Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Instantné ovsené vločky - Myprotein

Výrobca: Myprotein
Hodnotenie:
80 %

Instantné ovsené vločky sú fantastickým zdrojom sacharidov s nízkym glykemickým indexom (GI), ktoré zabezpečujú trvalý príjem energie počas dňa. Majú jemnú konzistenciu, ktorá je veľmi praktická, takže ich môžete pridať do akéhokoľvek nápoja, jogurtu alebo z nich pripraviť palacinky. Obsahujú všetky živiny a chutia fantasticky!

Dlhodobo nedostupný

Instantné ovsené vločky s nízkym glykemickým indexom

Instantné ovsené vločky sú fantastickým zdrojom sacharidov s nízkym glykemickým indexom (GI), ideálne pre trvalé uvoľňovanie energie počas dňa. Poskytujú pomalé uvoľňovanie sacharidov s nízkym glykemickým indexom a sú jednoduché na konzumáciu. Zabezpečujú trvalý príjem energie do tela, a to z nich robí ideálnu voľbu pre každého, kto hľadá zvýšenie príjmu sacharidov v priebehu dňa. Keďže sa pomaly vstrebávajú, Instantné ovsené vločky majú malý vplyv na hladinu cukru v krvi v porovnaní s dextrózou alebo maltodextrínom. Jemná konzistencia je veľmi praktická, udržuje všetky živiny a chutí fantasticky!

 

Sú natoľko všestranné, že ich môžete pridať do svojho nápoja, jogurtu, proteínového nápoja či konzumovať ich aj samotné. 

 

Instatné ovsené vločky a ich výhody

  • Výborný zdroj sacharidov s nízkym GI
  • Poskytujú pomaly sa uvoľňujúce sacharidy
  • Majú malý vplyv na hladinu cukru v krvi
  • Vynikajúca chuť
  • Ľahko miešateľné a veľmi praktické
  instantné ovsené vločky
 

Zloženie

Mletý ovos, kakaový prášok (len príchuť čokoláda), aróma (iba ochutené), sladidlo (sukralóza ®), farba (kurkumín [banánová príchuť], červení repa [jahodová príchuť])
 

Dávkovanie

Zmiešajte 2 naberačky so 150 - 250 ml vody, mlieka alebo jogurtu a užite 1 - 3 krát denne podľa potreby doplnenia sacharidov.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť bez príchute)1 dávka (100 g)
Kalórie 388 kcal
Bielkoviny 8,5 g
Sacharidy 70,7 g
   z toho cukry 0,8 g
Tuky 7,9 g

 

Upozornenie

Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním. Produkt bol spracovaný v prístrojoch, kde taktiež mohli byť spracované mlieko, sója, vajíčka, kôrovce, orechy, arašidy.

Recenzie od zákazníkov

Instantné ovsené vločky - Myprotein

Write Your Own Review
Prezeráte si:Instantné ovsené vločky - Myprotein
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Instantné ovsené vločky - Myprotein

Napíšte otázku
Napísať odpoveď