Inozín - GymBeam

Inozín je pre telo prirodzená látka, ktorú si obľúbili športovci, ktorí chcú maximalizovať svoj výkon. Nájdeme ju v každej bunke nášho tela, kde sa podieľa napríklad na prenose kyslíka do svalov a iných tkanív. Rovnako tak súvisí s tvorbou ATP, ktoré slúžia ako zdroj energie. Preto patrí medzi obľúbené predtréningovky medzi vytrvalostnými aj silovými športovcami.

Inozín - funkčná predtréningovka pre maximálny športový výkon

Inozín je doplnok stravy, ktorý patrí medzi obľúbené preworkout stimulanty. Pre naše telo ide o úplne prirodzenú látku, pretože je základnou stavebnou zložkou RNA a DNA. Nachádza sa tak v každej bunke nášho tela.

V organizme má inozín množstvo funkcií. Podieľa sa napríklad na prenose kyslíka do svalov a ďalších tkanív. Okrem toho môže mať vplyv aj na tvorbu ATP, pretože sa z neho tvorí adenozín, ktorý je základnou súčasťou tohto energetického zdroja. ATP potom dodáva energiu svalom najmä pri intenzívnych výkonoch, ako je šprint alebo vzpieranie. Z vlastností inozínu tak môžu profitovať siloví aj vytrvalostní športovci, ako sú napríklad bežci, vzpierači, powerlifteri alebo crossfiťáci.

Tento doplnok sa používa pred tréningom buď samostatne, alebo napríklad v kombinácii s kofeínom, arginínom či ďalšími látkami, ktoré pomáhajú pripraviť telo na športový výkon. Vďaka praktickej forme kapsúl sa ľahko používa.

Inozín - GymBeam

Inozín a jeho výhody

• jednozložková predtréningovka, ktorá pripraví telo na športový výkon
  • nachádza sa v každej bunke tela
  • podieľa sa na prenose kyslíka a tvorbe ATP
  • užíva sa pred tréningom
  • vhodný pre silových aj vytrvalostných športovcov

Inozín, protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), želatínová kapsula.

Užívajte 1 kapsulu 1-2-krát denne.

Nutričné hodnoty 2 kapsule
Inozín  1000 mg

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Forma kapsulovaný
Hlavná kategória Pre-workouty
Vegetariánsky nie
Zmes číry
HS kód 21069098: --- Ostatné
Kapsule 120 kaps.
Ostatné kategórie Anabolizéry a stimulanty

Recenzie od zákazníkov Inozín - GymBeam
Prezeráte si:Inozín - GymBeam

Produkt používam na celkové zlepšenie fyzickej kondície a tiež na namáhavé vytrvalostné tréningy, pri ktorých rýchlo dýcham, napr. v 80. rokoch pri dlhodobom behu. Na zlepšenie prísunu kyslíka do zaťažených svalov je tento produkt podľa môjho názoru skutočne efektívny, pozorujem výrazný pokles spaľovania svalov. Pri dlhodobejšej činnosti som zaznamenal aj vyššiu výbušnosť, preto tento výrobok odporúčam aj pri rôznych súťažných športoch. Používam ho asi 30 minút pred tréningom. Ak výkon trvá viac ako 90 minút, beriem ho aj počas záťaže. Z vlastnej skúsenosti som prišiel nato, že ak ho neužívam každý deň, v takom prípade sa účinnosť môže znížiť.

Kapsule Cena Špeciálna cena Skladom
120 kaps. 12,95 € 9,95 €
Kombinácia s tribulusom
Dobrý večer.. Prosím Vás, chcel by som sa opýtať ci môžem tento produkt kombinovať aj s tribulusom.. Za odpoveď vopred ďakujem
Kombinácia s tribulusom
Dobrý deň, pokojne môžete produkty kombinovať podľa odporúčaného dávkovania.