Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Jack 3D - USP Labs

Jack3d je renomovaná hardcore predtréningovka s vedecky overenými zložkami. Je určená pre tvrdo trénujúcich športovcov na podporu energie, zvýšenie prietoku krvi a zlepšenie fyzického výkonu a sily.

Dlhodobo nedostupný

Jack 3D - renomovaná hardcore predtréningovka, ktorá vám dodá energiu, zvýši prietok krvi, a tým zlepší výkon a silu

Jack3d je renomovaná hardcore predtréningovka s vedecky overenými zložkami. Je určená pre tvrdo trénujúcich športovcov na podporu energie, zvýšenie prietoku krvi a zlepšenie fyzického výkonu a sily. Jack3d je výsledkom dlhoročného výskumu a vývoja tímu z USPlabs, ktorých cieľom bolo nájsť presnú kombináciu a klinickú dávku vedecky overených zložiek. Jack3d vám pomôže prekonať hranicu svojich limitov!

    

Jack 3D - USP Labs

    

Efektívne zložky v Jack3d:

 • Kreatín (monohydrát a patentovaný BioCRE™) zvyšuje prísun ATP do svalovej bunky, zvyšuje silu, výbušnosť a vytrvalosť svalov.
 • L-citrulín podporuje tvorbu oxidu dusnatého (NO), čo vedie k lepšiemu prekrveniu a transportu živín do pracujúcich svalov.
 • CarnoSyn® (beta-alanín) napomáha pozitívne regulovať pH svalstva a tým zlepšovať fyzický výkon. Pri pravidelnom užívaní dochádza k znižovaniu svalovej únavy a postupnému navýšeniu tréningového objemu.
 • Kofeín v celkovo množstve 125 mg na dávku. Zlepšuje sústredenie a dodáva energiu.
 • Pinus Pinaster (Borovica prímorská) obsahuje proantokyanidíny, ktoré pomáhajú zlepšiť zdravie a funkčnosť srdcovocievnej sústavy. Ma pozitívny vplyv na zlepšenie cirkulácie krvi v cievach.

Jack 3D a jeho výhody

 • renomovaná hardcore predtréningovka
 • obsahuje klinické dávky vedecky overených zložiek
 • zvyšuje energiu a sústrenie
 • podporuje tvorbu oxidu dusnatého (NO)
 • zlepšuje fyzický výkon a vytrvalosť
 • odstraňuje svalovú únavu
 • obohatený o patentovanú formu kreatínu BioCRE™
   

Zloženie

L-Citrulín, beta-alanín (CarnoSyn®), kreatín monohydrát, tyrozín, regulátor kyslosti (kyselina jablčná) (E296), cholín bitartrát, prírodné a umelé arómy, kreatín bezvodý, kofeín, protihrudkové činidlo (oxid kremičitý) (E551), sladidlo (sukralóza (E955), Acesulfam K (E950)), farbivo (beta karotén), extrakt z kôry Borovice prímorskej, farbivo (hroznová modrá).

Dávkovanie

Rozmiešajte 1 dávku (1 odmerku = 5,5 g) v 120 ml vody a vypite 30 až 45 minút pred tréningom. Neužívajte viac ako 2 dávky počas 24 hodín.  

    

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (5,5 g)
Kalórie 0 kJ / 0 kcal
Tuky 0 g
Sacharidy 0 g
Bielkoviny 0 g
Jack3d zmes 4,3 g


  

Upozornenie

Nepoužívajte v kombinácií s kofeínom alebo inými stimulantmi z iných zdrojov. Samozrejme káva, čaj je bez problémov. Nepoužívajte za extrémnych okolností, ako nespavosť, teplota, dehydratácia. Určite nekombinujte s alkoholom. Doplnok výživy je určený pre zdravých ľudí, nad 18 rokov. Prípadne konzultujte so svojím lekárom. Neprekračujte odporúčanú dávku. Nie je určene pre deti.

Recenzie od zákazníkov

Jack 3D - USP Labs

Write Your Own Review
Prezeráte si:Jack 3D - USP Labs
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Jack 3D - USP Labs

Napíšte otázku
Napísať odpoveď