Hyper Amino BCAA 560 g - All Stars

Výrobca: All Stars

Hyper Amino BCAA je aminokyselinový koncentrát s obsahom srvátkového hydrolyzátu a izolátu a 7 voľných aminokyselín, ktoré účinne podporujú syntézu bielkovín a chránia pred katabolizmom. Taktiež zvyšujú napumpovanie počas tréningu a urýchľujú regeneráciu. V jednej dávke obsahujú až 18600 mg aminokyselín s antikatabolickými účinkami.

Dlhodobo nedostupný

Hyper Amino BCAA - voľné aminokyseliny, ktoré účinne podporujú syntézu bielkovín a chránia pred katabolizmom

Hyper Amino BCAA je vysoko koncetrovaný aminokyselinový koncentrát s obsahom srvátkového hydrolyzátu a izolátu a siedmych voľných aminokyselín (leucín, izoleucín, valín, arginín, ornitín, lyzín a glutamín). Tieto synergické zložky účinne podporujú syntézu bielkovín a chránia pred katabolizmom. Taktiež zvyšujú napumpovanie počas tréningu a urýchľujú regeneráciu

Na rozdiel od ostatných komerčne dostupných aminokyselinových prípravkov, je tento produkt vyrobený z tých najkvalitnejších surovín. Proteíny v ňom sú vyrobené filtračnými procesmi a tým sa zabezpečuje ich rýchlosť absorpcie. Hyper Amino BCAA obsahuje tiež vysoko kvalitný srvátkový izolát (WPI). WPI má vysoký obsah prírodných proteínových zložiek tzv. „bioaktívne proteínové frakcie“.

Hyper Amino BCAA

Efektívne účinky aminokyselín za posledné desaťročia potvrdili tisícky vedeckých štúdií. BCAA výrazným spôsobom chránia svalovú hmotu a slúžia ako palivo pri tréningu najmä v období redukcie kalórií. L-arginín má silný vasodilačný efekt a je kľúčový pri produkcii NO, čo zlepšuje napumpovanie počas tréningu. Podaním L-lyzínu ešte viac zlepšujeme účinky arginínu. L-glutamín je zdroj dusíka zlepšuje proteosyntézu a stabilizuje rovnováhu vody v svalovej bunke. To následne vedie k nárastu objemu svalovej bunky. V období extrémneho zaťaženia má antikatabolické účinky.

Pre koho je produkt určený?

Je určený pre tvrdo trénujúcich športovcov a kulturistov. Slúži k urýchleniu rastu svalovej hmoty a zlepšenie výkonnosti. Zvlášť obľúbené sú u kulturistov pripravujúcich sa na súťaž, ktorí sa snažia eliminovať stratu svalovej hmoty v dôsledku zníženia kalórií. Najdôležitejší je však efekt regenerácie.

hyper amino bcaa

Ako a kedy by ste mali užívať Hyper Amino BCAA?

Hyper Amino BCAA sa pripravuje s vodou. Mikro-instantizovaný prášok je veľmi dobre rozpustný. Mierne množstvo peny po pretrepaní do minúty mizne. Na prípravu nepoužívajte minerálne vody.

Aminokyseliny by sa mali prednostne používať, keď hrozí pokles ich hladín. Napríklad ráno a ihneď po tréningu. Po tréningu odporúčame kombináciu s rýchlymi sacharidmi (dextróza). Pomocou zvýšenej hladiny inzulínu získate rýchlejšie svalové prírastky. Použitie pred tréningom je tiež užitočné. Znižuje katabolické stavy počas tréningu a to najmä v období nízkosacharidových diét. To isté platí aj pred spaním. V spánku je telo ochudobnené o výživu a s tým je spojené vyššie riziko poklesu aminokyselín. Pripravte si dávku produktu a vypite ju pred spaním, alebo počas noci, keď sa prebudíte.

Hyper Amino BCAA a jeho výhody

• obsahuje vysokú dávku nevyhnutných aminokyselín
  • aminokyseliny vo voľnej forme
  • rýchlo vstrebateľný
  • podporuje proteínovú syntézu
  • urýchľuje regeneráciu
  • zvyšuje napumpovanie počas tréningu
  • má výbornú chuť

Srvátkový proteínový hydrolyzát, srvátkový proteinový izolát, kyselina citrónová, L-arginín, L-glutamín, L-ornitín hydrochlorid, citrát draselný, karbonát draselný, karbonát vápenatý, L-leucín, karbonát horečnatý, rastlinný tuk nestužený, aróma, L-valín, vitamín C, sladidlo sukralóza, L-izoleucín, vitamín E, niacín, váonik-d-pantotenát, farbivo beta karotén, vitamín B6, vitamín B1, vitamín B2, biotín, vitamín B12.

Zmiešajte 1 odmerku (28 g) s 250 ml vody (nie minerálnej). Najjednoduchší spôsob prípravy je miešanie v šejkri. Pite 1-3 dávky denne, najlepšie s raňajkami, na desiatu, pred a po tréningu a pred spaním.

Nutričné hodnoty (príchuť orange)1 dávka (28 g)
Energetická hodnota 425 kJ / 100 kcal
Draslík 469 mg
Vápnik 211,5 mg
Magnézium 80 mg

Nevhodné pre deti,  tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Doplnky výživy nie sú určené ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu.

Alergénové upozornenie: Obsahuje mlieko a mliečne výrobky (laktózu), sóju a sójové výrobky.

Distribútor ALL STARS SLOVAKIA, J. Kráľa 42, 942 01 Šurany, Slovakia
Hlavná kategória BCAA