Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Iontový nápoj Ionto Vita drink 1000 ml - Vitalmax

Ionto Vita drink je výborný iontový nápoj pre športovcov a ťažko pracujúcich ľudí so zvýšenou telesnou námahou, ktorý doplní minerály, vitamíny a energiu pred, v priebehu a po športovom výkone, v rámci optimálneho pitného režimu. Je vhodný v prípade, že doba výkonu trvá 45 minút a viac.

Dlhodobo nedostupný

Ionto Vita drink: iontový nápoj na doplnenie minerálov, vitamínov a energie

Ionto Vita drink je výborný iontový nápoj pre športovcov a ťažko pracujúcich ľudí so zvýšenou telesnou námahou. Vitalmax Ionto Vita je určený pre doplnenie minerálov, vitamínov a energie pred, v priebehu a po športovom výkone, v rámci optimálneho pitného režimu. Odporúča sa užívať ho ľuďom trpiacim pri obmedzenej konzumácií všetkých potravín živočíšneho pôvodu, v strednom a pokročilom veku, pri zvýšenej strate svalovej hmoty a nárastu tuku.

  Ionto Vita drink

 

Zloženie

Voda, dextróza, kyselina citrónová - regulátor kyslosti, taurín, L-karnitín, príprava vitamín: vitamín C (kyselina L-askorbová), vitamín PP (niacín-nikotínová kyselina), vitamín E (DL-alfa-tokoferol), D -pantotenian vápenatý (kyselina pantoténová), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B1 (tiamín mononitrát), vitamín B2 (riboflavín), kyselina listová (folacín - kyselina listová), biotín (D-biotín), vitamín B12 (kyanokobalamín) chlorid sodný, chlorid draselný, chlorid horečnatý, sladidlá aspartám a acesulfam K, konzervačné látky, benzoan sodný a draselný askorban,

 

Dávkovanie

Odporúčaný pomer riedenia je 1:60, resp. 5 ml Vitalmax Ionto Vita koncentrátu rozmiešajte s 300 ml vody. Počas jedného dňa spotrebujte maximálne 30 ml koncentrátu.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné informácie100 ml
Energetická hodnota 828,9 kJ / 1981 kcal
Bielkoviny 0,5 g
Sacharidy 44,5 g
Tuk 0 g
Sodík 250 mg
Draslík 150 mg
Horčík 120 mg
L-karnitín 500 mg
Taurín 1500 mg

 

Recenzie od zákazníkov

Iontový nápoj Ionto Vita drink 1000 ml - Vitalmax

Write Your Own Review
Prezeráte si:Iontový nápoj Ionto Vita drink 1000 ml - Vitalmax
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Iontový nápoj Ionto Vita drink 1000 ml - Vitalmax

Napíšte otázku
Napísať odpoveď