Ovsená kaša: Tá patrí medzi favoritov u športovcov a priaznivcov zdravého stravovania. Táto obilná kaša sa pripravuje z jemných ovsených alebo instantných vločiek, ktoré stačí zaliať teplou vodou alebo mliekom. Ovsená kaša typicky vyniká obsahom vlákniny a skvelou chuťou. 
 • Ryžová kaša: Jej výhodou je rýchla príprava a stráviteľnosť, vďaka čomu sa teší obľube medzi športovcami, ktorí si ju dávajú pred tréningom alebo po ňom na rýchle doplnenie živín. Navyše má prirodzene bezlepkové zloženie, čo ocenia celiatici a ľudia, ktorí majú problém s trávením lepku alebo sa mu z akýchkoľvek dôvodov vyhýbajú. 
 • Pohánková kaša: Tá neobsahuje ani lepok a jej príprava zaberie sotva niekoľko minút. Pochváliť sa môže zaujímavým podielom prospešných látok a hodí sa napríklad k spestreniu jedálnička. 
 • Proteínová kaša: Okrem ovsených vločiek obsahuje proteín, vďaka čomu je zdrojom bielkovín. Pre priaznivcov rastlinnej stravy máme v ponuke BIO proteínovú kašu, ktorá je obohatená o hrachový proteín.

Okrem spomínaných sa môžete stretnúť tiež so pšenovou, s kukuričnou alebo viacdruhovou instantnou kašou. Môžete ich striedať podľa chuti, a spestriť si tak jedálniček. 

Ako si pripraviť kašu? 

Kaše majú všestranné použitie. Za chvíľu si z nich pripravíte zdravú raňajkovú kašu alebo desiatu, ktorá vám dodá energiu pred tréningom aj kedykoľvek počas dňa. Kašu zvyčajne stačí zaliať teplou vodou či mliekom. Následne do nej pridáte bielkoviny, napríklad v podobe proteínu či tvarohu. Zdravé tuky získate pridaním orieškového masla, orechov alebo semienok. Na záver kašu dozdobte sušeným či čerstvým ovocím alebo chrumkavou granolou. Za chvíľu takto máte pripravené plnohodnotné komplexné jedlo, ktoré vám dodá dobrú energiu na prekonanie každej výzvy. 

Vyberte si z ponuky kaší a pripravte si lahodné raňajky, ktoré vám spríjemnia každé ráno.

 Zobraziť menej

1 Položka

na stranu
Nastaviť vzostupný smer
Značka
 1. GymBeam (4)
 2. Applied Nutrition (2)
 3. The Protein Works (2)
 4. Wolfberry (2)
 5. Amix (1)
 6. Nutrend (1)
 7. VanaVita (1)
 8. Country Life (1)
 9. MornFlake (1)
Príchuť
 1. čokoláda (1)
 2. malina (1)
Balenie (g)
 1. 420 g (1)
Forma
 1. potraviny (1)
Zmes
 1. zmes (1)
Právna kategória výrobku
Štítky produktu
 1. BIO (1)
 2. Vegan (1)
Filtrovať podľa
Vegetariánsky (1)
Vegánsky (1)
Bezlepkový (1)
Bez laktózy (1)
BIO (1)
Bez GMO (1)
Bez umelých sladidiel (1)
Bez plastového obalu (1)
Bez aspartamu (1)
 1. BIO Proteínová kaša - VanaVita
  BIO Proteínová kaša - VanaVita
  100%
  100 % (2)
  7,95 €

1 Položka